Page 31 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Feb 07, 2011 6:53 pm
by jakubcha
naruto34721 wrote:inak ta grafika sa zmenila na realnejsie farby.. trosku cudne to je ale nevadi

To možná jo ale já jsem to v Microsoft office manageru automaticky upravil tak to asi bude proto takové divné..
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Feb 07, 2011 7:33 pm
by Khengi
hezká krajina i editor, připomíná mi age of mythology
jakchuba:příště to piš do jednoho příspěvku
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 9:28 am
by verix
.. pred nejakym casom to bola dobra debata o vyzore hrdinu (trpazlik a jeho brada

) tak by som k tomu chcel napisat len tolko ze teraz to bude v Heroes VI mozne ovplivnit a vyzor bude mozne upravit, vraj pre multiplayer budu tieto moznosti nastavenia vecsie .. co je podla mna super lebo kazdy bude mat moznost si vytvorit svojho hrdinu k svoju obrazu

.. je to podla mna zmena k lepsiemu
.. dalsiu zaujmavu vec co som sa docital na inych forach bola debata o pomere v akom by malo byt v Heroes VI zastupenie .. strategia:RPG .. rozmyslal som nad tym aj ja a podla mna je Heroes hlavne strategia .. ale urcite RPG prvky tam neodmyslitelne patria .. vsetsi sa zhodneme na dileme ked s hrdinom zoberieme poklad a pridu na vyber moznosti zlato alebo exp. ..

a je na kazdom kto si co vyberie .. ja by som dal pomer: strategia 65 : RPG 35 .. co vy nato? ..
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 1:24 pm
by naruto34721
Heroes ma svoj vlastny styl ... kombinacia strategie a rpg ... nech to je tak ako to bolo v H5 takze hrdina jak v RPG a mapka jak v strategie ...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 2:03 pm
by Elreth
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 1184829587 Tahle hra podle mě nemá konkurenci...! A myslím, že když řekli, že prostředí doplní, když tam nejsou žádné doly ,tak to měli pravdu... ... ...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 2:15 pm
by naruto34721
ta "zahrada" mi pride nejak umela .. ale inak pekne

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 3:38 pm
by Fuckinek
Nádhera.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 3:44 pm
by Khengi
nádhera, takhle hezká je jen na hluboký a možná ani ne
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 4:03 pm
by GoodMan
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 4:23 pm
by Khengi
toho mám jako avatara, je dobrej
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 6:42 pm
by naruto34721
zaujimavy je anton ... pekne biely

... kril mi pride ako zena ( bez urazky )
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 7:29 pm
by Khengi
hezká je taky Anastya
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 8:21 pm
by Mrakoplas
farby na tych modeloch su absolutne humusne, a celkom oproti artom su tie modely otrasne hlavne Haven - s tou Sestrou, Slavou , jazdom a Pradlenou osudu to snad ani nemozu myslet vazne

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 8:25 pm
by jakubcha
zajímavé by bylo kdyby dali Slávu jako bonusového hrdinu k té sběratelské edici že?

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Tue Feb 08, 2011 8:28 pm
by jakubcha
ale ten Kiril je až moc podobný tomu Antonovi tou výzbrojí (né barvou ale tím tvarem) né snad?