Page 4 of 4
Re: kampan za mrtvoly
Posted: Mon Jan 02, 2012 8:38 pm
by kubrt
Nenechávej boje v automatu. Ze začátku nesmíš ztrácet jednotky. Když máš 50 jednotek a v souboji přijdeš o 4 jednotky, tak po pěti takových bojích ti nic nezbyde. A na dobytí hradu musíš mít převahu.
Re: kampan za mrtvoly
Posted: Tue Jan 03, 2012 7:57 am
by xmajl
kubrt wrote:Nenechávej boje v automatu. Ze začátku nesmíš ztrácet jednotky. Když máš 50 jednotek a v souboji přijdeš o 4 jednotky, tak po pěti takových bojích ti nic nezbyde. A na dobytí hradu musíš mít převahu.
aa uz jsem na to prisel

klic je v tom portale ozivovani mrtvol

pac jedine tak po hlavnim boji rychle obnovim sily na ty dva co na me jedou

Re: kampan za mrtvoly
Posted: Mon Jan 09, 2012 8:53 am
by hnusák
zdravím,
vposlední misi za nekro nevím co udělat s tím složeným diskem. Získal jsem vše a ve statusu v úkolu bylo dojít s diskem k ASHiině slze, ale fakt nevím co s tím. Ve měst nic nepostavím a fakt nevím, co s tím mám dělat.
Re: kampan za mrtvoly
Posted: Mon Jan 09, 2012 9:03 am
by Dave_Jame
když jsi složil disk, zaměřila se ti kamera na jedno místo na mapě, a na minimapě se ti objevil signál který ti ukazoval kde je slza. Pokud si to nepamatuješ, zmáčkni O a prozkoumej místa která jsou označená žlutým křížkem pro "lokace spojené s úkoly)".
POMOC PROSÍM
Posted: Mon Jan 09, 2012 12:57 pm
by LessonD
Hraju kampan za nemrtvé první misi z ničeho nic mam - 12512 jednotek prosím porad te mi to mam dělat zkousel jsem znova načíst ale nejde

PROSÍM POMOC
Re: kampan za mrtvoly
Posted: Mon Jan 09, 2012 2:20 pm
by Dave_Jame
Nahrát hru, před posledním týdnem kdy se chyba vyskytla a doufat že se neobjeví.. p.s. nebyla tato chyba odstraněna v 1.2 patchy (jinými slovy podezření že máš pirátskou verzi)
kampan za mrtvoly - 4.mise
Posted: Fri Aug 10, 2012 10:24 am
by Morrigan
Ahoj, nemáte prosím někdo nějaký tip na to, jak obsadit hrady chaosu? já jakmile jeden obsadím, tak mi ho hned jedou dobýt zpátky a já se tak nemůžu z toho hradu hnout.

Re: kampan za mrtvoly
Posted: Fri Aug 10, 2012 5:41 pm
by Dave_Jame
Poslední mise a nemrtvé je celkem jednoduchá jakmile na ni najdeš klíč.
Ten se skrývá v tom, správně využívat svého hrdinu a městské brány.
Základ je mít dobře vycvičenou Anastázii a neztrácet čas. Hned první týden dobít jen doly v okolí hradu a hned jít a jeden z prvních nepřátelských hradů. Oni by ještě neměli mít takovou armádu a síla Anastázie samotné by měla stačit na to, aby jsi se ho zmocnila. Osobně začínám hru tím, že se zmocním hradu vlevo od mého počátečního.
V tomto hradu počkej maximálně do začátku nového týdne, ale musíš udělat následující 3 věci.
1: samozřejmě město démonu konvertovat
2: postavit portál level 2 ve městě démonů, nikoliv ve svém hlavním
3: Prozkoumat od obou svých měst takovou oblast, aby jsi věděl alespoň tah dopředu, že na tebe jde nepřítel.
S novou armádou se potom vydej na první podzemní hrad, aby jsi jim odřízl jednu ze stran. Můžeš ze začátku kašlat na pevnosti, tvůj hrdina by měl být stále dost silný aby porazil i silnější armády.
Pokud však uvidíš, že se ti k hradům blíží útočník, okamžitě se k vrať. a ubraň ho. Měl by jsi mít pak cca 1 týden klid (z této strany.)
Jakmile budeš mít první podzemní hrad zničený, je načase pokračovat v tomto směru, tak aby jsi dokončil první půlkruh. Pak se jen ze svého původního hradu vydáš druhým směrem dokud ti zůstane jen hrad za středovým neutrálním územím. Pak už je hra jednoduchá.
Re: kampan za mrtvoly
Posted: Fri Aug 10, 2012 6:45 pm
by Morrigan
Díky za radu

snad se konečně pohnu z místa
Re: kampan za mrtvoly
Posted: Sat Dec 29, 2012 10:08 pm
by StrYkeX
Nemáte nějaké tipy jak lépe zvládnout třetí misi?

Re: kampan za mrtvoly
Posted: Sat Dec 29, 2012 11:21 pm
by Dave_Jame
Nenaštvat skřety. Nechat je pasivní co nejdéle a prvně vyřešit démony.
Re: kampan za mrtvoly
Posted: Sun Dec 30, 2012 11:51 am
by Shade3
Ech...já to udělal přesně naopak...ale zdálo se mi to lepší

Re: kampan za mrtvoly
Posted: Sun Dec 30, 2012 1:40 pm
by StrYkeX
Neotevřel jsem bránu k orkům a celou misi jsem dokončil úplně bez problému

To byla hodně dobrá rada, díky..