V jakém pořadí hrát
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: V jakém pořadí hrát
Hrál si na krev i slzy nebo jen na jedno z toho? Tím to ale asi nebude :/
Re: V jakém pořadí hrát
převážně jsem hrál na slzy, ale nevim jestli to má vliv na závěrečné epilogy.....taky když dohraju kampaň tak se mi neobjeví nic že jsem ji dohrál, jako by to bylo neuzavřený nevim jestli to tak má být....kampaň má 4 kola a všechny dohraju, tím to hasne, konec hry a dál si můžu zvolit další kampaň...
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: V jakém pořadí hrát
Jde o to, že když jsi hrál jen na slzy, nemůžeš hrát epilog na krev. Ale jestli ti nefunguje ani na slzy tak už potom nevím, zeptej se zkušenějších.
Re: V jakém pořadí hrát
Joo už se mi to zpřístupnilo, přesně jak si psal...jen jsem vypnul a zapnul hru. Vyhrál jsem to za slzy a to už je asi vážně KONEC
čekal jsem ještě nějaký intro podobný tomu na začátku, ale to už bych chtěl asi moc
jinak díky 
Re: V jakém pořadí hrát
Začal som hrať kampaň od začiatku a podľa mňa treba prehodiť PEKLO1 a AZYL1.Čo myslíte?
- Lucas Gryf
- Posts: 590
- Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am
Re: V jakém pořadí hrát
Aaach, jak si to pročítám 
___
Hmm. Já se těším asi tak na patch 1.5, kde by mohl už být další národ... Ale nejvíc se těším na patch 2.0 což bude datadisk
.
___
Neblázni. Patch 1.2 opraví VŠETKY chyby a žiadny ďalší už nebude treba - až potom prídu datadisky.
Kdysi sem si myslel, že to bude pravda a teď... sami víte
___
Hmm. Já se těším asi tak na patch 1.5, kde by mohl už být další národ... Ale nejvíc se těším na patch 2.0 což bude datadisk
___
Neblázni. Patch 1.2 opraví VŠETKY chyby a žiadny ďalší už nebude treba - až potom prídu datadisky.
Kdysi sem si myslel, že to bude pravda a teď... sami víte
Re: V jakém pořadí hrát
už vtedy som to myslela ironicky - ale tým datáčom som viacmenej verila ... naivne
poriešili nás DLCčkami, nové národy v nedohľadne - uvidíme, čím ešte "prekvapia"