Vše co se jinam nevešlo ;)
-
Beybe
- Posts: 182
- Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm
Post
by Beybe »
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
-
Rakšasa Raja
- Posts: 136
- Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
- Location: Academy
Post
by Rakšasa Raja »
Beybe wrote:Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost

)
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
-
Beybe
- Posts: 182
- Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm
Post
by Beybe »
Rakšasa Raja wrote:Beybe wrote:Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost

)
Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)
-
Rakšasa Raja
- Posts: 136
- Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
- Location: Academy
Post
by Rakšasa Raja »
Beybe wrote:Rakšasa Raja wrote:Beybe wrote:Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost

)
Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)
Saruman (Tak to jo

To se schvaluje

, mimochodem má oblíbená potava z trilogie

)
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
-
Beybe
- Posts: 182
- Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm
Post
by Beybe »
Rakšasa Raja wrote:Beybe wrote:Rakšasa Raja wrote:Beybe wrote:Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost

)
Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)
Saruman (Tak to jo

To se schvaluje

, mimochodem má oblíbená potava z trilogie

)
Nazgúl (to ,,u" je dobře.Já mám nejradši Aragorna)
-
Glorin
- Posts: 220
- Joined: Tue May 09, 2006 7:26 pm
- Location: doma
-
Contact:
Post
by Glorin »
Lorien (les celfů)
<img src="http://lamafootball.kvalitne.cz/logohocc.JPG">
-
Beybe
- Posts: 182
- Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm
Post
by Beybe »
-
Rakšasa Raja
- Posts: 136
- Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
- Location: Academy
Post
by Rakšasa Raja »
Isildur (Dávný předek Aragorna, a také ten co zavinil selhání lidského rodu

)
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
-
Beybe
- Posts: 182
- Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm
Post
by Beybe »
Rakšasa Raja wrote:Isildur (Dávný předek Aragorna, a také ten co zavinil selhání lidského rodu

)
Rohan (můj oblíbený národ).
-
Alarik
- Posts: 2022
- Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am
Post
by Alarik »
Naadir (hrdina nekropole; já prozatím zůstanu u Heroesu)
-
Beybe
- Posts: 182
- Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm
Post
by Beybe »
Alarik wrote:Naadir (hrdina nekropole; já prozatím zůstanu u Heroesu)
Rohir (to je jezdec na koni u Rohanu

)
-
Rakšasa Raja
- Posts: 136
- Joined: Mon Jun 11, 2007 7:22 pm
- Location: Academy
Post
by Rakšasa Raja »
Rhún (krajina odkud pochází Východňané, kteří přišli na příkaz Saurona bojovat za jeho vojsko

)
Heroes 5 nabírá s datadisky na svojí perfektnosti. Už se těším na Tribes of the East.
-
Beybe
- Posts: 182
- Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm
Post
by Beybe »
-
Alarik
- Posts: 2022
- Joined: Wed Jan 02, 2008 10:36 am
Post
by Alarik »
Lorenzo (jeden z rudých (padlých) rytířů)
-
Beybe
- Posts: 182
- Joined: Mon Dec 31, 2007 2:10 pm
Post
by Beybe »
Alarik wrote:Lorenzo (jeden z rudých (padlých) rytířů)
Olifant (to je takový tan velký slon v pánovi prstenů (po anglicku mumaikl)