Page 37 of 204
Posted: Sun Feb 03, 2008 6:12 pm
by Beybe
Alarik wrote:Elrath (drak světla, no škoda, ale co tim hold naděláme

)
Hathor (egyptská bohyně lásky myslím,právě , že nic

).
Posted: Sun Feb 03, 2008 6:48 pm
by Rakšasa Raja
Rakšasa (můj nick

)
Posted: Mon Feb 04, 2008 12:48 pm
by Alarik
Agbeth (nový hrdina kobky, je z ToE)
Posted: Mon Feb 04, 2008 3:02 pm
by Beybe
Alarik wrote:Agbeth (nový hrdina kobky, je z ToE)
Hod (a jsme tři!)
Posted: Mon Feb 04, 2008 3:05 pm
by Alarik
Deirdre (hrdinka nekropole)
Posted: Mon Feb 04, 2008 3:11 pm
by Beybe
Alarik wrote:Deirdre (hrdinka nekropole)
Elementál (myslím , že je princezna upírů??)
Posted: Mon Feb 04, 2008 3:16 pm
by Alarik
Laszlo (Deirdre je Bánší, Princezna upírů je Lucretia a nově i Ornella)
Posted: Mon Feb 04, 2008 4:31 pm
by Rakšasa Raja
Obsidian

(moje oblíbená ruda

)
Posted: Mon Feb 04, 2008 4:34 pm
by Alarik
Nathir (hrdina akademie)
Posted: Mon Feb 04, 2008 5:50 pm
by Beybe
Alarik wrote:Nathir (hrdina akademie)
Rom ( no coment,prtože jsem ,,ztratil" hodinky

Posted: Mon Feb 04, 2008 8:24 pm
by Alarik
Maeve (hrdinka azylu)
Posted: Tue Feb 05, 2008 5:04 pm
by Beybe
Alarik wrote:Maeve (hrdinka azylu)
Evropa (malá,ale dobrá)
Posted: Tue Feb 05, 2008 5:18 pm
by Alarik
Arkath (posvátný drak trpaslíků)
Posted: Tue Feb 05, 2008 6:34 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Arkath (posvátný drak trpaslíků)
Hama (Kapitán Rohanu, chtělo by to další anketu?

)
Posted: Tue Feb 05, 2008 7:38 pm
by Alarik
Anwen (hrdina hvozdu)