Page 36 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Feb 15, 2011 5:29 pm
by jakubcha
MINOTAUR wrote:keby tá posledná rasa boli naozaj beztvárí tak by to bola totálna haluz ale asi to budú tí nagovia :cry:

Bohužel máš asii z 75% pravdu :cry: :? :(

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Feb 15, 2011 5:30 pm
by naruto34721
alebo budu obidve len jedna bude na datadisku.....

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Feb 15, 2011 5:33 pm
by jakubcha
naruto34721 wrote:alebo budu obidve len jedna bude na datadisku.....

Aspoň to... :roll:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Feb 15, 2011 6:48 pm
by HellFirr
To spíš vypadá na neutrálního elementa

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Feb 15, 2011 7:44 pm
by Dave_Jame
Vým se nelíbý Nagy pánové? Jejda, tak asi né každému se zavděčíš.

Jinak k dnešní fotce.
Dle Elvina (jednoho ze insiderů) se jedná o ELEMENTA. Logicky asi většině z vás dojde o jakého. Co to bude ve skutečnosti se ještě ukáže.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Feb 15, 2011 7:58 pm
by jakubcha
Dave_Jame wrote:Vým se nelíbý Nagy pánové? Jejda, tak asi né každému se zavděčíš.

Jinak k dnešní fotce.
Dle Elvina (jednoho ze insiderů) se jedná o ELEMENTA. Logicky asi většině z vás dojde o jakého. Co to bude ve skutečnosti se ještě ukáže.

Já bych chtěl spíš Ty bez tváře ale když budou ty Nagy tak by to taky šlo ale Ti bez tváře by se mi líbili víc... :mrgreen:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 16, 2011 8:21 am
by verix
http://h6.acidcave.net/news/skilltree.jpg

.. takto nejako to malo byt uz davno .. pre mna jednoznacne velke +

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 16, 2011 9:47 am
by MINOTAUR
Dave_Jame wrote:Vým se nelíbý Nagy pánové? Jejda, tak asi né každému se zavděčíš.

Jinak k dnešní fotce.
Dle Elvina (jednoho ze insiderů) se jedná o ELEMENTA. Logicky asi většině z vás dojde o jakého. Co to bude ve skutečnosti se ještě ukáže.


Mne nevadia ani Nagovia dúfam že budú dobrí ale viac by som bral beztvárich.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 16, 2011 11:22 am
by Dave_Jame
Zábavné je že většina z vás ani pořádně neví kdo jsou. (a musel jsme to tu asi 4x vysvětlovat)

Ale teď něco jiného:
Chcete vydět jak vypadá ne-kontrolovaný únik informací.
podívejme se zde na dnešní pokročilé fotky Michalea
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150102420174588&set=pu.161184829587
Teď se podívejte na obrázek v pozadí vpravo za michaelovou levou rukou (pro ty se špatnou prostorovou představivostí je to ta u pravého kraje obrázku)
Co vidíte? Něco hadovitého, s lidským tělem a zbraní co vzdáleně připomíná Niganatu.
Zatím jim to buď nedošlo, nebo nemají v zájmu to uchovat. Ale je to prozatím jediný ofifiální důkaz o pátém národu (poznámka: dle dohadů by s emohlo jednat o hrdinu)

A další dnešní zprávy
před 14 dny jsme obdrželi obrázky dobývacích strojů
DNes se podívejme na druhou stranu bojiště
Hradby skřetího hradu
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110216-ssotd.jpg

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Feb 16, 2011 1:33 pm
by naruto34721
je to naga ... to telo a podobne ale stale jetu moznost ze je to koncept do datadisku alebo je to neutralna jednotka

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 17, 2011 6:59 pm
by Caius
Naga to pravděpodobně je, a myslím si, že (pokud to tedy nebyl záměr ubisoftu nebo mystifikace) ten, kdo ten obrázek "čirou náhodou" umístil zcela jasně viditelně do záběru bude mít asi u šéfa pořádný průšvih. Jinak k tomu hradu - je pěkný, ale na můj vkus ne moc heroesovský - přijde mi moc barevný a takový komiksový, ale co už - hlavně aby to už vyšlo :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 17, 2011 8:28 pm
by GoodMan

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 17, 2011 9:02 pm
by roman
Krajina je krásná mimochodem co to je tam na tom mostě?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 17, 2011 9:15 pm
by HellFirr
Že by boss Michael?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Feb 17, 2011 9:44 pm
by jakubcha
roman wrote:Krajina je krásná mimochodem co to je tam na tom mostě?

Kde na mostě?Mimochodem kdyby ta hlava co je na tom obrázku Indiana Jones byl portál tak by to bylo úžasný!! :D