Page 4 of 4

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Fri Dec 31, 2010 6:36 pm
by Bušák
Kdysi jsem zde hlasoval pro kentaura , cože je velmi silná jednotka ,ale nyní bych určitě hlasoval pro mistra kuše , jedinou jeho nevýhodou je nízká odolnost.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Thu Feb 03, 2011 9:25 pm
by gemball
Krvavá sestra bez váhání její vysoká iniciativa (tak jako před tím) vysoká rychlost, poškození slušné, hp dostačující a navíc imunita proti slabosti se dost hodí navíc tyhle potvůrky mám hodně rád a hodí se na dobré výpady :-)

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Thu Feb 03, 2011 9:31 pm
by Fuckinek
Krvavá sestra je rozhodně nejlepší. 2. je Mistr Kuše

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Thu Feb 03, 2011 10:50 pm
by proteus
Asi tím někoho překvapím, ale já mám moc rád hnijící zombí. Když vemu v potaz, že ne vždy mám u sebe artefakt/y z objetí smrti, tak kvílení bánší + hnijící zombí, to je pro mne krásné snížení morálky a v boji se to krásně projeví.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Fri Feb 04, 2011 7:47 pm
by gemball
proteus wrote:Asi tím někoho překvapím, ale já mám moc rád hnijící zombí. Když vemu v potaz, že ne vždy mám u sebe artefakt/y z objetí smrti, tak kvílení bánší + hnijící zombí, to je pro mne krásné snížení morálky a v boji se to krásně projeví.


Já ráději používám morové zombií ve více počtech a oslabuji útokem první linie :-)

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Fri Feb 04, 2011 8:31 pm
by naruto34721
mistr kuse jednoznacne ... uz mi velakrat pomohol ... jeden sip vyriesi niekedy celu bitku :D

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Fri Feb 04, 2011 11:19 pm
by gemball
Ovšem na mystického střelce nemá.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Thu Apr 07, 2011 5:01 pm
by r3v3r3nd
Podla mna Majster kuse je lepsi ako Majster Lovec... 8)
Mysticky je lepsi to je pravda... :twisted:

Re: Nejlepší alternativní jednotka 2. úrovně

Posted: Sat Apr 16, 2011 8:01 am
by r3v3r3nd
Coach wrote:Není špatnej, ale 2.upg je podle mě lepší. Proč?
Protože 3.upg má sice parádní boost obrany, jenže stejně tak má příliš málo hp a rodí se v příliš malých počtech, že pro ně navyšování obrany nemá až takový význam jako skvělý plošný ůtok 2.upg.

Celkově je to ale borec a patří na mém žebříčku 2.levelových jednotek na 3.místo za 2.Mistrem kuše a 1.Krvavou sestru. Hlavně mi vyhovuje jeho slušný ůtok s plošným efektem a je rychlý jak Superman kousnutý do zadku pitbulem.


Z tych co su tam su jasne najlepsi :1.Mistr kuse (ako uprg. naj)
:2.Krvava sestra
:3.Tanecnik ....boost obrany nechapanyy :lol:
Ja to berem ako prekvapenie pri 3.uprg. inak je najlepsia Sestra ... 8)