Page 5 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 6:57 pm
by Kha-Beleth
Lucas Gryf wrote:Nebirosi a Minotaure, nutíte mě se zamyslet, zda být člověk či démon! hmm .. být či nebýt to je oč tu běží ..

Dobře, nejdřív tě naporcujem a pak z tebe uděláme pekelného rytíře. :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 7:04 pm
by Lucas Gryf
Kha-Beleth wrote:
Lucas Gryf wrote:Nebirosi a Minotaure, nutíte mě se zamyslet, zda být člověk či démon! hmm .. být či nebýt to je oč tu běží ..

Dobře, nejdřív tě naporcujem a pak z tebe uděláme pekelného rytíře. :twisted:


Hlupáku! Uh .. em .. řekněme, že když jsem bránil hrad zabil mě třeba .. Veyer .. a oživil mě princ nenávisti, OK? Démonem proti své vůli, jako Kiril a Sareth .. sbohem mé lidství, ale nesmrtelnost .. páni, můžu ponocovat!

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 7:32 pm
by kiliroy
No, být naporcován v tom odporném brnění musí být značně nepohodlné. Raději bych žil věčně jako Faceless (žijí věčně?)

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 7:48 pm
by Lucas Gryf
kiliroy wrote:No, být naporcován v tom odporném brnění musí být značně nepohodlné. Raději bych žil věčně jako Faceless (žijí věčně?)


Asi jako démoni, zemřou a znovu se zrodí.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 8:20 pm
by Lucas Gryf
A jak vlastně v Sheoghu trávíte čas, když ani nemůžete pryč?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 9:08 pm
by kiliroy
Ale tak různě. Vzájemě se zabijíme, užíváme si se sukubami...

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 9:13 pm
by Lucas Gryf
:D a kdy bude další zatmění?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 9:39 pm
by MINOTAUR
Mrakoplas wrote:
MINOTAUR wrote:Lenže oficiálny koniec Dark Messiah je že Sareth oslobodí Kha-Beletha hahahah. Takže chaos pohltí celý Ashan a kým bude Urgash porcovať Ashu tak ja si zgustnem na gryfoch xD


Co trepes kraviny Dark Messiah nema ziadne pokracovanie takze su officialne vsetky konce


Ja netrepem ta sa uvedom čo trepeš ty. Za to že to nemá pokračovanie tak čo má byť, teraz nemôže byť oficiálny koniec či čo. Vyskakuj keď si to naštuduješ, ja som to čítal na ubi fórach ale nechám tak (keby si to nepochopil tak to potvrdili sami autori).
To Lucas Gryf: No stačí si počkať na Saretha ale dlho to trvať nebude neboj xD. A v Sheogu sa nudiť určite nebudeš to je krajina neobmedzených možností xD Ja ti to tam poukazujem xD Som rád že si si vybral tú správnu stranu XD

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 9:57 pm
by Mrakoplas
MINOTAUR wrote:
Mrakoplas wrote:
MINOTAUR wrote:Lenže oficiálny koniec Dark Messiah je že Sareth oslobodí Kha-Beletha hahahah. Takže chaos pohltí celý Ashan a kým bude Urgash porcovať Ashu tak ja si zgustnem na gryfoch xD


Co trepes kraviny Dark Messiah nema ziadne pokracovanie takze su officialne vsetky konce


Ja netrepem ta sa uvedom čo trepeš ty. Za to že to nemá pokračovanie tak čo má byť, teraz nemôže byť oficiálny koniec či čo. Vyskakuj keď si to naštuduješ, ja som to čítal na ubi fórach ale nechám tak (keby si to nepochopil tak to potvrdili sami autori).
To Lucas Gryf: No stačí si počkať na Saretha ale dlho to trvať nebude neboj xD. A v Sheogu sa nudiť určite nebudeš to je krajina neobmedzených možností xD Ja ti to tam poukazujem xD Som rád že si si vybral tú správnu stranu XD


Daj mi presny link kde sa pise od Ubisoftu ze za officialny konec DM sa pocita oslobodenie demonou, Nepocita az keby mal DM pokracovanie alebo H7 sa odohravalo po DM tak by sa ubisoft rozhodol ktory koniec je officialny. A naposledy oslobodenie vsetkych demonov na ashanu sa pocita ako konec ich sveta. tak tu nerob ramena

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 10:15 pm
by MINOTAUR
Čítal som to asi pred dvoma rokmi a ja si neukladám všetky linky do wordu ale nikto ťa nedrží aby si si to pozrel takže v tom nevidím problém. A čo tu zase buzeruješ že to prežívam ja to prežívam len ako hru, no nepochopím keď tu na mňa vybehne niekto kvôli takej prkotine (čo je inak jasné každému), a tvári sa že zjedol všetku múdrosť sveta. Čo si myslíš že ja už doma bunker staviam že keď prídu démoni aby som sa mal kde skryť či čo :roll:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 11:07 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:Nebirosi a Minotaure, nutíte mě se zamyslet, zda být člověk či démon! hmm .. být či nebýt to je oč tu běží ..


Vidím, že sme ťa obrátily na Dark side, spoznaš skutočné potešenie z toho že slúžiš Urgashovi :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 11:10 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:A jak vlastně v Sheoghu trávíte čas, když ani nemůžete pryč?


Ospravedlnujem sa že píšem takto správy jednotlivo ale kým si človek prečíta jednotlivé správy dá to zabrať :D

Tss, že Veyer aby ťa zabil? Tak to skôr zamrzne peklo jak keby Veyer mal niečo urobiť správne :D a volný čas trávi sa tam rozne, odstranuješ konkurenciu, snažíš sa stať najlepším a nebo zabijaš len tak pre radosť máš neobmedzené možnosti

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 11:17 pm
by Nebiros
3DO bolo najlepšie, odpálili celý svetna konci a prežila len hrstka a dostali sa na nový svet. Ubisoft nič take podobne neurobí to s tími svetmi čo je škoda ale nevadí, 3DO (dufam, že to bolo 3DO, ja trojku hral dávno) bolo 3DO a ubisoft si dalo vlastne pravidlá a verím že Demoni a nemecká.....ehm, teda demonska armáda dotiahne daleko :D Jediná rasa s ktorou by si mohli krásne zabojovať sú orkovia, kvoli tomu, že na nich demonska kuzla neplatia, takže aspon nejaká rasa ktorá stojí za to :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 11:39 pm
by estla
kiliroy wrote:Ale tak různě. Vzájemě se zabijíme, užíváme si se sukubami...


A preto som vždy chcela ísť po smrti do pekla a nie do nudného neba :lol:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Wed Dec 07, 2011 11:51 pm
by Nebiros
estla wrote:
kiliroy wrote:Ale tak různě. Vzájemě se zabijíme, užíváme si se sukubami...


A preto som vždy chcela ísť po smrti do pekla a nie do nudného neba :lol:


Tvoj prístup sa mi líbi :)