Page 46 of 204
Posted: Tue Apr 08, 2008 2:06 pm
by Alarik
Orson (hrdina nekropole; já ty jeho komentáře k tomu "Narutovi" ani nečet, stejně to byli furt jenom nějaký životopisy těch postav)
Posted: Tue Apr 08, 2008 6:05 pm
by Rakšasa Raja
Nazgúl (Prstenový přízrak)
Jj ale hlavně úplně fantasmagoria
Doufám, že to nebude číst

Posted: Tue Apr 08, 2008 6:17 pm
by Alarik
Lučištníkův sen (počítá se slovo "Lučištníkův"; sada artefaktů Luk z rohu jednorožce + Toulec pravého střelce; a i kdyby to čet, tak co nám může udělat, ale je fakt, že to s těma životopisama docela přeháněl

)
Posted: Wed Apr 09, 2008 5:17 pm
by Beybe
Alarik wrote:Lučištníkův sen (počítá se slovo "Lučištníkův"; sada artefaktů Luk z rohu jednorožce + Toulec pravého střelce; a i kdyby to čet, tak co nám může udělat, ale je fakt, že to s těma životopisama docela přeháněl

)
Nagare (Nagare je potulný ninja, který patří k Watari Ninjům. Jako ostatní Watari Ninjové používá iluze technik, které viděli u ostatních ninjů, a tím kryjí své vlastní techniky. Nagare používá kamenné techniky. Byl zabit Kakashim, který prokoukl iluzi jeho techniky a použil na něj Raikiri.)
(Všechny vaše komentáře jsem četl

, ale jestli si myslí , že je všechny píšu z hlavy tak se pletete,já je mám odsaď :
http://147.32.8.168/?q=postavy)
PS.Byl jsem dlouho pryč,protože jsem se zasek na cestách života

Posted: Wed Apr 09, 2008 5:22 pm
by Rakšasa Raja
Vallinor (Bohové ze světa PP, jj až moc přeháněl

)
Posted: Wed Apr 09, 2008 5:29 pm
by Beybe
Rakšasa Raja wrote:Vallinor (Bohové ze světa PP, jj až moc přeháněl

)
Hej!Já tu jsem

Posted: Wed Apr 09, 2008 5:38 pm
by Alarik
Rakšasa Raja wrote:Vallinor (Bohové ze světa PP, jj až moc přeháněl

)
Rolník (jednotka azylu; 1. úroveň)
Posted: Wed Apr 09, 2008 8:48 pm
by Rakšasa Raja
Alarik wrote:Rakšasa Raja wrote:Vallinor (Bohové ze světa PP, jj až moc přeháněl

)
Rolník (jednotka azylu; 1. úroveň)
Khazad - Dum (Most v dolech Morie, kde Gandalf bojoval s Balrogem a zachránil Společenstvo prstenu svým obětováním před zkázou

)
Počítá se i slovo Dum, protože bez něho se název nikdy nevyslovuje
My víme, že tu jsi, ale hraješ bohužel špatně, počítalo se slovo Lučištníkův a né sen
Takže se buď napoj správně nebo tě budeme muset ignorovat, to by jsi pak každý mohl dávat slova jaké chtěl a to už by nebylo ono

Posted: Thu Apr 10, 2008 1:05 pm
by Alarik
Mantikora (neutrální jednotka; 6. úroveň)
Posted: Thu Apr 10, 2008 7:58 pm
by Rakšasa Raja
Aragorn (Dědic Isildurův, měl velký podíl na porážce Saurona

)
Posted: Fri Apr 11, 2008 12:59 pm
by Alarik
Nehmotný drak (počítá se slovo "nehmotný" klidně i s krátkým "y"; jednotka nekropole; 7. úroveň)
Posted: Fri Apr 11, 2008 9:50 pm
by Rakšasa Raja
Yakubu (fotbalista Middlesbrough

, přešel jsem na fotbal

, přece jsem už byl nějaký ten pátek s PP

)
Posted: Fri Apr 11, 2008 9:53 pm
by Zdenda
Utah
Posted: Fri Apr 11, 2008 10:20 pm
by Rakšasa Raja
Henry (fotbalista FC Barcelona, ten Yakubu už vlastně hraje za Everton sem se splet, za Boro hrál předtím

)
Posted: Sat Apr 12, 2008 10:40 am
by Alarik
Yrbeth (hrdinka kobky)