Page 4 of 12
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Fri Dec 17, 2010 3:11 pm
by MINOTAUR
No a čo je na tom že sa budú podobať. Ja v tom nevidím nič zlé a aj tak sú to len artworky v hre to môže byť o dosť odlišné. Takže nesúdte ich až kým si to sami nezahráte.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Fri Dec 17, 2010 3:31 pm
by GoodMan
Už na něj bylo poukázáno, ale takhle vypadá Sandor:
http://www.heroesofmightandmagic.es/por ... n3-org.jpgZdá se, že je vskutku "jen" člověk, ale po fyzické stránce (černé dlouhé vlasy, ošlehaná tvář, neúprosný, tvrdý muž, a vůbec jeho zbroj i meč jsou skvělé) se mi líbí nejvíce ze všech čtyř zveřejněných hrdinů (takže mými favority jsou nyní skřeti-alespoň v kampaních jimi začnu).
Jsem jediný, kdo si myslí, že ta "pekelná žížala" bude Bossem Pekla?
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Fri Dec 17, 2010 3:39 pm
by roman
Dofám že tam bude ta pekelná žížala ta nemá chybu
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Fri Dec 17, 2010 4:46 pm
by Dave_Jame
Hrál tady někdo Dark merssiaha? protože ten červ mi něco hodně připomíná

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Fri Dec 17, 2010 6:52 pm
by MINOTAUR
Ja som to hral a naozaj je to až privelká podoba.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 9:44 am
by doomgrom
Ted sem si pořádně prohlídnul anděla a začíná se mi líbit ale to bude nejspíš tím že mám rád když někdo bojuje s dvěma mečema
Ale sem celkem zklamanej z toho že má kerberos 2 hlavi podle řecký mytologie by měl mitz tři takhle vypadá jako hořící pes kterej náhodou běhal kolem Černobilu dyž to tam bouchlo
Orkové vypadaj taky peckově hlavně ta harpie a doufám že jestli budou ve hře tak budou mít pořád wywerny
Jinak doufám že jako další národ daj temný elfy a jako nejsilnější jednotku hydry
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 9:52 am
by Dave_Jame
doomgrom wrote:Ted sem si pořádně prohlídnul anděla a začíná se mi líbit ale to bude nejspíš tím že mám rád když někdo bojuje s dvěma mečema
Ale sem celkem zklamanej z toho že má kerberos 2 hlavi podle řecký mytologie by měl mitz tři takhle vypadá jako hořící pes kterej náhodou běhal kolem Černobilu dyž to tam bouchlo
Orkové vypadaj taky peckově hlavně ta harpie a doufám že jestli budou ve hře tak budou mít pořád wywerny
Jinak doufám že jako další národ daj temný elfy a jako nejsilnější jednotku hydry
Dobrá poznámka.
Z tohoto důvodu jsem chtěl použít překlad orothos (kerberův dvouhlavý bráška). Pak ale někteří z Insaidrů potvrdily že pejskové jsou trojhlavý. Sice zatím nemám obrazový důkaz, ale zatím se chlapcům dalo věřit. Takže snad se nemýlí a Opravdu budou trojhlavý.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 1:11 pm
by MINOTAUR
Ja som si hned všimol že má 3 hlavy takže neviem, ale ked sa dobre pozriete tak si ich všimnete aj vy.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 1:32 pm
by GoodMan
MINOTAUR wrote:Ja som si hned všimol že má 3 hlavy takže neviem, ale ked sa dobre pozriete tak si ich všimnete aj vy.
Já tam vidím jen dvě hlavy.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 4:07 pm
by sir emental
mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok

podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 4:18 pm
by GoodMan
sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok

podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky

Má to svůj důvod; takzvané rozdělení Základní, Elitní, Šampion je jen rádoby název, jejich využití má být v reálu naprosto vyvážené. Jak jsem řekl, nevěřím, že takový Kopiník bude moci v jakémkoliv ohledu soupeřit s Andělem (ať už jsou slova tvůrců jakákoliv), ale nejspíše to nebude tak markantní rozdíl jako v pátém dílu, kdy rádoby sedlák, tlustý jako prase o pouti, byl jen do počtu.
Navíc, pokud by někdo šel více do hloubky, tak celková ekonomická a politická situace Gryfí Říše po Pavlovi (který bude něčím jako Aragorn v Pánu Prstenů, nezlomný a hrdinský rytíř bojující za čest a vlast) a Slavovi mohla být na vysoké úrovni, stejně jako vzdělání a um kovářů, řemeslníků nebo statkářů, takže Gryfí Říše mohla mít dostatek surovin a peněz na co nejlepší zbroj pro "řádové" vojáky a vůbec celou vojenskou síť.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 4:21 pm
by sir emental
GoodMan wrote:sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok

podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky

Má to svůj důvod; takzvané rozdělení Základní, Elitní, Šampion je jen rádoby název, jejich využití má být v reálu naprosto vyvážené. Jak jsem řekl, nevěřím, že takový Kopiník bude moci v jakémkoliv ohledu soupeřit s Andělem (ať už jsou slova tvůrců jakákoliv), ale nejspíše to nebude tak markantní rozdíl jako v pátém dílu, kdy rádoby sedlák, tlustý jako prase o pouti, byl jen do počtu.
ale třeba v trojce je to poměrně vyvážené, bohužel se ale tvůrci se vůbec z minulých chyb nepoučili.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 5:16 pm
by Dave_Jame
sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok

podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky

Opravdu je důležité si uvědomit že v H-VI se nesetkáváme s hordami slabých potvor, ale vysloveně s řádnou armádou. není to tedy jako v předchozích dílech, kdy vezmeme hodru napříkald sedláků, nebo víl a pošleme je do boje, ale opravdus e jedná o cvičené vojsko s různým stupněm síly a specializace.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 5:35 pm
by sir emental
Dave_Jame wrote:sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok

podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky

Opravdu je důležité si uvědomit že v H-VI se nesetkáváme s hordami slabých potvor, ale vysloveně s řádnou armádou. není to tedy jako v předchozích dílech, kdy vezmeme hodru napříkald sedláků, nebo víl a pošleme je do boje, ale opravdus e jedná o cvičené vojsko s různým stupněm síly a specializace.
tím myslíš že rozdíly mezi jednotkami nebudou takové?
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Dec 19, 2010 5:50 pm
by Dave_Jame
sir emental wrote:Dave_Jame wrote:sir emental wrote:mně všechny ty jednotky příjdou příliš překombinovaný. třeba že by ta nejzákladnější jednotka měla být jednoduše ZÁKLADNÍ, a né jako Sentinel, brnění, který by se hodilo tak pro krále, plášť, ani nemluvím o vylepšeným, vždyť takový brnění by si nemoh nikdo dovolit, od rolníka je to docela skok

podle mě to úúúúúúúplně podělali, asi začnu pařit starý dobrý trojky

Opravdu je důležité si uvědomit že v H-VI se nesetkáváme s hordami slabých potvor, ale vysloveně s řádnou armádou. není to tedy jako v předchozích dílech, kdy vezmeme hodru napříkald sedláků, nebo víl a pošleme je do boje, ale opravdus e jedná o cvičené vojsko s různým stupněm síly a specializace.
tím myslíš že rozdíly mezi jednotkami nebudou takové?
Přesně tak, celí nový koncept jednotek je zalozeny na tom, ze kazdy narod má 3 přibližně podobně silné jednotky, mezi kterými se rozhoduje, a je jen na něm, jaký poměr těchto jednotek zvolí. Napriklad tedy Ochránce, Sestra i Střelec by měli být obdobně silní, samozřejmě jeden je míněn na dálku, a tak nevydrží tolik co pěšák, třetí je zase možná míněn na podporu. všechny řadové jednotky by si však měli být částěčně rovny.