Core:(ked uz to tak pouzivate

)
-Hejkal - maly, rychly cloviecik zarasteny machom,meele utok, + X dmg. za policko ,bez opatovania
-Vrhac obeliskov - strelecka jednotka, polovicny sip , + X dmg na male jednotky, no meele penalty,
nicenie hradieb,
-Panna bystrin - + HP svojim jednotkam(kuzlo), vyvolanie hmly - X odolnost voci strelam(kuzlo),
Krystalovy utok - zmrazenie nepriatela na X kol(kuzlo), meele jednotka.
Elite:
-Lesny obor - totozny s Entom, Zakorenenie jedneho nepriatela cez cele pole na X kol, 2x2, zakorenenie -
na jedno kolo strati tah za to ale ziska + X do obrany a + X HP,Smola-pri utoku - postih k utoku
nepriatela.
-Posvatny Jelen - namiesto Jednorozca , velke parohy - utok na 2 polia naraz, 2x2,oslepujuci utok,
-Druid - Tu by som si ho predstavoval ako v Asterixovi

s kosakom na meele a bielou palicou na shot utok.
Utok na dialku 25 % penalizacia, carodej , Vona imejla- plus X stastia jednotkam,
Champion:
-Elfsky Lucisnik - strelecka jednotka - Plny sip , moznost zasiahnut dve oblubene jednotky naraz,
(pri pouziti + 25% dmg.),otraveny sip - postih k iniciative a utoku jednotky.
ALEBO
Ranger - Superrychly bojovnik s dvoma mecami - Obranny stit - moznost vyhnut sa utoku jednemu
nepriatelovi za kolo ,avsak strati tah ale ziska bonus opatovania utoku s + 15 % dmg. a + X obrany
Nepriatel Lesa - Oblubeny nepriatel - 50 obrana pri utoku na jednotku.(Neguje nepriatelovi obranu)
Samozrejme je to len moj pohlad.Venoval som sa viac obrane a postihom na nepriatela.Tam vidim cestu k vitazstvu u Elfov
