Page 4 of 7
Posted: Wed Jun 14, 2006 9:23 am
by Fortress
Tak tady mám stejnej problém jako Wodka. Prostě pokaždé když shromáždím obstojnou armádu naběhnout na mě "kytkočichači"

), které sice dám, ale za cenu značného oslabení. Nakonec mě dorazil v hradu hrdina co měl 50 trenantu, 10 green draku a 250 master hunteru. Tak ted nevim jak dál.
Posted: Wed Jun 14, 2006 12:49 pm
by Verdona
Fortress wrote:Tak tady mám stejnej problém jako Wodka. Prostě pokaždé když shromáždím obstojnou armádu naběhnout na mě "kytkočichači"

), které sice dám, ale za cenu značného oslabení. Nakonec mě dorazil v hradu hrdina co měl 50 trenantu, 10 green draku a 250 master hunteru. Tak ted nevim jak dál.
tak to už jsme tři

Posted: Wed Jun 14, 2006 6:28 pm
by Incomer
takovou armadu na me nepritel nebyl schopny poslat za celou hru

Nevim co tam provadite ale behem mesice a pul uz sem stal pred branami te lodenice

Posted: Wed Jun 14, 2006 8:51 pm
by Verdona
no já běžim hned k tomu hradu do podzemí a po zabrání stavim, jak jen to jde, ale když tam na mě naběhnul, tak jsem nejvíc měla jen Kerbery a vyšší jednotky vůbec - a ty ze Sylvanu se mezitím skoro rozutekli nebo co to tam vlastně dělaj
no chance

Posted: Thu Jun 15, 2006 7:06 am
by Incomer
NO rozhodne si na zacatku neber jednotky, ale to drevo a nez vjedes do podzemi tak trochu poobshuj doly, nasledne chvili checkuj vsechnz vlezy vylezy z podezemi a krad vsechno co cestou potkas-timhle zpusobem bys mela bejt schopna kazdej den postavit novej baracek (nejdrvi stav dalsi a teprve pak vylepsuj!). A nezapomen si obasadit ty lihne co mas u hradu protoze to zvetsuje produkci i v hrade (aspon myslim)

Posted: Thu Jun 15, 2006 7:08 am
by Wodka
Asi jsou ostatní géniové (nebo mají easy obtížnost

), ale mě pořád ty armády nepřítele decimovaly, dokud:
Vykašlal jsem se na hrad v podzemí a na hrad elfů v pravé dolní části, sebral jsem jenom Master Huntery (hned vpravo od hrdiny po začátku), pak jsem vyrazil na sever a sebral po cestě ještě skupinu Druid Elder, jel jsem dál na sever, zabil draky, pořád na sever a dobyl jsem elfské město. Paxuse vydal na to druhé, co je vpravo nahoře... po cestě se ke mně přidalo upgradovaných démonů (stojí tam u cesty, "chráněni" tlupou elfských hunterů nebo dancerů)

. S nimi jsem přestál útok nepřátelského hrdiny. Dobyl jsem spodní město, pak i to vpravo nahoře, a je vymalováno

Teď už jen zrušit toho hrdinu v podzemí (apropos - ani jednou nevyjel z podzemí, to by byl můj konec

). Mám tři elfské města, tak budu levelovat hrdinu. A ještě taková malá rada - při přesunech na velké vzdálenosti jsem na transport jednotek (elfských) používal hrdiny elfů (nakoupil jsem je) - neztrácejí se jim jednotky. A u mojeho hrdiny nechávám max. 5 ks jednotek (draky atp.) - pod pět už neutíkají...
Posted: Thu Jun 15, 2006 7:12 am
by Incomer
Easy obtiznost ani nemuzu mit jelikoz nemam patche

a sem zvedavy jak budes dobyvat to infernal mesto, jelikoz na me elfonzove pusobili dojmem ze cim vic jich mas tim vic jich zdrhne

Posted: Thu Jun 15, 2006 9:58 am
by Wodka
Incomer wrote:Easy obtiznost ani nemuzu mit jelikoz nemam patche

a sem zvedavy jak budes dobyvat to infernal mesto, jelikoz na me elfonzove pusobili dojmem ze cim vic jich mas tim vic jich zdrhne

Od toho mám elfí hrdiny... ti mi ty jednotky beze strát dopraví až na místo, démon je převezme, a tradá

Však zítra dám vědět, jak to dopadlo.
Posted: Thu Jun 15, 2006 2:20 pm
by Fortress
Tak konecne ji mam z krku

Napisu jak jsem postupoval snad to nekomu pomuze. Vykosit dul na zlato na zacatku a klidne zacit fight s jakoukoliv skupinou master hunters (meli by se k vam pridat za 90%) pak postupovat do podzemi kde zabrat hrad a vsechny doly. Mela by jit potom stavet 1tah - 1 budova. V podzemi necekat moc dlouho nebot souper ma tri hrady a postupne by vas vykosil. Ja postupoval podzemim do prava a zabral prvni elfsky hrad. Pak ten dole. Tim jsem neutralizoval elfy, protoze z posledniho hradu toho moc neposilal. Ve finale jsem dobyval hrad proti 17 green dragonum, 250 master-hunterum, 50 upg.stromum, 55druidum, 350 wardencerum + nejaky jednorozci. V ty dobe ale uz mate takovou armadu ze se to da s obtizemi zvladnout.
- na nic necekat a zabirat hrady
- rekrutovat nove hrdiny , nektery jsou na peknem levelu (17+)
- pri dobyvani mit alespon kouzlo earthquake nebo dobry skill dobyvacich stroju
Posted: Thu Jun 15, 2006 10:35 pm
by Nahodny
Jo tahle strategie funguje. Hraju to taky podobně.
Nejřiv jsem obsadil hrad v podzemí ,tam jsem hned koupil elfskýho hrdinu a předal mu elfskou armi a poslal ho hned na povrch dobí ten první el. hrad.Sice nevyhrál ,ale počítači zbylo je par jednotek takže nebyl problém ho dostat jen s první urodou záklaďáku demonů a mím hrdinou. Další tejden po nákupu jsem dobil ten hrad v pravo dole a teď to je už v pohodě.
Rasa démonů mi příjde ,ale troch moc sylná proti jiným rasám. Mám schopnost bránu vymáklou co to de ,takže teď už věčinou moje jednotky nebojujou ,prostě si bránou povolaj posili a ty to odřou za ně. A čím výc jich je tím to je znatelnější posila ,teď mám 30 Pekelnejch pánu a ty si většinou přivolaj kole 18 dalších, to neutrálové neustojej.Dobrý taky je vyvolat je přímo za nepřátelskejma hradbama, ani nemusím mít dovednost katapultů.
Posted: Fri Jun 16, 2006 6:15 am
by Wodka
Tak mi to vyšlo... pekelník měl sice drsnou army, ale proti 200 master hunterům, 80 ancient treantům, 100 elder druidům, 385 pixies, 59 jednorožcům, 20 drakům... neměli nárok

otázka je, co by se stalo, kdybych jim neucpal východ z hradu - měl tam 250 kerberů, 120 nočních můr, 450 horned devils, 68 pit lord a 38 démonů... takže sado maso.. Ale dobrá věc se podařila.
Posted: Fri Jun 16, 2006 6:17 am
by Destabilizator
Kdepak si sebral kentaury?

Posted: Fri Jun 16, 2006 8:33 am
by Wodka
Destabilizator wrote:Kdepak si sebral kentaury?

su se upsal... ne kentuři ale jednorožci... to se stává.
Posted: Fri Jun 16, 2006 8:51 am
by Destabilizator
Kentauri a jednorozci jsou podle me nebe a dudy

Posted: Fri Jun 16, 2006 12:54 pm
by Wodka
to sice ano, ale když to hraješ v angličtině, tak se může stát, že myslíš na unicorna a napíšeš minotaur.