Page 5 of 6

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Feb 17, 2010 3:15 pm
by asamm
pro me Kobka ma podle me nejsilnejsi jednotky ale obcas me stvou nekri ze nejdou nakazit jedem

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Feb 17, 2010 9:31 pm
by Dave_Jame
Moje srdce si získali datadiskové rasy.. sice nejsou tak vyvážené jako třeba lidi a DE nebo Nekři.. ale mají vysoký zábavnostní faktor.

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Feb 18, 2010 11:04 am
by MINOTAUR
U mňa sa to strieda medzi Peklom,Kobkou a Nekrom-všetci traja sú super.

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Feb 18, 2010 2:18 pm
by asamm
nekri nejsou spatny a peklo taky ne

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Feb 18, 2010 4:21 pm
by MINOTAUR
aj Academy sú ešte dobrý

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Feb 18, 2010 7:36 pm
by asamm
maj hodne streleckejch jednotek to je dobry

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Feb 18, 2010 8:19 pm
by MINOTAUR
JJ a hlavne Titan

Re: Oblíbený národ?

Posted: Fri Feb 19, 2010 1:57 pm
by asamm
mag me prijde lepsi MAG

Re: Oblíbený národ?

Posted: Tue Feb 23, 2010 2:28 pm
by DaVinci2
Já to mám jak kdy někdy hraju za Kobku pak za Azyl teď jsem si oblíbil i Akademii takže ja to mám jak kdy.Jinak nejradši hraju za Azyl ,protože jsem se za něj už docela naucil hrát.Ale jak říkám teď se učím hrát za Akademii.

Re: Oblíbený národ?

Posted: Tue Feb 23, 2010 6:32 pm
by asamm
ha ja se ucima za peklo a za sylvan

Re: Oblíbený národ?

Posted: Fri May 21, 2010 11:46 pm
by Abed_Nego
vezmu to spíš opačně... nesnáším lidi. Akademáci mi taky moc nepřirostli k srdci a pekelníci jakbysmet... ten zbytek už je celkem jedno... Dungeoni jsou srdcová záležitost - za ty hraju ve všech HOMAMech...škoda že tady ty jejich jednotky nestojí za nic (Tedy jsou pěkné čiselně, ale staví se jich žalostně málo) ale zas creepovat se 7 stalkery... krása..

Re: Oblíbený národ?

Posted: Tue May 25, 2010 10:19 pm
by Niven
Obtížná otázka - rád hraju za všechny, ae nejméně za lidi...
1)Peklo
2)Pevnost
3)Tvrz
4)Nemrtví
atd...
Peklo je pro mě nejzábavnější, a pak jak jsem psal, baví mě skoro všechny města, když už hraju H5...

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed May 26, 2010 4:34 pm
by Spectral
1)Kobka
2)Tvrz
3)Peklo
4)Sylvan
5)Pevnost
6)Akademie
7)Azyl
8 )Necro

Re: Oblíbený národ?

Posted: Wed Jun 16, 2010 10:07 am
by Zaity
jedině nemrtví jejich počty jsou největší a pokud budete oživovat správné jednotky máte vyhráno :twisted:

Re: Oblíbený národ?

Posted: Tue Jul 06, 2010 10:52 pm
by Nebiros
1. Azyl
2. Peklo/ Kobka alebo Kobka/ Peklo jak to komu vyhovuje :D
3. asi Pevnost, už len preto, že trpaslíci