Heroes VI a jeho tvorba

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
User avatar
Montezuma3
Posts: 201
Joined: Mon Apr 14, 2008 8:39 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Montezuma3 »

hudba pro Heaven - http://www.youtube.com/watch?v=eOKzr3F7JsU - zní to dobře, za mne palec nahoru.
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

za mne taky
User avatar
Rejthis
Posts: 122
Joined: Wed Feb 03, 2010 9:45 pm
Location: Hrad
Contact:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Rejthis »

Nádhera ,doufám že tam bude taková hudba :wink: Už atˇ je ten duben :lol:
Kde zoufalství káže, tam bezmoc rozum sváže a nastoupí k moci démoni noci... Strach z prázdnoty duši svírá bytosti, jíž chybí víra a jedine...
GoodMan
Posts: 223
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:25 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by GoodMan »

Dejte mi zatraceně někdo nějaký tip!
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

Maximálně tak jen Dave Jame nebo Playman
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

Kdo chce Dabing cz v Heroes 6?pokud ano tak hlavně proč
naruto34721
Posts: 90
Joined: Fri May 07, 2010 6:05 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by naruto34721 »

netreba dabing len ci by niekto nezhrnul info ...
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »


Heroes Might & Magic VI - fakta
V šesté části tahově-založené strategii série, je se zde nachází pět hratelných stran, čtyři ze sedmi zdrojů území a nový systém na kartách. Také vede k hrdinovému dobrému nebo špatnému rozhodnutí, ať už na cestě Dračí slzy nebo Dračí krev.
Aspoň kostrbatý překlad z Google překladače... :mrgreen:
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Na této stránce prý najdeme postupně všechny patche dema soubory ke stažení atd. ale oni nezaručují jejich funkčnost ani obsah virů v daných souborech...
http://www.gameswelt.de/downloads/1/910 ... es_VI.html
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
jakubcha
Posts: 152
Joined: Tue Jan 04, 2011 10:38 pm
Location: Ostrava

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by jakubcha »

Elreth wrote:Kdo chce Dabing cz v Heroes 6?pokud ano tak hlavně proč

Já určitě protože já lépe porozumím příběhu...nevím jak vy ale já mám radši když je hra česky...
Sláva Peklu které sežehne celý Ashan svými plameny chaosu a bude tančit po jeho troskách!!!!
User avatar
raspi7
Posts: 2
Joined: Mon Feb 28, 2011 10:15 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by raspi7 »

ahoj. heroes je velmi dobrá strategie a podle me je nejlepsi 3 :wink: ale chtel bych se vas zeptat jak vlastne dou ty pribehy za sebou, na jednych strankach psali ze heroes 5 se odehrava uplně v jinem svete nez ty predchozi dili a jinde ze heroes 6 se odehrava jeste pred heroes 3 tak me zajima jak ty priběhy dou teda za sebou :?:
User avatar
Elreth
Posts: 167
Joined: Sat Nov 13, 2010 1:56 pm

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Elreth »

Tak já teda myslím že by tam měl být cz dabing, v Heroes V to dodávalo tu správnou melodii a také se nemusím koukat furt dolů na titulky ale můžu si hru užít naplno a pokud jde o to že si budu muset počkat tak mě to rozhodně nevadí protože si hru stejně nekoupím hned...tohle je ale jen můj názor o cz dabingu v Heroes VI.. :) a tak bych chtěl vědět i názory ostatních(vás)... :D
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

raspi7 wrote:ahoj. heroes je velmi dobrá strategie a podle me je nejlepsi 3 :wink: ale chtel bych se vas zeptat jak vlastne dou ty pribehy za sebou, na jednych strankach psali ze heroes 5 se odehrava uplně v jinem svete nez ty predchozi dili a jinde ze heroes 6 se odehrava jeste pred heroes 3 tak me zajima jak ty priběhy dou teda za sebou :?:


Zdravím tě a výtám tě tady u nás..

První důležitá odpověď je že heroes V a VI se opravdu odehrává ve zcela jiném prostředí než díly 1-4
Díly 1-3 se odehrávají na světě Enroth
zatímco díl 4 na světě Axeoth
Všechny 4 díly jsou vzájemně provázany (spolu s RPG hry MaM) a jdou chronologicky posobě.

Co se týče 5 a 6 dílu ty se odehrávají na zcela jiném světě, který se jmenuje Ashan, spolu s dalšími hramy (DMoMaM a MaM-COH).
Současné chronologické sestavení je
H6 pak CoH pak H5 nakonec DM

Heroes 6 je tedy ze stejného světa jako H5, v časové linii je však odehrává cca 400 let před ními.
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
User avatar
Dave_Jame
Redaktor
Posts: 1299
Joined: Sun Nov 05, 2006 11:28 am

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Post by Dave_Jame »

Elreth wrote:Tak já teda myslím že by tam měl být cz dabing, v Heroes V to dodávalo tu správnou melodii a také se nemusím koukat furt dolů na titulky ale můžu si hru užít naplno a pokud jde o to že si budu muset počkat tak mě to rozhodně nevadí protože si hru stejně nekoupím hned...tohle je ale jen můj názor o cz dabingu v Heroes VI.. :) a tak bych chtěl vědět i názory ostatních(vás)... :D

Jelikož vydím že vás to hodně zajímá, udělám vám malinkou předinformaci.
Minulý týden jsem kontaktoval a spojil se s redakci Playman a poslal jim otázky ohledně lokalizace H6. Během dalších dnů zjistím jak jsou na tom z odpověďmi a můžete se těšit na Otázky a odpovědí od českého vydavatele pro české fanoušky. Snad vám mnou vymyšlené otázky příjdou zajímavé. A nebojte se, nejdůležitější věci jsou tam samozřejmě obsaženy.

p.s. a pak že pro ty starnky nic nedelam..
Podpořili byste projekt za zlepšení Češtiny v Heroes VI?

Stačí když zde napíšete chyby se kterými jste se setkali. http://forum.heroes-centrum.com/viewtopic.php?f=24&t=5150
Post Reply