Page 40 of 204
Posted: Mon Feb 25, 2008 9:31 am
by Alarik
Isabela (postava z Heroes V

)
Posted: Mon Feb 25, 2008 1:44 pm
by Beybe
Alarik wrote:Isabela (postava z Heroes V

)
Akamaru (pes jedné z vedlejších postav)
Posted: Mon Feb 25, 2008 2:41 pm
by Alarik
Urgash (vládce chaosu a "bůh" démonů, bratr Ashy)
Posted: Mon Feb 25, 2008 3:40 pm
by Beybe
Alarik wrote:Urgash (vládce chaosu a "bůh" démonů, bratr Ashy)
Hyuuga (jeden klan v seriálu Naruto,znáš to?)
Posted: Tue Feb 26, 2008 5:58 pm
by Alarik
Arcilich (jednotka, o seriálu "NARUTO" nic nevim (teda kromě názvu

)
Posted: Tue Feb 26, 2008 8:09 pm
by Beybe
Alarik wrote:Arcilich (jednotka, o seriálu "NARUTO" nic nevim (teda kromě názvu

)
Hidan (člen Akatsuki)
Posted: Tue Feb 26, 2008 8:15 pm
by Alarik
Narxes (hrdina akademie, vystupuje v kampani za Zehira)
Posted: Tue Feb 26, 2008 8:16 pm
by Beybe
Alarik wrote:Narxes (hrdina akademie, vystupuje v kampani za Zehira)
Sasuke (jeden z hlavních hrdinů Naruta.Jsme tu oba on-line)
Posted: Tue Feb 26, 2008 8:17 pm
by Alarik
Ebba (hrdinka pevnosti)
Posted: Tue Feb 26, 2008 8:20 pm
by Beybe
Alarik wrote:Ebba (hrdinka pevnosti)
Akimichi (další klan)
Posted: Tue Feb 26, 2008 10:38 pm
by Rakšasa Raja
Imladris (v elfštině roklinka

aneb pokračuji v pánovi prstenů

)
Posted: Wed Feb 27, 2008 2:18 pm
by Alarik
Sar-Elam (7. drak, "šampion" Ashy; aneb stále pokračuji v Heroesu V

)
Posted: Wed Feb 27, 2008 3:33 pm
by Rakšasa Raja
Morie (bývalý trpasličí důl, prošlo tudy společenstvo prstenu)
Posted: Wed Feb 27, 2008 5:22 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:Morie (bývalý trpasličí důl, prošlo tudy společenstvo prstenu)
Ebisu (je specialista v soukromém tréninku elitních ninjů, což prohlásil Hatake Kakashi. Byl vychovatelem Konohamaru.(aneb pokračuji v Narutovi (to jsme trojka)))
Posted: Wed Feb 27, 2008 9:27 pm
by Rakšasa Raja
Ugluk (Vůdce tlupy Skurut-hai unášející hobity do železného pasu Sarumanovi

,to teda jsme)