Posted: Wed Feb 06, 2008 6:25 pm
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Fórum ke všem dílům Heroes of Might and Magic
https://forum.heroes-centrum.com:443/
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Beybe wrote:Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Rakšasa Raja wrote:Beybe wrote:Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost)
Beybe wrote:Rakšasa Raja wrote:Beybe wrote:Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost)
Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)
Rakšasa Raja wrote:Beybe wrote:Rakšasa Raja wrote:Beybe wrote:Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)
Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!
Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost)
Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)
Saruman (Tak to joTo se schvaluje
, mimochodem má oblíbená potava z trilogie
)
Glorin wrote:Lorien (les celfů)
Rakšasa Raja wrote:Isildur (Dávný předek Aragorna, a také ten co zavinil selhání lidského rodu)
Alarik wrote:Naadir (hrdina nekropole; já prozatím zůstanu u Heroesu)
Rakšasa Raja wrote:Rhún (krajina odkud pochází Východňané, kteří přišli na příkaz Saurona bojovat za jeho vojsko)
Alarik wrote:Lorenzo (jeden z rudých (padlých) rytířů)