Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

roman wrote:zajímá mě proč je tam v tom videu rakaša raja

Třeba budou i v Heroes VI,ale spíš mě mrzí,že mluví o tom ,že bude dispozici pouze osm neutrálních tvorů a 8 bossů.
User avatar
roman
Posts: 101
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:24 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by roman »

HellFirr wrote:
roman wrote:zajímá mě proč je tam v tom videu rakaša raja

Třeba budou i v Heroes VI,ale spíš mě mrzí,že mluví o tom ,že bude dispozici pouze osm neutrálních tvorů a 8 bossů.


V Heroes V jich bylo neutrálních tvorů jenom 6. Další přibyli v datatisku. Takže si myslím že s datatisky přibyjí neutrální tvorové i v Heroes VI
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

Dave_Jame wrote:
Elreth wrote:Děláš si z nás srandu Dave Jame, co je to za odkaz???

Myslím že jsem to popsal celkme dobře. Až na ten zával gramatických chyb, ale to je u mě normální. Jedná se o obrázek který byl postnut v ruských forech jako vánoční dárek. O tomto obrázku jsem hodně slyšel ale dlouho jsem ho nemoh najít. Pár dní zpátky se mi to povedlo, a když jsem vyděl tu novou neutrální jednotku napadlo mě že by bylo vhodne se o něj podělit.

Legraci si z vás určitě nedělám, spíš by vás to mohlo zaujmout.
4 ze zakrouškovaných jednotek vypadají velmi podobně jako ty z uniklých navrhů pro 5tý národ
1 slečna je jednoznačně Kentaur
Zbylé 2 jsou zatím neznámé. Mohou to být hrdinové, mohou to být neutrální jednotky nebo Bossové

Každopádně všechny obrázky ukazují ženy. Což je taky zajímavé.

A tady je ten vánoční stromeček http://uloziste.mybpgames.net/pm-15129804427113.html
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

roman wrote:zajímá mě proč je tam v tom videu rakaša raja

To je protože oni říkají ze byl označen za nejlépe hodnocenou bytost z celého Heroes...
Navíc si můžete nastavit titulky stačí když zmáčknete ikonku cc která je vedle označení kvality... :wink:
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
roman
Posts: 101
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:24 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by roman »

Kde jsou tytulky? A kde je označení kvality?
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

roman wrote:Kde jsou tytulky? A kde je označení kvality?

Když máš youtube, tak na té lince kde máš zastavení a zvuk máš vpravo značku cc...na tu klikneš a máš titulky...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
roman
Posts: 101
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:24 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by roman »

jakubcha wrote:
roman wrote:Kde jsou tytulky? A kde je označení kvality?

Když máš youtube, tak na té lince kde máš zastavení a zvuk máš vpravo značku cc...na tu klikneš a máš titulky...


Díky. Konečně tomu rozumim.
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

ŠKODA ŽE NE ČESKÉ TITULKY
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Elreth wrote:ŠKODA ŽE NE ČESKÉ TITULKY

Škoda!
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Bušák »

Tak dovolte abych taky něco řekl k tomu co se tu teďka řeší ..
Takže to video , opět pro mě osobně nepřineslo nic nového , zpočátku mluvil o bytostech v hradech - máme core unit , elite unit a championa , to už všichni víme , pak se zmínil o neutrálních postavách , to už tu někdo psal. K té rakšase ta tam byla protože jí na nějakém fóru zvolili za nejoblíbenějíšího tvora a tak se ptali jestli tam bude nebo ne , ale ten týpek stejně řek , že to nemůže prozradit , takže znovu nic nového. Další otázka byla na známe potvory typu Behemont a Thunderbird a na to řekl , že sice žijou někde v Ashanských končinách ,a le ve hře se stejně neobjeví..
Co se týče aktuálního názvu říše , ten se rozhodně neurčuje podle jednotek v armádě , ale podle vládnoucího rodu. někdy na počátku letopočtu sjednotil Brian sokol (nebo také mocný sokol) malé osady lidí a vytvořil tak první velký celek Sokolí říši , která se časem stala svatou sokolí říší , teď si nejsem jistý kdy , ale myslím že při čtvrtém zatmění bude sokolí rod vyvražděn a mocci se ujme Ivan z Gryfu - Gryfí říše. A bystří hráči si jistě všimli , že v posledním videu v TotE , mluví isabela o tom , že abdikuje a moci se ujme freyda a duncan a zmiňuje říši jednorožců , což je pochopitelné , freyda a její otec godric byli představiteli jednorožcího vévodství , ale kvuli tomu si určitě místo gryfa nepřivedou z hvozdu jednorožce :)
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

jakubcha wrote:
Elreth wrote:ŠKODA ŽE NE ČESKÉ TITULKY

Škoda!

Ale když dáš cc tak tam máš na výběr na cizojazyčné titulky ale nahoře máš i překlad do ostatních jazyků,stačí si navolit do češtiny a máš překlad.
User avatar
HellFirr
Posts: 137
Joined: Mon May 03, 2010 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by HellFirr »

Bušák wrote:Tak dovolte abych taky něco řekl k tomu co se tu teďka řeší ..
Takže to video , opět pro mě osobně nepřineslo nic nového , zpočátku mluvil o bytostech v hradech - máme core unit , elite unit a championa , to už všichni víme , pak se zmínil o neutrálních postavách , to už tu někdo psal. K té rakšase ta tam byla protože jí na nějakém fóru zvolili za nejoblíbenějíšího tvora a tak se ptali jestli tam bude nebo ne , ale ten týpek stejně řek , že to nemůže prozradit , takže znovu nic nového. Další otázka byla na známe potvory typu Behemont a Thunderbird a na to řekl , že sice žijou někde v Ashanských končinách ,a le ve hře se stejně neobjeví..
Co se týče aktuálního názvu říše , ten se rozhodně neurčuje podle jednotek v armádě , ale podle vládnoucího rodu. někdy na počátku letopočtu sjednotil Brian sokol (nebo také mocný sokol) malé osady lidí a vytvořil tak první velký celek Sokolí říši , která se časem stala svatou sokolí říší , teď si nejsem jistý kdy , ale myslím že při čtvrtém zatmění bude sokolí rod vyvražděn a mocci se ujme Ivan z Gryfu - Gryfí říše. A bystří hráči si jistě všimli , že v posledním videu v TotE , mluví isabela o tom , že abdikuje a moci se ujme freyda a duncan a zmiňuje říši jednorožců , což je pochopitelné , freyda a její otec godric byli představiteli jednorožcího vévodství , ale kvuli tomu si určitě místo gryfa nepřivedou z hvozdu jednorožce :)

Atady je mapa rozdělení Ashanu:http://uloziste.mybpgames.net/di-512981081779.jpg
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Nikoli Ashanu, ale Svaté Říše!
Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
roman
Posts: 101
Joined: Tue Nov 23, 2010 9:24 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by roman »

HellFirr wrote:
jakubcha wrote:
Elreth wrote:ŠKODA ŽE NE ČESKÉ TITULKY

Škoda!

Ale když dáš cc tak tam máš na výběr na cizojazyčné titulky ale nahoře máš i překlad do ostatních jazyků,stačí si navolit do češtiny a máš překlad.


Přesně tak kliknete na cc a na to druhý od zhora a pak klikněte na čestinu
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

HellFirr wrote:
Bušák wrote:Tak dovolte abych taky něco řekl k tomu co se tu teďka řeší ..
Takže to video , opět pro mě osobně nepřineslo nic nového , zpočátku mluvil o bytostech v hradech - máme core unit , elite unit a championa , to už všichni víme , pak se zmínil o neutrálních postavách , to už tu někdo psal. K té rakšase ta tam byla protože jí na nějakém fóru zvolili za nejoblíbenějíšího tvora a tak se ptali jestli tam bude nebo ne , ale ten týpek stejně řek , že to nemůže prozradit , takže znovu nic nového. Další otázka byla na známe potvory typu Behemont a Thunderbird a na to řekl , že sice žijou někde v Ashanských končinách ,a le ve hře se stejně neobjeví..
Co se týče aktuálního názvu říše , ten se rozhodně neurčuje podle jednotek v armádě , ale podle vládnoucího rodu. někdy na počátku letopočtu sjednotil Brian sokol (nebo také mocný sokol) malé osady lidí a vytvořil tak první velký celek Sokolí říši , která se časem stala svatou sokolí říší , teď si nejsem jistý kdy , ale myslím že při čtvrtém zatmění bude sokolí rod vyvražděn a mocci se ujme Ivan z Gryfu - Gryfí říše. A bystří hráči si jistě všimli , že v posledním videu v TotE , mluví isabela o tom , že abdikuje a moci se ujme freyda a duncan a zmiňuje říši jednorožců , což je pochopitelné , freyda a její otec godric byli představiteli jednorožcího vévodství , ale kvuli tomu si určitě místo gryfa nepřivedou z hvozdu jednorožce :)

Atady je mapa rozdělení Ashanu:http://uloziste.mybpgames.net/di-512981081779.jpg


Já se chci zeptat co to znamená Duchy?Je to něco jako vévodství nebo baronství nebo co to je?
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
Post Reply