Page 35 of 204

Posted: Fri Jan 18, 2008 2:23 pm
by Beybe
Alarik wrote:Ornella (Jo, ale těch jmen jak Heroesových, tak normálních je ještě minimálně na takových 20 - 30 stránek :( , takže jestli to budem chtít všechno vypsat...... :) .)


Amerika (Jako , že budem)

Posted: Fri Jan 18, 2008 3:35 pm
by Alarik
Beybe wrote:
Alarik wrote:Ornella (Jo, ale těch jmen jak Heroesových, tak normálních je ještě minimálně na takových 20 - 30 stránek :( , takže jestli to budem chtít všechno vypsat...... :) .)


Amerika (Jako , že budem)


Andreas

Posted: Fri Jan 18, 2008 7:22 pm
by Beybe
Alarik wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Ornella (Jo, ale těch jmen jak Heroesových, tak normálních je ještě minimálně na takových 20 - 30 stránek :( , takže jestli to budem chtít všechno vypsat...... :) .)


Amerika (Jako , že budem)


Andreas


Sever (mám raději jih)

Posted: Sun Jan 20, 2008 5:55 am
by Alarik
Raelag ( :lol: )

Posted: Sun Jan 20, 2008 5:06 pm
by Beybe
Alarik wrote:Raelag ( :lol: )


Gigant (Jakože VELKÝ! :D :D :D :D )

Posted: Mon Jan 21, 2008 11:18 am
by Alarik
Tieru (teď chvíli zůstanu u těch jmen :) )

Posted: Mon Jan 21, 2008 8:19 pm
by Beybe
Alarik wrote:Tieru (teď chvíli zůstanu u těch jmen :) )


Ukrutný (já začnu příd. jm.)

Posted: Tue Jan 22, 2008 1:16 pm
by Alarik
Ylaya (jméno na "ý" neznám :) )

Posted: Tue Jan 22, 2008 1:56 pm
by Beybe
Alarik wrote:Ylaya (jméno na "ý" neznám :) )


americký (já taky ne :D :D )

Posted: Wed Jan 23, 2008 2:21 pm
by Alarik
Yrwanna (hrdinka z kobky)

Posted: Wed Jan 23, 2008 5:42 pm
by Beybe
Alarik wrote:Yrwanna (hrdinka z kobky)


anglický

Posted: Thu Jan 24, 2008 2:03 pm
by Alarik
Beybe wrote:
Alarik wrote:Yrwanna (hrdinka z kobky)


anglický


Ylthin (hrdinka hvozdu, a ocenil bych, kdybys přešel na něco jiného než jsou přídavná jména, protože žádné jiné jméno ani slovo na "ý" mě už vůbec nenapadá :evil: )

Posted: Thu Jan 24, 2008 2:52 pm
by Beybe
Alarik wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Yrwanna (hrdinka z kobky)


anglický


Ylthin (hrdinka hvozdu, a ocenil bych, kdybys přešel na něco jiného než jsou přídavná jména, protože žádné jiné jméno ani slovo na "ý" mě už vůbec nenapadá :evil: )


Narážka (proč píšeš tak pozdě??)

Posted: Sat Jan 26, 2008 10:06 am
by Alarik
Alaron (píšu pozdě, protože nemůžu 24 hodin denně sedět u kompu)

Posted: Sat Jan 26, 2008 7:15 pm
by Beybe
Alarik wrote:Alaron (píšu pozdě, protože nemůžu 24 hodin denně sedět u kompu)


Nakašlat (ale ty píšeš ve 2 ráno!)