Page 33 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 3:45 pm
by jakubcha
GoodMan wrote:
jakubcha wrote:Co si myslíte že bude ten poslední hrdina?Já si myslí že to bude ten Sláva ale jen ve sběratelské edici... :?: :?:

Sveltana... vůbec první snímky ze hry jsou s ní!

No uvídíme... :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 3:47 pm
by Mrakoplas
Khengi wrote:tady je křižák
http://www.heroworld.net/album.php?id=36
odkaz na žhnoucí slávu nemám


ten tvoj krizak na tom screene je hrdina, a ja som nechcel screeny ale to video :D tak si prosim na buduce nevymyslaj veci, ktore este neboli zverejnene , dakujem. :twisted:
a jakubcha logicky to bude niekdo kto sa vazie k tomu poslednemu hradu a tym padom urcite nebude len pre zberatelsku ediciu. A urcite tam bude dalsich x normalnych hrdinov ktory budu doplnat pribeh.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 3:52 pm
by jakubcha
Mrakoplas wrote:
Khengi wrote:tady je křižák
http://www.heroworld.net/album.php?id=36
odkaz na žhnoucí slávu nemám


ten tvoj krizak na tom screene je hrdina, a ja som nechcel screeny ale to video :D tak si prosim na buduce nevymyslaj veci, ktore este neboli zverejnene , dakujem. :twisted:
a jakubcha logicky to bude niekdo kto sa vazie k tomu poslednemu hradu a tym padom urcite nebude len pre zberatelsku ediciu. A urcite tam bude dalsich x normalnych hrdinov ktory budu doplnat pribeh.

Já jsem ale myslel kromě toho od toho posledního hradu...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 3:54 pm
by GoodMan
jakubcha wrote:
GoodMan wrote:
jakubcha wrote:Co si myslíte že bude ten poslední hrdina?Já si myslí že to bude ten Sláva ale jen ve sběratelské edici... :?: :?:

Sveltana... vůbec první snímky ze hry jsou s ní!

No uvídíme... :wink:

No, já už viděl...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 4:02 pm
by Mrakoplas
Ano Svetlana je na uplne prvych sreenoch. ale nie je to Hlavny Hrdina hradu/kampane , ale asi len doplnkovy ako Thral pri Sandorovy, ktory je tiez na par screenoch vydiet

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 4:06 pm
by GoodMan
Mrakoplas wrote:Ano Svetlana je na uplne prvych sreenoch. ale nie je to Hlavny Hrdina hradu/kampane , ale asi len doplnkovy ako Thral pri Sandorovy, ktory je tiez na par screenoch vydiet

Ale je hratelná... jinak nečekám, že bude víc jak pět hlavních hrdinů, ale prostě jen ti sourozenci.
A je to Kraal... Thrall je ve World of Warcraft.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 4:18 pm
by Mrakoplas
GoodMan wrote:
Mrakoplas wrote:Ano Svetlana je na uplne prvych sreenoch. ale nie je to Hlavny Hrdina hradu/kampane , ale asi len doplnkovy ako Thral pri Sandorovy, ktory je tiez na par screenoch vydiet

Ale je hratelná... jinak nečekám, že bude víc jak pět hlavních hrdinů, ale prostě jen ti sourozenci.
A je to Kraal... Thrall je ve World of Warcraft.


Jo mas pravdu je to Kraal. Ano suhlasim ze tam budu este dalsi vedlajsi hratelny hrdinovia v kampani. A snad aj nejaky v iny multaku nie len tupe vytvorenie "vlastneho" bez pribehu. Ale posledny Main charakter bude to 5 dieta a Svetlana je kralova segra ne decko.

"Fifteen years and a war have past. Duke Slava of Griffin is now the father of five promising children. These are the main Heroes of the Heroes 6 campaign, and they will lead different factions to battle."

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 4:26 pm
by jakubcha
Mrakoplas wrote:
GoodMan wrote:
Mrakoplas wrote:Ano Svetlana je na uplne prvych sreenoch. ale nie je to Hlavny Hrdina hradu/kampane , ale asi len doplnkovy ako Thral pri Sandorovy, ktory je tiez na par screenoch vydiet

Ale je hratelná... jinak nečekám, že bude víc jak pět hlavních hrdinů, ale prostě jen ti sourozenci.
A je to Kraal... Thrall je ve World of Warcraft.


Jo mas pravdu je to Kraal. Ano suhlasim ze tam budu este dalsi vedlajsi hratelny hrdinovia v kampani. A snad aj nejaky v iny multaku nie len tupe vytvorenie "vlastneho" bez pribehu. Ale posledny Main charakter bude to 5 dieta a Svetlana je kralova segra ne decko.

"Fifteen years and a war have past. Duke Slava of Griffin is now the father of five promising children. These are the main Heroes of the Heroes 6 campaign, and they will lead different factions to battle."


To jo ale na tom videu je řečeno že je tam 6 hlavních hrdinů...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 4:43 pm
by GoodMan
Já o Sveltaně neříkal, že je děcko!
Jinak, pravda je, že říká, že je šest primárních hrdinů (ale mluví o nich jako hlavních postavách děje, nebo hratelných hrdinech?!) Slava je navíc už mrtvý.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 5:43 pm
by Dave_Jame
jakubcha wrote:
To jo ale na tom videu je řečeno že je tam 6 hlavních hrdinů...

No když nebudu počítat že tam těch 6 hlavních hrdinů vyjmenovali
(Slava, Anton, Sandor, Kiril, Aastasie +1) Krom nich jsou už znami další postavi

Skřetí zbrojmistr Kraal
Sandorova Matka Elysabeth
Slavův Otec Pavel
Slavova teta Sveltana

Dalších bude a bude.. půlka z nich bude druhořadá středobodem je 5 sourozenců a jejich zesnulí otec proto 6 hlavních postav

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 6:03 pm
by GoodMan
Dave_Jame wrote:
jakubcha wrote:
To jo ale na tom videu je řečeno že je tam 6 hlavních hrdinů...

No když nebudu počítat že tam těch 6 hlavních hrdinů vyjmenovali
(Slava, Anton, Sandor, Kiril, Aastasie +1) Krom nich jsou už znami další postavi

Skřetí zbrojmistr Kraal
Sandorova Matka Elysabeth
Slavův Otec Pavel
Slavova teta Sveltana

Dalších bude a bude.. půlka z nich bude druhořadá středobodem je 5 sourozenců a jejich zesnulí otec proto 6 hlavních postav


Ze skřetího pohledu ještě Kunyak Osvoboditel, za kterého jsme hráli v Tribes of East (i ten je ale už po smrti).

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 6:13 pm
by HellFirr
A taky Tieru

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 6:20 pm
by GoodMan
HellFirr wrote:A taky Tieru

Tak o Kunyakovy se přímo píše na oficiálních stránkách k Heroes VI a skřetům (nedávné události), zatímco elfové ani nebudou (zatím-možná dost unáhlené slovo) ve hře. Snad ještě Kha-Beleth, ale to jsou všechno už postavy, za které sotva budeme hrát (a u Kha-Beletha jsem si celkem jistý).

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 7:23 pm
by HellFirr
GoodMan wrote:
HellFirr wrote:A taky Tieru

Tak o Kunyakovy se přímo píše na oficiálních stránkách k Heroes VI a skřetům (nedávné události), zatímco elfové ani nebudou (zatím-možná dost unáhlené slovo) ve hře. Snad ještě Kha-Beleth, ale to jsou všechno už postavy, za které sotva budeme hrát (a u Kha-Beletha jsem si celkem jistý).



A kde jsi přišel na to ,že tam elfové nebudou?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 09, 2011 7:25 pm
by GoodMan
HellFirr wrote:
GoodMan wrote:
HellFirr wrote:A taky Tieru

Tak o Kunyakovy se přímo píše na oficiálních stránkách k Heroes VI a skřetům (nedávné události), zatímco elfové ani nebudou (zatím-možná dost unáhlené slovo) ve hře. Snad ještě Kha-Beleth, ale to jsou všechno už postavy, za které sotva budeme hrát (a u Kha-Beletha jsem si celkem jistý).



A kde jsi přišel na to ,že tam elfové nebudou?

U všech bohů a ryb. Pokud tam elfové budou, tak buď zmíněni, nebo jen nějaká podpůrná postava nebo skupina... jako hratelná strana vůbec. A datadisky... zatím jen fámy.