Page 36 of 204
Posted: Sun Jan 27, 2008 11:40 am
by Alarik
Talanar (hrdina hvozdu, já rozhodně nepíšu ve 2 ráno - u těch časů jsou napsány zkratky "am" (což znamená dopoledne) a "pm" (to je odpoledne)
Posted: Sun Jan 27, 2008 2:22 pm
by Beybe
Alarik wrote:Talanar (hrdina hvozdu, já rozhodně nepíšu ve 2 ráno - u těch časů jsou napsány zkratky "am" (což znamená dopoledne) a "pm" (to je odpoledne)
Ronaldo (fotbalista (a sorry))
Posted: Mon Jan 28, 2008 2:35 pm
by Alarik
Orlando (démon, omluva se přijímá

)
Posted: Mon Jan 28, 2008 5:16 pm
by Beybe
Alarik wrote:Orlando (démon, omluva se přijímá

)
Odpor (dochází mi slova)
Posted: Mon Jan 28, 2008 6:07 pm
by Alarik
Rolf (zato já jich mám ještě dost, to víš, těch jmen je...

)
Posted: Tue Jan 29, 2008 5:18 pm
by Beybe
Alarik wrote:Rolf (zato já jich mám ještě dost, to víš, těch jmen je...

)
Ford (no jo,ještě auta)
Posted: Wed Jan 30, 2008 1:47 pm
by Alarik
Duncan (já jména, ty auta

)
Posted: Wed Jan 30, 2008 1:55 pm
by Beybe
Alarik wrote:Duncan (já jména, ty auta

)
NATO (Já nevydržím u jedné věci

)
Posted: Thu Jan 31, 2008 8:11 am
by Alarik
Orson (hrdina nekropole)
Posted: Thu Jan 31, 2008 2:35 pm
by Beybe
Alarik wrote:Orson (hrdina nekropole)
Netvor (jo,to Orson je (dnes vyšel 7. díl Harry Pottera a já jsem šťastný majitel

))
Posted: Thu Jan 31, 2008 5:01 pm
by Glorin
rarášek (český překlad impa

)
Posted: Thu Jan 31, 2008 10:16 pm
by Beybe
Glorin wrote:rarášek (český překlad impa

)
Kobka (aj píše někdo jiný??)
Posted: Fri Feb 01, 2008 6:10 am
by Alarik
Agrael (hurá, už jsme tři

)
Posted: Fri Feb 01, 2008 6:12 pm
by Beybe
Alarik wrote:Agrael (hurá, už jsme tři

)
Levandule (a sme dva

)
Posted: Sat Feb 02, 2008 6:38 pm
by Alarik
Elrath (drak světla, no škoda, ale co s tim hold naděláme

)