Page 4 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Tue Dec 06, 2011 9:15 pm
by Lucas Gryf
Informace o postapokalistickém (či jakém) Ashanu.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Tue Dec 06, 2011 9:25 pm
by estla
Trochu sme to rozoberali na tomto fóre Heroes V - Peklo - Kha Beleth, ako námet na H7 (čo už, keď sa nič nedeje a patch 1.2 je v nedohľadne :) )

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Tue Dec 06, 2011 9:33 pm
by Lucas Gryf
Dějstí po H5 už pro nás bude asi navždy zatajeno.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Tue Dec 06, 2011 9:43 pm
by Lucas Gryf
Bylo by fajn, kdybychom mohli navrhnout kampaně do následujících Heroesů ..

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Tue Dec 06, 2011 11:54 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:Vy "bestie" :D Odvrhli jste se od Eleratha! Však to máte špočítaný! Světlo zvítězí! :D :D


Na toto tema budeme viest dlhy rozhovor doprovazený tvojím krikom :lol: Doufam, že se tešíš, lebo ja jo takže dám ti jednu radu......začni si tžrenovať hlasivky, lebo bude to dlhé :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Tue Dec 06, 2011 11:59 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:"Hlupáci, Grfí říše nakonec zvítězí, ať už s Vámi nebo bez vás!"
Citace lady Isabely
Možná že na Vaší straně je celý Sheogh a Ygg-Chal, ale na mé straně je Elerath a všichni jeho uctívači!
A odkuď si to vzala?


Lucasy nechci ti nič hovoriť ale Elrath a jeho uctivačí sú stale menej a menej....a i ked je pravda, že nad Sheagom vždy zvitazili ale vždy za to draho zaplatily a niektore vitastva neboli jednoznačne takže Peklo predsa len nakoniec zvitazi lebo má Kha-Beletha a jeho malinkeho synka a ja verim že synek rozbije to vezenie..

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 5:58 am
by Lucas Gryf
Hrál jsi Dakr Messiash of Might and Magic? Já jo a já jsem otce neosvobodil.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 6:06 am
by Lucas Gryf
No, zak možná budu poslední, ale krom mě mě v tomto podpoří Sylana a Elfové, Arkath a Trpaslící a Shalassa s Nagy! .. a ještě bezvěrní Mágové (nemyslím kultysty a necro).

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 1:06 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:Hrál jsi Dakr Messiash of Might and Magic? Já jo a já jsem otce neosvobodil.


Mna Maght and magic nejak neberú, ja zostavam len u Heroes.....a ked sme pri tom, tak neviem povedať ktory je oficialny koniec, ja tiež hral hry, kde je vela možnosti a oficialny koniec bol len jeden.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 1:09 pm
by MINOTAUR
Lenže oficiálny koniec Dark Messiah je že Sareth oslobodí Kha-Beletha hahahah. Takže chaos pohltí celý Ashan a kým bude Urgash porcovať Ashu tak ja si zgustnem na gryfoch xD

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 3:28 pm
by Jirkahudak2
věk elratha končí věk urgaše zacíná

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 3:33 pm
by Phoenix
Já jsem pro světlo a řád. Otázkou je, jestli taková frakce v HOMAM VI vůbec je.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 5:11 pm
by Mrakoplas
MINOTAUR wrote:Lenže oficiálny koniec Dark Messiah je že Sareth oslobodí Kha-Beletha hahahah. Takže chaos pohltí celý Ashan a kým bude Urgash porcovať Ashu tak ja si zgustnem na gryfoch xD


Co trepes kraviny Dark Messiah nema ziadne pokracovanie takze su officialne vsetky konce

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 5:45 pm
by kiliroy
ja Dark messiah nehrál, ale tam si přece můžete vybrat co uděláte ne? A že zatím není pokračování neznamená že ani nebude.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 6:27 pm
by Lucas Gryf
Nebirosi a Minotaure, nutíte mě se zamyslet, zda být člověk či démon! hmm .. být či nebýt to je oč tu běží ..