Page 49 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Mar 07, 2011 9:07 am
by Dave_Jame
Pokud se nepletu tak ten behomoth je z Heroes of might and magic Online (čínská)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Mar 07, 2011 11:16 am
by Caius

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Mar 07, 2011 11:36 am
by Caius
Pár screenů dne (nevím jestli tu některé už nejsou):

http://static2.ubi.com/uk/mm/February%2028_Stairs%20Leave%20Underground.jpg - nádherné podzemí a schody na povrch

http://static2.ubi.com/uk/mm/March%204.jpg

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Mar 07, 2011 1:12 pm
by MINOTAUR
jakubcha wrote:
MINOTAUR wrote:Inak to 25. výročie Heroesu bude v auguste tak dúfam že ten termín s vydaním H6 nebudú dodržiavať presne.

Píšou že to 25.výročí je po celý rok ale vzhledem k tomu jak hodně to už je dokončený do prý bude do 1. poloviny roku...Ale říká se že odhalení 5. rasy bude někdy v březnu a zároveň těsně před vydáním hry takže by to mohlo být někdy na konci března a během dubna...


No tak by to malo byť ale viete ako niekedy zvyknú zdržiavať. Aj Assassins Creed Brotherhood pekne odkladali.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 08, 2011 12:56 pm
by Phoenix
Musím říct že jsem docela skeptický co se HEROES VI týká. Nemám moc čas studovat a procházet všechna fora a preview, můžete mi někdo potvrdit že jsou tyto věci pravda? Míň surovin, zrušení iniciativy (asi hlavně té super lišty s pořadí jednotek z HOMAM V. Jestli je to pravda tak to mě hodně mrzí), místo měst by prý měli být jen nějaké menu. :shock: To snad ne. Nemusí se prý obsazovat doly ale jen celá města apod. Je to pravda? :cry: Graficky to vypadá moc hezky i když trošku do pána prstenů. To mi ale nevadí. :D . Taky jsem nepochopil, jestli tam vlastně budou ještě nějací jiní hrdinové než ti 4 základní. Zatím mi teda přijdou ty změny spíš k horšímu. Podle mě:
HOMAM 3 super total, ale dnes už zastaralé (hlavně graficky)
HOMAM 4 Nejdřív velké rozčarování, pak jsem ale zjistil, že dobře promyšlené a hodně variabilní. (Dnes už ale zastaralé)
HOMAM 5 Nejdřív nic moc, s každým datadiskem ale o řád lepší a podle mě ToE datadisk to dotáhl do ultraparádního konce. ;)
HOMAM 6 ?????????????

Omlouvám se. Vím že se tyto dotazy tady určitě řešili, ale fakt nemám tolik času, abych podrobně prošel 50 stran fora.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 08, 2011 1:19 pm
by MINOTAUR
Všetko je tak, ale iniciatíva bude a budú aj mestá ale v 2D. Hrdinovia budú dvaja (sila a mágia( a až ďalej si budú rozvíjať špeciálne povolania ktoré súvisia s reputáciou. A myslím si že tie zmeny naopak hru zlepšia napr. aj suroviny dobre vyriešili hlavne čo sa týka zaberania dolov.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 08, 2011 4:56 pm
by Gorkan
nastve kdyz je souper partizan artefakty na rychlost a furt ti zabira doly utoci kdyz jsi pryc z mesta proste se to neda Takhle Mu trebas zaberes mesto co ti zabral na tvem uzemi a mas zpatky sve doly atd

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 08, 2011 5:32 pm
by MINOTAUR
Presne a aj ten systém boja sa mi páči hlavne keď má nejaká jednotka šťastie a dá ten kritický úder (vyzerá to super :D )

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 09, 2011 9:26 am
by Phoenix
MINOTAUR wrote:Všetko je tak, ale iniciatíva bude a budú aj mestá ale v 2D. Hrdinovia budú dvaja (sila a mágia( a až ďalej si budú rozvíjať špeciálne povolania ktoré súvisia s reputáciou. A myslím si že tie zmeny naopak hru zlepšia napr. aj suroviny dobre vyriešili hlavne čo sa týka zaberania dolov.


Hm no nechám se překvapit. Graficky a v pohybu to vypadá sqěle. Stavění měst ale bylo vždycky taky velkou součástí HOMAMů a pokud to bude jen formou nějakého menu. Tak to mi asi bude chybět. Na Homamech mě taky nejvíc baví objevování a s tím související zabírání dolů. Pokud to tady bude řešeno jen zabíráním měst tak si myslím že to bude trochu škoda. No uvidíme. Další věc je omezení zdrojů. Asi to bude fungovat. Jen aby to moc nezjednodušili. Pokud je víc surovin a dobře udělané mapy tak to nutí měnit strategii. Bojovat s jiným typem jednotek, které jsem schopen vystavit, případně obchodovat apod. No uvidíme.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 10, 2011 7:10 am
by HellFirr
NAGA SE BLÍŽÍ!!!http://uloziste.mybpgames.net/di-1312997372053.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-13129973736314.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-1412997374138.jpg

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 10, 2011 7:22 am
by HellFirr
A tady je Irina:http://uloziste.mybpgames.net/di-512997380689.jpg
http://uloziste.mybpgames.net/di-5129973815111.jpg

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 10, 2011 7:24 am
by Elreth
ACH KONEČNĚ :!: ,MYSLÍM ŽE UŽ NELZE SPEKULOVAT, JAKÁ BUDE 5 RASA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 10, 2011 7:29 am
by Elreth
Když se pozorně podíváte na "koně" nagského hrdiny je to asi...(myslím podle hlavy nějaký vlk či co) :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 10, 2011 7:31 am
by HellFirr
MŮžem spekulovat dál,která bude 6 rasa v datadisku,kdo to bude?TEMNÍ ELFOVÉ!!!

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 10, 2011 7:35 am
by HellFirr
Elreth wrote:Když se pozorně podíváte na "koně" nagského hrdiny je to asi...(myslím podle hlavy nějaký vlk či co) :wink:

KIRIN