H6 technická podpora

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Roberto
Posts: 29
Joined: Sat Feb 23, 2013 8:32 am

Re: H6 technická podpora

Post by Roberto »

Dobre, takže hra je teoreticky pojazdná a čo bugy? Oplatí sa toto v najbližšom čase kupovať či až o pol roka?
User avatar
Dekker
Posts: 130
Joined: Tue Oct 09, 2007 10:02 pm
Contact:

Re: H6 technická podpora

Post by Dekker »

to ti já asi moc neřeknu. Co jsem odpozoroval tak co se týče bugů je to hoodně individuální, jako by se to řídilo sestavou. Z těch všech chyb co tu bylo kdy řečeno jsem měl jen pár
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Shade3 »

Až na ten multiplayer a ten problém s klíči a instalací je všechno v pohodě.
Image
User avatar
Majklski
Posts: 24
Joined: Sat Jul 14, 2012 8:36 am
Location: kousek od Plzně

Re: H6 technická podpora

Post by Majklski »

Shade, teď mě napadlo, jak si mám vybrat digital nebo ratail verzi, když pro CR (HUN) je tam pouze jedna spolecna ? Zkusím stáhnout retail pro AJ
Raději nic, vše se dá otočit proti mě.
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Shade3 »

Image
User avatar
Majklski
Posts: 24
Joined: Sat Jul 14, 2012 8:36 am
Location: kousek od Plzně

Re: H6 technická podpora

Post by Majklski »

Pak jsem na tom stejně. Verze pro CZ mi nepusti hru a tato, co jsi zde uvedl, je ta samá, co je pak níže, kde se dá vybrat zda chci retail, nebo digi. Jenže ta mi hlásí, že nemám Shades of Darkness.

EDIT : čeho se tedy ten patch týká ? základní hry a datadiscu, nebo jen datadiscu ?
Raději nic, vše se dá otočit proti mě.
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Shade3 »

A máš zakoupený Shades of Darkness? Patch opravuje hodně bugů a přidává do hry rozšíření.
Image
Lasic
Posts: 8
Joined: Tue Jan 08, 2013 8:37 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Lasic »

mám problém se spuštěním hry. po 2-3 měsících co sem nehrál sem se chtěl přihlásit k mému uplay učtu, ke kterému sem měl nastaveno automatické vyplnění hesla, což sem nyní musel od prvního přihlášení vyplnit. Po změnění zapomenutého hesla a přihlášení k mému profilu, který se pozměnil do barev datadisku to po mě chce při spuštení CDKey, který když zadám je neplatný. Takže tomu neruzumím, přitom mam originál hru i klíč který sem na tento účet už zadával. snad se nevyplní mé obavy, že pokud chci pokračovat v nedokončené základní hře tak si musím pořídit i datadisk. předem děkuji za odpověd
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Shade3 »

Ubi má teďka potíže s klíči, na oficiálním fóru je napsáno, jak se má postupovat.
Image
User avatar
Majklski
Posts: 24
Joined: Sat Jul 14, 2012 8:36 am
Location: kousek od Plzně

Re: H6 technická podpora

Post by Majklski »

Shade3 wrote:A máš zakoupený Shades of Darkness? Patch opravuje hodně bugů a přidává do hry rozšíření.


Mám pouze základní hru. Po tom,co mě hra ve spoustě ohledech zklamala, jsem se do dalších akcí nepouštěl.
Nevadí, momentálně mi to již hlásí konflikt patchů, takže na to kakám a nechám hru na 1.8. Nebudu to zas odinstalovávat a znovu dělat.
Raději nic, vše se dá otočit proti mě.
Lasic
Posts: 8
Joined: Tue Jan 08, 2013 8:37 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Lasic »

Shade3 wrote:Ubi má teďka potíže s klíči, na oficiálním fóru je napsáno, jak se má postupovat.

a nevíš kde přesne to najdu??
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Shade3 »

Majklski: zkus tohle http://forums.ubi.com/showthread.php/768469-How-to-CORRECTLY-patch-to-2-1-AND-install-Shades-of-Darkness
Lasic: Teď jsem to četl, problémy jsou vyřešeny. Zkontroluj si, zda-li máš nainstalovaný patch 2.1 a zkus mi poslat screen toho, jak to vypadá, když to po tobě chce ten klíč. Možná ti ale nebudu moci pomoct, tak neváhej a napiš na support Ubisoftu ( někdy to trvá několik dní než odepíšou).
Image
Lasic
Posts: 8
Joined: Tue Jan 08, 2013 8:37 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Lasic »

Shade3 wrote:Majklski: zkus tohle http://forums.ubi.com/showthread.php/768469-How-to-CORRECTLY-patch-to-2-1-AND-install-Shades-of-Darkness
Lasic: Teď jsem to četl, problémy jsou vyřešeny. Zkontroluj si, zda-li máš nainstalovaný patch 2.1 a zkus mi poslat screen toho, jak to vypadá, když to po tobě chce ten klíč. Možná ti ale nebudu moci pomoct, tak neváhej a napiš na support Ubisoftu ( někdy to trvá několik dní než odepíšou).


patxch nainstalovaný nemám, myslel jsem že je třeba jen k datadisku
User avatar
Majklski
Posts: 24
Joined: Sat Jul 14, 2012 8:36 am
Location: kousek od Plzně

Re: H6 technická podpora

Post by Majklski »



Shade díky. Po přečtení informací to již jde a běží mi to na 2.1.0
Pravda, sice to pro mě nic neznamená, páč na MP nemám čas a v singlu je jen pár map, MapGenerator není, tak se nedá nic dělat. SoD si kupovat rozhodně nebudu.
Raději nic, vše se dá otočit proti mě.
User avatar
Shade3
Posts: 380
Joined: Mon Jan 02, 2012 8:39 pm

Re: H6 technická podpora

Post by Shade3 »

Lasic wrote:
Shade3 wrote:Majklski: zkus tohle http://forums.ubi.com/showthread.php/768469-How-to-CORRECTLY-patch-to-2-1-AND-install-Shades-of-Darkness
Lasic: Teď jsem to četl, problémy jsou vyřešeny. Zkontroluj si, zda-li máš nainstalovaný patch 2.1 a zkus mi poslat screen toho, jak to vypadá, když to po tobě chce ten klíč. Možná ti ale nebudu moci pomoct, tak neváhej a napiš na support Ubisoftu ( někdy to trvá několik dní než odepíšou).


patxch nainstalovaný nemám, myslel jsem že je třeba jen k datadisku

Je v něm něco přes 160 oprav bugů, takže určitě doporučuji nainstalovat.

Maklski: Datadisk je naprosto úžasný - kampaně mají skvělý příběh i provedení, bugů je jen pár, nové zbraně jsou prostě super a Temní elfové to celé završují...Ale jinak chápu, že po zkušenostech s Ubi dost lidí přešla chuť dál Heroesy kupovat, oni tu hru prostě zmršili, ale teď s patchem je většina špatných věcí pryč.
Image
Post Reply