Page 6 of 6

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Aug 05, 2010 7:34 pm
by LuboH5
Ja mam najradsej ludi, mam rad svatu magiu, ktora robi moje jednotky este silnejsimi :). Ludia maju velmi silne jednotky napr: Sampion so Stastim moze oneshotovat 2 stacky jednotiek :D. Dalej mam rad orkov lebo to je spravny liek pre slabochov co spamuju jedno OP kuzlo na bojisku :) a este mam rad Trpaslikov lebo su tiez odolny proti magii.

Najviac nemam rad Dungeon s Warlockom, ktory spamuje Implosion alebo Meteor shower dost lame si myslim a este nemam rad peklo, ostatne ujdu.

Re: Oblíbený národ?

Posted: Fri Aug 27, 2010 7:23 pm
by At_Gods
1. Jednoznačně Nekropolis
1,2. Správní drsní Skřeti z Tvrze

5. Všichni ostatní

Re: Oblíbený národ?

Posted: Mon Sep 20, 2010 6:48 pm
by Kentus
Na prvním místě stoprocentně Trpaslíci.
Taky za Lidi a Mágy si často rád zahraju. Ale Trpaslíky nic netrumfne. :twisted:

Re: Oblíbený národ?

Posted: Thu Sep 23, 2010 4:35 pm
by Kentus
1) Pevnost
2) Azyl
3) Akademie
4) Nekropole
5) Zbytek...

Re: Oblíbený národ?

Posted: Sat Nov 06, 2010 4:58 pm
by drsnak
me se libi nekropolis kvuli upirum panum lichu a kostu vcelku se hodi kdyz vam lichove oziv jednotky a upiri vydrastej ostatni

Re: Oblíbený národ?

Posted: Sat Dec 11, 2010 6:26 pm
by drsnak
ale trpaslici takz nejsou spatni maj dobrou obranu a silene moc zivotu

Re: Oblíbený národ?

Posted: Tue Dec 14, 2010 9:23 pm
by Sakuba
U mě je to: 1 Peklo (Brána, velká movementn speed, pekelný oheň, rarášci a hlavně SUKUBY :twisted: :twisted:), 2 Barbaři (Krvavá zuřivost je dělá neporazitelné), 3 Azyl - Renegátské jednotky (Skvělé schopnosti a na Rush ideální národ), 4 Trpaslíci (Podle mého nejvíce silný národ v HoF a ToE - runy, silné jednotly, silná populace, Budova ve které se přidávají štítonoši při obraně hradu, Nejlevnější budovy, Nejlacinější marketplace), 5 Temní elfové (Zbožňuju Vayshana!!), 6 Akademie (Po alternativních updatech silní jak něco),7 Elfové (Jednorožci a dobří střelci),8 Nekropole (Nekropole byla v HoMM5 drtivě nejsilnější, oživování, temná energie, vynikající jednotky) ale nekropole mě vůůbec nebaví (Až na Ariho "Asha potřebuje všechny!" :P )

Re: Oblíbený národ?

Posted: Fri Dec 31, 2010 6:31 pm
by Bušák
Myslím , že co se týče hradů odvedli programátoři výbornou práci , jelikož mi přídou velmi vyrovnané. Já osobně mám oblíbené všechny a proto jsem hlasoval pro podle mě nejmocnějíší národ a to nemrtví. Jso poměrně slabí , ale jejich počty a hlavně imunita vůči vlivům morálky , která se dá výborně využít proti nepříteli. Díky nízké morálce , a prakticky všem parametrům nepřátelských jednotek se síly armád vyrovnávají a pak už jde na řadu početní převaha a upír (moje asi nejoblíbenějíší jednotka) dokoná svou práci :) Nicméně každý hrad má svá pozitiva :
Azyl = celkově velmi vyrovnaný hrad , jak v pěším útoku , tak ve střelectví i kouzelnictví , akorát schopnost nezadržitelný výpad mi příde asi nejhorší ze všech unikátních schopností.
Peklo = nevýhodou je pouze jediný střelec , nbicméně brány v kombinaci s urgashovým voláním učiní z předem prohrané bitvy vyrovnaný boj.
kobka = záludní temní elfové a hlavně jejich velitelé , zesílená kouzla + štěstí warlocků = nehezké ztráty při každém tahu hrdiny. Jednotky jsou velmi rychlé a iniciativní ,ale pokud se bojuje ve městě , přicházejí o možnost rychlého útoku (krvavé panny a nájezdníci.)
Hvozd = obrovský střelecký potenciál a vysoké štěstí činí z elfů obávaného protivníka a jejich unikátní schopnost mi příde nejlepší ze všech , mít v při každém útoku štěstí vlastně zdvojnásobuje počty útočících jednotek.
Akademie = dobrá práce s magií , hrdina útočí a jednotky mají dobrou odolnost , Titán je výborná jednotka a schopnost mystická vševědoucnost není vůbec k zahození :)
Pevnost = velice odolní vojáci i jejich unikátní schopnost tomu napovídá , velmi dobrý obranný národ.
Tvrz = zuřivé hordy orků a opravdu silní kyklopové , zkrátky tento hrad se řadí společně s ostatními 7 na první místo :D

Re: Oblíbený národ?

Posted: Sat Apr 16, 2011 4:49 pm
by r3v3r3nd
Nemozem nic ine napisat iba ako Ludia a Sylvan.... 8)
Samozrejme za predpokladu vynikajuceho ovladania narodov v rukach hraca...
Inac aj Vam dava na Heroic za supera stale Sylvan???? :o

Re: Oblíbený národ?

Posted: Sun Apr 17, 2011 9:53 am
by MINOTAUR
PEKLO,PEKLO a PEKLO :twisted: