Page 36 of 204

Posted: Sun Jan 27, 2008 11:40 am
by Alarik
Talanar (hrdina hvozdu, já rozhodně nepíšu ve 2 ráno - u těch časů jsou napsány zkratky "am" (což znamená dopoledne) a "pm" (to je odpoledne)

Posted: Sun Jan 27, 2008 2:22 pm
by Beybe
Alarik wrote:Talanar (hrdina hvozdu, já rozhodně nepíšu ve 2 ráno - u těch časů jsou napsány zkratky "am" (což znamená dopoledne) a "pm" (to je odpoledne)


Ronaldo (fotbalista (a sorry))

Posted: Mon Jan 28, 2008 2:35 pm
by Alarik
Orlando (démon, omluva se přijímá :lol: :wink: )

Posted: Mon Jan 28, 2008 5:16 pm
by Beybe
Alarik wrote:Orlando (démon, omluva se přijímá :lol: :wink: )


Odpor (dochází mi slova)

Posted: Mon Jan 28, 2008 6:07 pm
by Alarik
Rolf (zato já jich mám ještě dost, to víš, těch jmen je... :twisted: )

Posted: Tue Jan 29, 2008 5:18 pm
by Beybe
Alarik wrote:Rolf (zato já jich mám ještě dost, to víš, těch jmen je... :twisted: )


Ford (no jo,ještě auta)

Posted: Wed Jan 30, 2008 1:47 pm
by Alarik
Duncan (já jména, ty auta 8) )

Posted: Wed Jan 30, 2008 1:55 pm
by Beybe
Alarik wrote:Duncan (já jména, ty auta 8) )


NATO (Já nevydržím u jedné věci :D :D :D )

Posted: Thu Jan 31, 2008 8:11 am
by Alarik
Orson (hrdina nekropole)

Posted: Thu Jan 31, 2008 2:35 pm
by Beybe
Alarik wrote:Orson (hrdina nekropole)


Netvor (jo,to Orson je (dnes vyšel 7. díl Harry Pottera a já jsem šťastný majitel :D :D :D :D ))

Posted: Thu Jan 31, 2008 5:01 pm
by Glorin
rarášek (český překlad impa :D)

Posted: Thu Jan 31, 2008 10:16 pm
by Beybe
Glorin wrote:rarášek (český překlad impa :D)


Kobka (aj píše někdo jiný??)

Posted: Fri Feb 01, 2008 6:10 am
by Alarik
Agrael (hurá, už jsme tři :P )

Posted: Fri Feb 01, 2008 6:12 pm
by Beybe
Alarik wrote:Agrael (hurá, už jsme tři :P )


Levandule (a sme dva :cry: :cry: :cry: :cry: )

Posted: Sat Feb 02, 2008 6:38 pm
by Alarik
Elrath (drak světla, no škoda, ale co s tim hold naděláme :cry: )