Page 38 of 204

Posted: Wed Feb 06, 2008 6:25 pm
by Beybe
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!

Posted: Wed Feb 06, 2008 6:54 pm
by Rakšasa Raja
Beybe wrote:
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!



Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost :D )

Posted: Thu Feb 07, 2008 3:24 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!



Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost :D )


Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)

Posted: Thu Feb 07, 2008 5:26 pm
by Rakšasa Raja
Beybe wrote:
Rakšasa Raja wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!



Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost :D )


Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)


Saruman (Tak to jo :lol: To se schvaluje :twisted: , mimochodem má oblíbená potava z trilogie :twisted: )

Posted: Thu Feb 07, 2008 7:54 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:
Beybe wrote:
Rakšasa Raja wrote:
Beybe wrote:
Alarik wrote:Anwen (hrdina hvozdu)


Aragorn (no jo,ještě pán prstenů)!



Narsil (později Aragornův meč, hele tochu jste porušili návaznost :D )


Legolas (to neměla být odpoveď.Když se podíváš tak zjistíš , že Anwen a Aragorn končí stejně.)


Saruman (Tak to jo :lol: To se schvaluje :twisted: , mimochodem má oblíbená potava z trilogie :twisted: )


Nazgúl (to ,,u" je dobře.Já mám nejradši Aragorna)

Posted: Thu Feb 07, 2008 8:30 pm
by Glorin
Lorien (les celfů)

Posted: Thu Feb 07, 2008 9:29 pm
by Beybe
Glorin wrote:Lorien (les celfů)


Númerojci (ano,je to fakt národ v pánu prstenů!A ahoj,jsem rád , že jsi se přidal a že tě baví pán prstenů. :D :D :D :D

Posted: Fri Feb 08, 2008 12:03 pm
by Rakšasa Raja
Isildur (Dávný předek Aragorna, a také ten co zavinil selhání lidského rodu :lol: )

Posted: Fri Feb 08, 2008 5:41 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:Isildur (Dávný předek Aragorna, a také ten co zavinil selhání lidského rodu :lol: )


Rohan (můj oblíbený národ).

Posted: Sun Feb 10, 2008 5:27 pm
by Alarik
Naadir (hrdina nekropole; já prozatím zůstanu u Heroesu)

Posted: Sun Feb 10, 2008 6:28 pm
by Beybe
Alarik wrote:Naadir (hrdina nekropole; já prozatím zůstanu u Heroesu)


Rohir (to je jezdec na koni u Rohanu :D :D )

Posted: Sun Feb 10, 2008 9:56 pm
by Rakšasa Raja
Rhún (krajina odkud pochází Východňané, kteří přišli na příkaz Saurona bojovat za jeho vojsko :wink: )

Posted: Mon Feb 11, 2008 2:04 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:Rhún (krajina odkud pochází Východňané, kteří přišli na příkaz Saurona bojovat za jeho vojsko :wink: )


(na N mě už nic nenapadá) Nazgúl (předtím to byl ten drak ,ale teď myslím teho osedlaného) :D :D :D :D :D :D :D

Posted: Mon Feb 11, 2008 2:13 pm
by Alarik
Lorenzo (jeden z rudých (padlých) rytířů)

Posted: Mon Feb 11, 2008 7:54 pm
by Beybe
Alarik wrote:Lorenzo (jeden z rudých (padlých) rytířů)

Olifant (to je takový tan velký slon v pánovi prstenů (po anglicku mumaikl)