Page 37 of 204

Posted: Sun Feb 03, 2008 6:12 pm
by Beybe
Alarik wrote:Elrath (drak světla, no škoda, ale co tim hold naděláme :cry: )


Hathor (egyptská bohyně lásky myslím,právě , že nic :roll: :roll: :roll: :roll: ).

Posted: Sun Feb 03, 2008 6:48 pm
by Rakšasa Raja
Rakšasa (můj nick :twisted: )

Posted: Mon Feb 04, 2008 12:48 pm
by Alarik
Agbeth (nový hrdina kobky, je z ToE)

Posted: Mon Feb 04, 2008 3:02 pm
by Beybe
Alarik wrote:Agbeth (nový hrdina kobky, je z ToE)


Hod (a jsme tři!)

Posted: Mon Feb 04, 2008 3:05 pm
by Alarik
Deirdre (hrdinka nekropole)

Posted: Mon Feb 04, 2008 3:11 pm
by Beybe
Alarik wrote:Deirdre (hrdinka nekropole)


Elementál (myslím , že je princezna upírů??)

Posted: Mon Feb 04, 2008 3:16 pm
by Alarik
Laszlo (Deirdre je Bánší, Princezna upírů je Lucretia a nově i Ornella)

Posted: Mon Feb 04, 2008 4:31 pm
by Rakšasa Raja
Obsidian :wink: (moje oblíbená ruda :twisted: )

Posted: Mon Feb 04, 2008 4:34 pm
by Alarik
Nathir (hrdina akademie)

Posted: Mon Feb 04, 2008 5:50 pm
by Beybe
Alarik wrote:Nathir (hrdina akademie)


Rom ( no coment,prtože jsem ,,ztratil" hodinky :)

Posted: Mon Feb 04, 2008 8:24 pm
by Alarik
Maeve (hrdinka azylu)

Posted: Tue Feb 05, 2008 5:04 pm
by Beybe
Alarik wrote:Maeve (hrdinka azylu)


Evropa (malá,ale dobrá)

Posted: Tue Feb 05, 2008 5:18 pm
by Alarik
Arkath (posvátný drak trpaslíků)

Posted: Tue Feb 05, 2008 6:34 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Arkath (posvátný drak trpaslíků)





Hama (Kapitán Rohanu, chtělo by to další anketu? :D )

Posted: Tue Feb 05, 2008 7:38 pm
by Alarik
Anwen (hrdina hvozdu)