Page 4 of 12

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 3:11 pm
by MINOTAUR
No a čo je na tom že sa budú podobať. Ja v tom nevidím nič zlé a aj tak sú to len artworky v hre to môže byť o dosť odlišné. Takže nesúdte ich až kým si to sami nezahráte.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 3:31 pm
by GoodMan
Už na něj bylo poukázáno, ale takhle vypadá Sandor:
http://www.heroesofmightandmagic.es/por ... n3-org.jpg
Zdá se, že je vskutku "jen" člověk, ale po fyzické stránce (černé dlouhé vlasy, ošlehaná tvář, neúprosný, tvrdý muž, a vůbec jeho zbroj i meč jsou skvělé) se mi líbí nejvíce ze všech čtyř zveřejněných hrdinů (takže mými favority jsou nyní skřeti-alespoň v kampaních jimi začnu).
Jsem jediný, kdo si myslí, že ta "pekelná žížala" bude Bossem Pekla?

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 3:39 pm
by roman
Dofám že tam bude ta pekelná žížala ta nemá chybu

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 4:46 pm
by Dave_Jame
Hrál tady někdo Dark merssiaha? protože ten červ mi něco hodně připomíná

Image

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Fri Dec 17, 2010 6:52 pm
by MINOTAUR
Ja som to hral a naozaj je to až privelká podoba.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 9:44 am
by doomgrom
Ted sem si pořádně prohlídnul anděla a začíná se mi líbit ale to bude nejspíš tím že mám rád když někdo bojuje s dvěma mečema
Ale sem celkem zklamanej z toho že má kerberos 2 hlavi podle řecký mytologie by měl mitz tři takhle vypadá jako hořící pes kterej náhodou běhal kolem Černobilu dyž to tam bouchlo
Orkové vypadaj taky peckově hlavně ta harpie a doufám že jestli budou ve hře tak budou mít pořád wywerny
Jinak doufám že jako další národ daj temný elfy a jako nejsilnější jednotku hydry

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 9:52 am
by Dave_Jame
doomgrom wrote:Ted sem si pořádně prohlídnul anděla a začíná se mi líbit ale to bude nejspíš tím že mám rád když někdo bojuje s dvěma mečema
Ale sem celkem zklamanej z toho že má kerberos 2 hlavi podle řecký mytologie by měl mitz tři takhle vypadá jako hořící pes kterej náhodou běhal kolem Černobilu dyž to tam bouchlo
Orkové vypadaj taky peckově hlavně ta harpie a doufám že jestli budou ve hře tak budou mít pořád wywerny
Jinak doufám že jako další národ daj temný elfy a jako nejsilnější jednotku hydry


Dobrá poznámka.
Z tohoto důvodu jsem chtěl použít překlad orothos (kerberův dvouhlavý bráška). Pak ale někteří z Insaidrů potvrdily že pejskové jsou trojhlavý. Sice zatím nemám obrazový důkaz, ale zatím se chlapcům dalo věřit. Takže snad se nemýlí a Opravdu budou trojhlavý.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 1:11 pm
by MINOTAUR
Ja som si hned všimol že má 3 hlavy takže neviem, ale ked sa dobre pozriete tak si ich všimnete aj vy.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 1:32 pm
by GoodMan
MINOTAUR wrote:Ja som si hned všimol že má 3 hlavy takže neviem, ale ked sa dobre pozriete tak si ich všimnete aj vy.

Já tam vidím jen dvě hlavy.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 4:07 pm
by sir emental
mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok :D
podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky :roll:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 4:18 pm
by GoodMan
sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok :D
podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky :roll:

Má to svůj důvod; takzvané rozdělení Základní, Elitní, Šampion je jen rádoby název, jejich využití má být v reálu naprosto vyvážené. Jak jsem řekl, nevěřím, že takový Kopiník bude moci v jakémkoliv ohledu soupeřit s Andělem (ať už jsou slova tvůrců jakákoliv), ale nejspíše to nebude tak markantní rozdíl jako v pátém dílu, kdy rádoby sedlák, tlustý jako prase o pouti, byl jen do počtu.
Navíc, pokud by někdo šel více do hloubky, tak celková ekonomická a politická situace Gryfí Říše po Pavlovi (který bude něčím jako Aragorn v Pánu Prstenů, nezlomný a hrdinský rytíř bojující za čest a vlast) a Slavovi mohla být na vysoké úrovni, stejně jako vzdělání a um kovářů, řemeslníků nebo statkářů, takže Gryfí Říše mohla mít dostatek surovin a peněz na co nejlepší zbroj pro "řádové" vojáky a vůbec celou vojenskou síť.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 4:21 pm
by sir emental
GoodMan wrote:
sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok :D
podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky :roll:

Má to svůj důvod; takzvané rozdělení Základní, Elitní, Šampion je jen rádoby název, jejich využití má být v reálu naprosto vyvážené. Jak jsem řekl, nevěřím, že takový Kopiník bude moci v jakémkoliv ohledu soupeřit s Andělem (ať už jsou slova tvůrců jakákoliv), ale nejspíše to nebude tak markantní rozdíl jako v pátém dílu, kdy rádoby sedlák, tlustý jako prase o pouti, byl jen do počtu.


ale třeba v trojce je to poměrně vyvážené, bohužel se ale tvůrci se vůbec z minulých chyb nepoučili.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 5:16 pm
by Dave_Jame
sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok :D
podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky :roll:


Opravdu je důležité si uvědomit že v H-VI se nesetkáváme s hordami slabých potvor, ale vysloveně s řádnou armádou. není to tedy jako v předchozích dílech, kdy vezmeme hodru napříkald sedláků, nebo víl a pošleme je do boje, ale opravdus e jedná o cvičené vojsko s různým stupněm síly a specializace.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 5:35 pm
by sir emental
Dave_Jame wrote:
sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok :D
podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky :roll:


Opravdu je důležité si uvědomit že v H-VI se nesetkáváme s hordami slabých potvor, ale vysloveně s řádnou armádou. není to tedy jako v předchozích dílech, kdy vezmeme hodru napříkald sedláků, nebo víl a pošleme je do boje, ale opravdus e jedná o cvičené vojsko s různým stupněm síly a specializace.


tím myslíš že rozdíly mezi jednotkami nebudou takové?

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 5:50 pm
by Dave_Jame
sir emental wrote:
Dave_Jame wrote:
sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok :D
podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky :roll:


Opravdu je důležité si uvědomit že v H-VI se nesetkáváme s hordami slabých potvor, ale vysloveně s řádnou armádou. není to tedy jako v předchozích dílech, kdy vezmeme hodru napříkald sedláků, nebo víl a pošleme je do boje, ale opravdus e jedná o cvičené vojsko s různým stupněm síly a specializace.


tím myslíš že rozdíly mezi jednotkami nebudou takové?


Přesně tak, celí nový koncept jednotek je zalozeny na tom, ze kazdy narod má 3 přibližně podobně silné jednotky, mezi kterými se rozhoduje, a je jen na něm, jaký poměr těchto jednotek zvolí. Napriklad tedy Ochránce, Sestra i Střelec by měli být obdobně silní, samozřejmě jeden je míněn na dálku, a tak nevydrží tolik co pěšák, třetí je zase možná míněn na podporu. všechny řadové jednotky by si však měli být částěčně rovny.