Page 4 of 17
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Dec 06, 2011 9:15 pm
by Lucas Gryf
Informace o postapokalistickém (či jakém) Ashanu.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Dec 06, 2011 9:25 pm
by estla
Trochu sme to rozoberali na tomto fóre Heroes V - Peklo - Kha Beleth, ako námet na H7 (čo už, keď sa nič nedeje a patch 1.2 je v nedohľadne

)
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Dec 06, 2011 9:33 pm
by Lucas Gryf
Dějstí po H5 už pro nás bude asi navždy zatajeno.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Dec 06, 2011 9:43 pm
by Lucas Gryf
Bylo by fajn, kdybychom mohli navrhnout kampaně do následujících Heroesů ..
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Dec 06, 2011 11:54 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:Vy "bestie"

Odvrhli jste se od Eleratha! Však to máte špočítaný! Světlo zvítězí!

Na toto tema budeme viest dlhy rozhovor doprovazený tvojím krikom

Doufam, že se tešíš, lebo ja jo takže dám ti jednu radu......začni si tžrenovať hlasivky, lebo bude to dlhé

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Tue Dec 06, 2011 11:59 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:"Hlupáci, Grfí říše nakonec zvítězí, ať už s Vámi nebo bez vás!"
Citace lady Isabely
Možná že na Vaší straně je celý Sheogh a Ygg-Chal, ale na mé straně je Elerath a všichni jeho uctívači!
A odkuď si to vzala?
Lucasy nechci ti nič hovoriť ale Elrath a jeho uctivačí sú stale menej a menej....a i ked je pravda, že nad Sheagom vždy zvitazili ale vždy za to draho zaplatily a niektore vitastva neboli jednoznačne takže Peklo predsa len nakoniec zvitazi lebo má Kha-Beletha a jeho malinkeho synka a ja verim že synek rozbije to vezenie..
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 5:58 am
by Lucas Gryf
Hrál jsi Dakr Messiash of Might and Magic? Já jo a já jsem otce neosvobodil.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 6:06 am
by Lucas Gryf
No, zak možná budu poslední, ale krom mě mě v tomto podpoří Sylana a Elfové, Arkath a Trpaslící a Shalassa s Nagy! .. a ještě bezvěrní Mágové (nemyslím kultysty a necro).
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 1:06 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:Hrál jsi Dakr Messiash of Might and Magic? Já jo a já jsem otce neosvobodil.
Mna Maght and magic nejak neberú, ja zostavam len u Heroes.....a ked sme pri tom, tak neviem povedať ktory je oficialny koniec, ja tiež hral hry, kde je vela možnosti a oficialny koniec bol len jeden.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 1:09 pm
by MINOTAUR
Lenže oficiálny koniec Dark Messiah je že Sareth oslobodí Kha-Beletha hahahah. Takže chaos pohltí celý Ashan a kým bude Urgash porcovať Ashu tak ja si zgustnem na gryfoch xD
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 3:28 pm
by Jirkahudak2
věk elratha končí věk urgaše zacíná
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 3:33 pm
by Phoenix
Já jsem pro světlo a řád. Otázkou je, jestli taková frakce v HOMAM VI vůbec je.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 5:11 pm
by Mrakoplas
MINOTAUR wrote:Lenže oficiálny koniec Dark Messiah je že Sareth oslobodí Kha-Beletha hahahah. Takže chaos pohltí celý Ashan a kým bude Urgash porcovať Ashu tak ja si zgustnem na gryfoch xD
Co trepes kraviny Dark Messiah nema ziadne pokracovanie takze su officialne vsetky konce
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 5:45 pm
by kiliroy
ja Dark messiah nehrál, ale tam si přece můžete vybrat co uděláte ne? A že zatím není pokračování neznamená že ani nebude.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Wed Dec 07, 2011 6:27 pm
by Lucas Gryf
Nebirosi a Minotaure, nutíte mě se zamyslet, zda být člověk či démon! hmm .. být či nebýt to je oč tu běží ..