Page 4 of 5
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Thu Jul 01, 2010 7:00 am
by drsnak95
Typ hry: VÁLKA
Vítěz-Cannash
Drsnak95-Cannash
Akademie(Narxes) - Orkove(Kragh)
Hra se nevyvýjela slušně .Myslel sem že mám velkou šanci ,ale nakonec sem neměl žádnou.Měl dost dobrýho hrdiny takže sem mu skoro ani nic neubral

ale přesto gratuluju.
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Thu Jul 01, 2010 7:32 am
by cannash
Typ hry: Válka
Vítěz-Cannash
Cannash-Drsnak95
Orkove(Kragh)-Akademie(Narxes)
Vyvýjelo se my to dobře.Hodně sem si věřil a nakonec sem až nečekaně lehce zvítězil.Dobrá hra a dík.

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Fri Jul 02, 2010 11:27 am
by Unlimited Power
Typ: vlastni vyzva
Vitez: Unlimited Power (akademie)
Porazeny: Abed_Nego (peklo)
Potkal jsem jeho hera ktery mel jen polovinu army... takze to slo rychle
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Fri Jul 02, 2010 3:08 pm
by Abed_Nego
Typ: vlastní výzva
Abed_Nego vs Unlimited Power
inferno vs academy
Vítěz: UP
Měl jsem trošku problém s creepováním a hodně chyběl mentor - sfinga mi zavřela cestu k ultimate, takže výsledek byl nevyhnutelný i kdybych měl plnou army
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Thu Jul 08, 2010 8:14 pm
by prolomy
pořád to nechápu, a tak pro ty slabší ještě jednou. Před 3 týdny jsem vyrál hru na d Cannash, nahlásil jsem výhru, ta byla přijata a v tabulce jsem pořád na nule. Co mám ještě pro to udělat?
prolomy
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Fri Jul 09, 2010 7:01 am
by cannash
Typ hry: vlastní výzva
mapa : Poloostrov
Poražený : Cannash
Nahlašuju prohru nad prolomy 0:1
Prolomy vs cannash
Barbaři(Kragh) - Hraničáři (Anwen)
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Thu Aug 05, 2010 11:45 am
by LuboH5
Typ hry: Souboj o Rank (Dobro)
Vítěz: LuboH5
LuboH5 1 - 0 Spectral (Desátník vs Seržant)
Haven(Maeve) - Sylvan(Vinrael)
Hrali sme mapu Batlle for Honor asi tak 3-4 hodinky sme hromadili vojsko a tak. Myslím, že sme sa stretli v 4. mesiaci a prebehol obrovský masaker (mam aj replay) Spectral ma zaskočil Meteor shower na každý výstrel balisty ale mal som 2x Dwarven Armor, takže som dačo vydržal. On vsadil na triky a kúzla ja na hrubú silu. Retribution a Luck mi vyhral bitku obaja sme mali dobré artefakty a jeho hrdina bol o 3 alebo 4 lvl vyšší ale po Mass Haste sa málokedy dostal na ťah.
Link na Replay:
http://uloz.to/5487996/pwnage.sav Myslím si, že to bola dobrá bitka

Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Thu Aug 05, 2010 11:55 am
by Spectral
Typ hry: Souboj o Rank (Dobro)
Spectral vs LuboH5
Sylvan(Vinrael) vs Azyl(Maeve)
Vítěz: LuboH5
Mapa: Battle for honor
Dobrá hra ,hráli sme to dost dlouho . Vsázel sem na očarovanou balistu ale poté co sem zjistil že má soupeř kyrys trpasličích králu sem musel implozi 2700 DMG vyměnit za pá meteorů o polovinu slabší . A docela mě zaskočila rána mistra kuše který zabil 445 Lovečáků

No i sylvan mi byl k ničemu asi budu muset přijít s něčim novym

))
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Fri Aug 06, 2010 3:52 pm
by LuboH5
Typ hry: Souboj o Rank (Dobro)
Unlimited Power vs LuboH5
Azyl(Vittorio) vs Fortress(Erling)
Vítěz: Unlimited Power
Mapa: Battle for honor
Rozdrtil ma na prach mal +7lvl hero a velmi velke staty co dodat, nemal som sancu.
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Fri Aug 06, 2010 4:12 pm
by Unlimited Power
Typ hry: Souboj o Hodnost (Dobro)
Unlimited Power vs LuboH5
Azyl vs Fortress
Vítěz:Unlimited Power
Mapa: Battle for honor
souper mel o 20 nizzsi staty, takze i s polovinou armady to slo celkem v pohode...
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Sun Aug 08, 2010 3:36 pm
by Unlimited Power
Typ hry: Vlastni vyzva
Mapa: The art of war
Unlimited Power (Havez) vs Prolomy (Hagash)
vitez: Unlimited Power
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Sun Aug 08, 2010 3:39 pm
by prolomy
volná výzva
prolomy vs Fido Boss (UnPow)
mapa: poloostrov
skřeti vs mágové
vítěz: Fido Boss
poražený: Prolomy
popis: Mágové, konkrétně Havez, jako vždy vsadil na rychlý a neolítosný postup díky svým strojům. Krom toho, že proti nim namá cenu aktivovat zkušenosti balisty, protože je gremlini vypínaji, jsem za celou dobu nedostal zkušenost pohybu hrdiny, mě cesta zpět do hradu, stála hrad. No, opět musím trénovat a trénovat...
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Sun Aug 08, 2010 3:40 pm
by prolomy
Typ hry: vlastní výzva
mapa : Poloostrov
Poražený : Cannash
Nahlašuju prohru nad prolomy 0:1
Prolomy vs cannash
Barbaři(Kragh) - Hraničáři (Anwen)
tahle hra byla celá o losu. Hrál se náhodný výběr a Cannash neměl štěstí na hrdiny
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Sun Aug 08, 2010 3:44 pm
by prolomy
hellfir vs prolomy
vítěz prolomy
poražený Hellfir
omlouvám se za zpožděné nahlášení
Re: H5 TOE - Dobro vs Zlo - sekce pro nahlašování her
Posted: Sun Aug 08, 2010 6:13 pm
by prolomy
mapa: Art of War
prolomy vs Cannash
vítěz: prolomy (lidi)
poražený: Cannash (warlock)
pro oba nová mapa vylosovala nepřiměřené síly. Kdyby se losy hradů obrátily asi by i výsledek hry byl jiný. Sám hraji za Walocky nerad, tak jsem Cannashovi nezáviděl...