Page 6 of 8
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Sun Nov 09, 2008 9:58 am
by pecha nuda
docela souhlasim s tebou, sice sem stoparovi dal hlas, a je podle me dobrej ale to neznamena ze nebudu pouzivat vraha kterej je jeste lepsi
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Tue Nov 11, 2008 9:49 am
by Coach
The Death Knight wrote:...schopnost uder ... sice velmi neplati na velke jednotky ale na tie male plati az priliz.
Tak teď nechápu, co tím myslíš. Úder nemá odlišný vliv na velké nebo malé jednotky, funguje na všechny stejně pokud vím.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Wed Nov 12, 2008 2:58 pm
by The Death Knight
no ja neviem... co som s kostlivcom hraval tak na napr. grifina alebo paladina to nepouzil ani raz a na zastance alebo upira kazdy druhy krat ...
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Wed Nov 12, 2008 5:08 pm
by Coach
Ale já vím

Úder má šanci padnout při útoku na JAKOUKOLI jednotku kromě mechanických.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Wed Nov 12, 2008 8:25 pm
by The Death Knight
no nehadam sa

len mi to viacej ide na tie mensie jednotky

Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Wed Nov 12, 2008 8:28 pm
by Raelag
Podle mě to je závislé na počtech obou a úrovni soupeře a na skillu voj. štěstí

Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Thu Nov 13, 2008 3:16 pm
by The Death Knight
dost pravdepodobne ... tak ci onak je to silna schopnost na rozdiel od zneviditelnenia... podla mna

Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Sat Nov 15, 2008 6:38 pm
by Raelag
Jak jsem již psal, na získání základních dolů je lepší stopař, u nekropole je to stejně jako u Kobky, napřed blízko/kombinace, později na dálku, když máš 1k kostlivců, tak to jsou spíš lučištníci, boj zblízka obstarají jiní
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Mon Apr 13, 2009 6:51 pm
by LETHOS
jj ja dal taky stopare
4raelag to je dobry napad
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Tue Apr 14, 2009 1:06 pm
by Vayshan
jednoznačne stopár
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Tue Apr 14, 2009 6:41 pm
by LETHOS
jj
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Tue Apr 14, 2009 9:08 pm
by Coach
Raelag wrote:Podle mě to je závislé na počtech obou a úrovni soupeře a na skillu voj. štěstí

Velikost jednotek, počet jednotek, level hrdinů, zajímavá teorie. Ale je to závislé jen a pouze na vojenském štestí, nic jiného na to nemá vliv.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Tue Jul 07, 2009 10:14 am
by J.C.Murphy
Nechápu proč tu nikdo pořádně neocení schopnosti nymfy. Řekněte mi jakoukoliv jednotku 1. stupně která má takové skvělé schopnosti jako plošný útok, letec, nevrací úder, iniciativa a rychlost je víc než slušná a nízkou odolonost si kompenzují symbiózou. Samozřejmě že se stromkem u zadku jsou dobrý všechny jednotky 1. stupně ale v praxi v normálním souboji je to nenahraditelná schopnost. Prostě jednotka která dokáže oživovat sebe a jednotku 6. stupně je podle mě nejlepší v 1. stupni.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Mon Jul 20, 2009 2:27 am
by Zehir
J.C.Murphy wrote:Nechápu proč tu nikdo pořádně neocení schopnosti nymfy. Řekněte mi jakoukoliv jednotku 1. stupně která má takové skvělé schopnosti jako plošný útok, letec, nevrací úder, iniciativa a rychlost je víc než slušná a nízkou odolonost si kompenzují symbiózou. Samozřejmě že se stromkem u zadku jsou dobrý všechny jednotky 1. stupně ale v praxi v normálním souboji je to nenahraditelná schopnost. Prostě jednotka která dokáže oživovat sebe a jednotku 6. stupně je podle mě nejlepší v 1. stupni.
Má to samozřejmě něco do sebe, ale je nevýhoda, že jich můžeš mít podstatně méně.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 1. úrovně?
Posted: Tue Jan 05, 2010 3:44 pm
by Caius

stopař - no, jak už říkal Raelag, hodí se na začátku, potom už je ale dobré ho nahradit vrahem, každopádně není tu úplně marná jednotka

rošťák - nic nového pod Sluncem, ale mám ho raději, protože manu dokáže krást opakovaně, čímž vyždímá většinu hrdinů (vyjma mágů) a navíc ji ještě dá pekelným pánům na jejich meteorické deště a firebally

vymahač - skoro stejný jak branec, já ho ale volím spíš než brance => peasanti nejsou dobří na útok, ale na obranu tedy vůbec ne...takže radši volím jednotku co je spíš určená na útok

goblin medicinman - vzhled bezvadny, tamburinka a maska atd., ale jinak je k ničemu

kostlivý válečník - opravdu dobrý upg, později je ale vhodné přejít na lučištníky, kandidát do tabulky

strážce hor - nevim, co na něm všichni vidíte: vzhled je bezvadný, ale oproti štítonošům s jejich schopností tlumit sílu úderů s počtem polí, které urazí útočník je ubohý - já tedy rozhodně nestojím o jednotku, která je sice skvělým obranářem, ale jakmile se pohne tak je z ní slaboch...

gremlin sabotér - nápad dobrý, aleto zpracování...staty má bezvadné, ale ta sabotáž je o ničem...často bojujete jen s potvorami bez hrdiny, popřípadě s hrdiny bez strojů a golemy mají akorát čarodějové, takže sabotáž prakticky nepoužijete...ze začátku hry...proč ne...ale později?

nymfa - naprosto souhlasím s J.C Murphym, je to výborná a všestranná jednotka, pro mě jasný vítěz ankety