Page 6 of 16

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 7:48 pm
by Ylaya
To vím taky!Ale soulscar jsme zničili!(A taky je oživý me s novou myslí)

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:03 pm
by Elvenature
namyšlení právě byli taky vždycky temní elfové .-)

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:04 pm
by Ylaya
Podle čeho soudíš že jsem namyšlená?

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:04 pm
by Ornella
A to si myslíš proč?jinak Ylayo je vidět že ste s furii ségry

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:05 pm
by Ornella
Ornella wrote:A to si myslíš proč?jinak Ylayo je vidět že ste s furii ségry

to bylo na Elvenature

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:05 pm
by Ylaya
Dejte my všichni pokoj!

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:06 pm
by Elvenature
a máte strach z lesních elfů .-)

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:07 pm
by Ornella
A s tim že sou v ostatních hrách zlí to neni pravda třeba ve warcraftu(i když je to jenom chyba českýho překladu protože sou to night elves a ne dakt elves)se chovaj jako ta naše zeleň

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:07 pm
by Ylaya
Jo a co máme asi dělat?Vás jsou tisíce!Nás jenom stovky!Proč by jsem se vás neměli bát?!

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:08 pm
by StreetX38
Ty jo Elenature tak už nejsem sám kterej je dokáže zbavit sebeovládání během pěti vteřin. Už jsme dva :lol: :lol: :lol:

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:09 pm
by Ylaya
Ylaya by taky vybuchla.

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:09 pm
by StreetX38
nemyslím jenom Warcraft. ale asi na půlce her jsou zlí.

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:10 pm
by Ornella
StreetX38 wrote:nemyslím jenom Warcraft. ale asi na půlce her jsou zlí.

To asi jo(hm že by se mi kvůli tomu líbili)

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:11 pm
by StreetX38
Možná by vybuchla ale ne takhle a ještě ke všemu i se ségrou.

Re: Kouzelnické jednotky

Posted: Wed Aug 13, 2008 8:12 pm
by Elvenature
nemůžu si pomoct ,ale baví mě to do vás rejt .-) necháte se snadno vyprovokovat .-)