Page 5 of 12

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 6:03 pm
by GoodMan
[/quote]Přesně tak, celí nový koncept jednotek je zalozeny na tom, ze kazdy narod má 3 přibližně podobně silné jednotky, mezi kterými se rozhoduje, a je jen na něm, jaký poměr těchto jednotek zvolí. Napriklad tedy Ochránce, Sestra i Střelec by měli být obdobně silní, samozřejmě jeden je míněn na dálku, a tak nevydrží tolik co pěšák, třetí je zase možná míněn na podporu. všechny řadové jednotky by si však měli být částěčně rovny.[/quote]
Zdá se, že jsem to celé špatně pochopil v překladu... Já jsem myslel, že všechny jednotky si budou rovné, od základních po šampiona. No, takhle to stejně dává větší smysl, jedině dobře, že jsem byl poučen.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 6:10 pm
by sir emental
jakože by to bylo jako v HoMM IV??? :shock: :shock: :shock:

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 6:22 pm
by Dave_Jame
sir emental wrote:jakože by to bylo jako v HoMM IV??? :shock: :shock: :shock:


Ne zcela. Hráč má v H-IV se "MUSEL" rozhodnout mezi možnostíá A a B. Tady v H-VI se hráč "MŮŽE" rozhodnout. Pokud má kolem sebe spoustu pěchoty, může vykoupyt všechny své Řadové jednotky jako střelce, ale taky je může nakombinovat, napříkald 50% střelci, 50% mágové.

Rozdíl mezi tímto systémem a systémem v H-IV je v tom, že hráč neměl možnost toto rozhodnutí změnit. Jakmile postavil noční můry, mohly vykupovat jen noční můry, a efrity leda v dalším hradě.

V H-VI má hráč příetup ke všem jednotkám. Může tedy jeden týden vykoupit jen kněze, další týden se sytuace změní a vykoupí jen střelce, nebo si bude pravidelně udržovat vyrovnaný stav u všech jednotek. Každý hrd má stále k dispozici 7 jednotek, hráč však nemusí vykupovat všechny.
Příklad, mám populaci 18 řadových jednotek, Můžu si tedy koupit 6harpií, 6skřetů a 6 goblinů. Proti mě je však člověk a vým že harpie mi budou zřejmě kničemu, tak to se rozhodnu je nevykupovat, a místo nich vykoupím 9 Skřetů a 9 goblinů.

Je to už trošku srozumitelné.???


Poznámka, tak jsme alespoň tento systém pochopil já, možná to bude ve hře trošku jinak.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 6:53 pm
by sir emental
děkuji, už to plně chápu, ale přijde mi škoda, že to změnili. nápad je to dobrý, ale ne pro takovou legendu jako Heroesy. ty by se měli držet tradice. ale může to být příjemné osvěžení...

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Sun Dec 19, 2010 7:07 pm
by GoodMan
sir emental wrote:děkuji, už to plně chápu, ale přijde mi škoda, že to změnili. nápad je to dobrý, ale ne pro takovou legendu jako Heroesy. ty by se měli držet tradice. ale může to být příjemné osvěžení...

Myslím, že až moc chceš, aby Heroes VI byl jen remake III. A to by byla chyba. Z historie lze vidět, že remake nikdy nic nevylepší, naopak.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Dec 20, 2010 1:15 pm
by MINOTAUR
Podľa mna je ten systém dobrý. Je celkom nový a myslím že aj zaujímavý. Už sa teším ako si to vyskúšam. Nie všetko čo je nové je zlé. A tak isto si myslím že by bola chyba znova tak opakovať ten starý systém. Treba vyskúšať niečo nové.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Dec 20, 2010 5:20 pm
by sir emental
nemyslím přímo zanechat, jen trošku vylepšit, ale ne tak změnit :D
ale určtě to alespoň skusím

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Dec 20, 2010 6:16 pm
by GoodMan
sir emental wrote:nemyslím přímo zanechat, jen trošku vylepšit, ale ne tak změnit :D
ale určtě to alespoň skusím

Taková změna je jedině dobře; vyváženost hry, takzvaný "balanc", je jedna z nejdůležitějších, ne-li nejdůležitější, věcí v každé strategii, u RTS to je ještě zřejmější.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Dec 20, 2010 6:28 pm
by MINOTAUR
Presne tak.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Dec 20, 2010 8:41 pm
by doomgrom
Dave_Jame wrote:
GoodMan wrote:Říkám, co jsem já neviděl. Ale když se podíváš na například na WarCraft, Heroes V, teď Heroes VI....

WC není hra podobná Heroes, a navíc v ní pokud vým upíři jako rasa vúbec nejsou.... (kdyžtka mě oprav)
A právě proto jsem ti dal odkaz na hry kde se tak objevují.
Mohu pokračovat dál v RPG hrách ze světa MaM? Klasický hollywoodský upír má mít krátké černé vlasy s ostrou špičkou na čele a velkými koutky, CHodí ve fraku a nosí těžký plášť (Heroes4,MaMVII) Já jsme rád že je pojali jinak.. jde vydět že hru nedělali Američani.

Jo a k těm německým stránkám. Odkazy obrázků stále fungují, takže na servru je nechali.. možná to němci jen neunesli a pustili to dřív než měli. Nebo to taky je jen fáma.. Pravdu se dozvíme až bude 4 národ uveřejněn oficielně.

Jenom pro doplnění ve wc jsou upíři říká se jim Nathrezim ale ve hře se vyskytují pouze jako hrdina u nemrtvích a to Dread lord
Jinak jak tady čtu u sukub vůbec tu není zmínka o tom jestli budou stále střelecký jednotky a nebo jen něco jako matky stínů u temných elfů v HOMAM 5

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Dec 20, 2010 8:43 pm
by Dave_Jame
To je tím, že zatím to vůbec není známo.
Podle popisu by taky mohli být kouzelníci.

Krásné by byl, kdyby měli schopnost kopírovat schopnosti jiných řadových jednotek.. ale to by asi bylo moc.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Dec 20, 2010 8:51 pm
by GoodMan

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Mon Dec 20, 2010 9:10 pm
by Dave_Jame
Myslím že ten byl jasný. Ztvárnění se mi líbí.. Kyklopové jsou na Ashanu sympaťáci

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Tue Dec 21, 2010 2:30 pm
by MINOTAUR
Aj tí kyklopovia sa mi dosť podobajú na tých z Dark Messiah.
P.S.: ked bude v H6 vidno Kha-Beletha tak dúfam že bude vyzerať ako v Dark Messiah lebo tam bol bombový.

Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole

Posted: Tue Dec 21, 2010 5:23 pm
by GoodMan
Já naopak doufám, že tam nebude. Vypadá jako mix Saurona z PP a Arthase/Krále Lichů z WoW. To samé Agrael. Takových je už spousty, Sandor nebo Sveltana jsou poněkud originálnější.