Page 4 of 7

Posted: Wed Jun 14, 2006 9:23 am
by Fortress
Tak tady mám stejnej problém jako Wodka. Prostě pokaždé když shromáždím obstojnou armádu naběhnout na mě "kytkočichači" :)), které sice dám, ale za cenu značného oslabení. Nakonec mě dorazil v hradu hrdina co měl 50 trenantu, 10 green draku a 250 master hunteru. Tak ted nevim jak dál.

Posted: Wed Jun 14, 2006 12:49 pm
by Verdona
Fortress wrote:Tak tady mám stejnej problém jako Wodka. Prostě pokaždé když shromáždím obstojnou armádu naběhnout na mě "kytkočichači" :)), které sice dám, ale za cenu značného oslabení. Nakonec mě dorazil v hradu hrdina co měl 50 trenantu, 10 green draku a 250 master hunteru. Tak ted nevim jak dál.

tak to už jsme tři :D

Posted: Wed Jun 14, 2006 6:28 pm
by Incomer
takovou armadu na me nepritel nebyl schopny poslat za celou hru :shock: Nevim co tam provadite ale behem mesice a pul uz sem stal pred branami te lodenice :wink:

Posted: Wed Jun 14, 2006 8:51 pm
by Verdona
no já běžim hned k tomu hradu do podzemí a po zabrání stavim, jak jen to jde, ale když tam na mě naběhnul, tak jsem nejvíc měla jen Kerbery a vyšší jednotky vůbec - a ty ze Sylvanu se mezitím skoro rozutekli nebo co to tam vlastně dělaj
no chance :evil:

Posted: Thu Jun 15, 2006 7:06 am
by Incomer
NO rozhodne si na zacatku neber jednotky, ale to drevo a nez vjedes do podzemi tak trochu poobshuj doly, nasledne chvili checkuj vsechnz vlezy vylezy z podezemi a krad vsechno co cestou potkas-timhle zpusobem bys mela bejt schopna kazdej den postavit novej baracek (nejdrvi stav dalsi a teprve pak vylepsuj!). A nezapomen si obasadit ty lihne co mas u hradu protoze to zvetsuje produkci i v hrade (aspon myslim) :wink:

Posted: Thu Jun 15, 2006 7:08 am
by Wodka
Asi jsou ostatní géniové (nebo mají easy obtížnost :) ), ale mě pořád ty armády nepřítele decimovaly, dokud:

Vykašlal jsem se na hrad v podzemí a na hrad elfů v pravé dolní části, sebral jsem jenom Master Huntery (hned vpravo od hrdiny po začátku), pak jsem vyrazil na sever a sebral po cestě ještě skupinu Druid Elder, jel jsem dál na sever, zabil draky, pořád na sever a dobyl jsem elfské město. Paxuse vydal na to druhé, co je vpravo nahoře... po cestě se ke mně přidalo upgradovaných démonů (stojí tam u cesty, "chráněni" tlupou elfských hunterů nebo dancerů) :). S nimi jsem přestál útok nepřátelského hrdiny. Dobyl jsem spodní město, pak i to vpravo nahoře, a je vymalováno :) Teď už jen zrušit toho hrdinu v podzemí (apropos - ani jednou nevyjel z podzemí, to by byl můj konec :) ). Mám tři elfské města, tak budu levelovat hrdinu. A ještě taková malá rada - při přesunech na velké vzdálenosti jsem na transport jednotek (elfských) používal hrdiny elfů (nakoupil jsem je) - neztrácejí se jim jednotky. A u mojeho hrdiny nechávám max. 5 ks jednotek (draky atp.) - pod pět už neutíkají...

Posted: Thu Jun 15, 2006 7:12 am
by Incomer
Easy obtiznost ani nemuzu mit jelikoz nemam patche :) a sem zvedavy jak budes dobyvat to infernal mesto, jelikoz na me elfonzove pusobili dojmem ze cim vic jich mas tim vic jich zdrhne :)

Posted: Thu Jun 15, 2006 9:58 am
by Wodka
Incomer wrote:Easy obtiznost ani nemuzu mit jelikoz nemam patche :) a sem zvedavy jak budes dobyvat to infernal mesto, jelikoz na me elfonzove pusobili dojmem ze cim vic jich mas tim vic jich zdrhne :)


Od toho mám elfí hrdiny... ti mi ty jednotky beze strát dopraví až na místo, démon je převezme, a tradá :) Však zítra dám vědět, jak to dopadlo.

Posted: Thu Jun 15, 2006 2:20 pm
by Fortress
Tak konecne ji mam z krku :) Napisu jak jsem postupoval snad to nekomu pomuze. Vykosit dul na zlato na zacatku a klidne zacit fight s jakoukoliv skupinou master hunters (meli by se k vam pridat za 90%) pak postupovat do podzemi kde zabrat hrad a vsechny doly. Mela by jit potom stavet 1tah - 1 budova. V podzemi necekat moc dlouho nebot souper ma tri hrady a postupne by vas vykosil. Ja postupoval podzemim do prava a zabral prvni elfsky hrad. Pak ten dole. Tim jsem neutralizoval elfy, protoze z posledniho hradu toho moc neposilal. Ve finale jsem dobyval hrad proti 17 green dragonum, 250 master-hunterum, 50 upg.stromum, 55druidum, 350 wardencerum + nejaky jednorozci. V ty dobe ale uz mate takovou armadu ze se to da s obtizemi zvladnout.

- na nic necekat a zabirat hrady
- rekrutovat nove hrdiny , nektery jsou na peknem levelu (17+)
- pri dobyvani mit alespon kouzlo earthquake nebo dobry skill dobyvacich stroju

Posted: Thu Jun 15, 2006 10:35 pm
by Nahodny
Jo tahle strategie funguje. Hraju to taky podobně.
Nejřiv jsem obsadil hrad v podzemí ,tam jsem hned koupil elfskýho hrdinu a předal mu elfskou armi a poslal ho hned na povrch dobí ten první el. hrad.Sice nevyhrál ,ale počítači zbylo je par jednotek takže nebyl problém ho dostat jen s první urodou záklaďáku demonů a mím hrdinou. Další tejden po nákupu jsem dobil ten hrad v pravo dole a teď to je už v pohodě.

Rasa démonů mi příjde ,ale troch moc sylná proti jiným rasám. Mám schopnost bránu vymáklou co to de ,takže teď už věčinou moje jednotky nebojujou ,prostě si bránou povolaj posili a ty to odřou za ně. A čím výc jich je tím to je znatelnější posila ,teď mám 30 Pekelnejch pánu a ty si většinou přivolaj kole 18 dalších, to neutrálové neustojej.Dobrý taky je vyvolat je přímo za nepřátelskejma hradbama, ani nemusím mít dovednost katapultů.

Posted: Fri Jun 16, 2006 6:15 am
by Wodka
Tak mi to vyšlo... pekelník měl sice drsnou army, ale proti 200 master hunterům, 80 ancient treantům, 100 elder druidům, 385 pixies, 59 jednorožcům, 20 drakům... neměli nárok :) otázka je, co by se stalo, kdybych jim neucpal východ z hradu - měl tam 250 kerberů, 120 nočních můr, 450 horned devils, 68 pit lord a 38 démonů... takže sado maso.. Ale dobrá věc se podařila.

Posted: Fri Jun 16, 2006 6:17 am
by Destabilizator
Kdepak si sebral kentaury? :lol:

Posted: Fri Jun 16, 2006 8:33 am
by Wodka
Destabilizator wrote:Kdepak si sebral kentaury? :lol:


su se upsal... ne kentuři ale jednorožci... to se stává.

Posted: Fri Jun 16, 2006 8:51 am
by Destabilizator
Kentauri a jednorozci jsou podle me nebe a dudy :D :arrow:

Posted: Fri Jun 16, 2006 12:54 pm
by Wodka
to sice ano, ale když to hraješ v angličtině, tak se může stát, že myslíš na unicorna a napíšeš minotaur.