Page 48 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 02, 2011 9:08 pm
by jakubcha
HellFirr wrote:http://heroes.hardwired.hu/heroes6/leirasok/hunweek/8interview_eng.php

to už tu bylo...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 02, 2011 9:26 pm
by Elreth
Myslím že ty otázky a odpovědi tady ještě nebyly, teď jde jen o to jestli bude Dave Jame tak ochotný a přeloží to... :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 02, 2011 9:30 pm
by jakubcha
Elreth wrote:Myslím že ty otázky a odpovědi tady ještě nebyly, teď jde jen o to jestli bude Dave Jame tak ochotný a přeloží to... :)

já ale mluvím o tom videu animace hrdinů...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 02, 2011 9:48 pm
by Elreth
:lol: ...(ale kdo to má vědět)... :lol:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 03, 2011 12:41 am
by Montezuma3
Jsou tam psané docela zajímavé věci: přes 150 artefaktů, z nich polovina starších a polovina zcela nových + 8 setů. Svitky a lektvary. Různé speciální objekty na bitevní mapě. Kerberos zůstane dvouhlavý. Z osmi neutrálních jednotek je 7 na úrovni elita a jeden na úrovni šampion (zajímalo by mne, jestli fénix bude ten neutrální šampion, nebo to bude jeden z bossů) a spousta a spousta dalšího. :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Mar 05, 2011 5:37 pm
by GoodMan
http://games.tiscali.cz/prvni-dojmy/poz ... s-vi-55121
Heroes VI jako jediný šlape Heroes III na paty!

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Mar 06, 2011 3:45 am
by Rejthis
GoodMan wrote:http://games.tiscali.cz/prvni-dojmy/pozitivni-dojmy-z-hrani-might-and-magic-heroes-vi-55121
Heroes VI jako jediný šlape Heroes III na paty!



Tady to je od GoodMana ale akorát to nemusíte hledat v tak rozsáhlé recenzi her :wink:
Je to zhruba v 8 minutách videa :wink:
http://games.tiscali.cz/video/sledujte- ... play-55120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Mar 06, 2011 1:03 pm
by jakubcha

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Mar 06, 2011 6:40 pm
by Elreth
Myslím že ten šampion od neutrálních jednotek bude
asi...http://heroes.hardwired.hu/heroes6/kepe ... s6beta.php ...(a jakmile kliknete na: Neutrals)... http://heroes.hardwired.hu/heroes6/kepe ... utrals.php

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Mar 06, 2011 7:52 pm
by jakubcha
Elreth wrote:Myslím že ten šampion od neutrálních jednotek bude
asi...http://heroes.hardwired.hu/heroes6/kepe ... s6beta.php ...(a jakmile kliknete na: Neutrals)... http://heroes.hardwired.hu/heroes6/kepe ... utrals.php

Už tu byla tahle fotka ale takhle toto monstrum využít?Zvláště kdyžvíme že je to něco na způsob "Ledového Fénixe"...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Mar 06, 2011 8:16 pm
by naruto34721
asi bude ohnivy fenix a ladovy ...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Mar 06, 2011 8:19 pm
by MINOTAUR
Inak to 25. výročie Heroesu bude v auguste tak dúfam že ten termín s vydaním H6 nebudú dodržiavať presne.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Mar 06, 2011 8:30 pm
by jakubcha
MINOTAUR wrote:Inak to 25. výročie Heroesu bude v auguste tak dúfam že ten termín s vydaním H6 nebudú dodržiavať presne.

Píšou že to 25.výročí je po celý rok ale vzhledem k tomu jak hodně to už je dokončený do prý bude do 1. poloviny roku...Ale říká se že odhalení 5. rasy bude někdy v březnu a zároveň těsně před vydáním hry takže by to mohlo být někdy na konci března a během dubna...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Mar 06, 2011 9:03 pm
by jakubcha
68662356.jpg
68662356.jpg (233.38 KiB) Viewed 4741 times

Kdyby byl tohle BOSS od Strongholdu!Behemoth!

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Mar 07, 2011 12:38 am
by GoodMan
Žádný Boss Pevnosti nebude. Škoda!
Ale tento Behemot je povedený. Velmi povedený!