Page 6 of 9

Posted: Sun Jul 16, 2006 10:59 am
by Sharp
Jojo já po bitce s godrikem v 5. za neckro fasoval 850 :D

Posted: Sun Jul 16, 2006 11:28 am
by LordThonar
Ja jsem po jedne bitce za nekro ve 3. misi fasoval 930 :-D Bylo to ze zhruba ze 800 gremlinu, nejaci magove . . . Sice mi v te bitve zarvalo vsechno az na par kostlivcu ale takova jatka se nevidi kazdy den :-D

Posted: Sun Jul 16, 2006 11:40 am
by Wodka
LordThonar wrote:Ja jsem po jedne bitce za nekro ve 3. misi fasoval 930 :-D Bylo to ze zhruba ze 800 gremlinu, nejaci magove . . . Sice mi v te bitve zarvalo vsechno az na par kostlivcu ale takova jatka se nevidi kazdy den :-D


To je pravda... sice mě taky občas štvalo, když jsem si vybudoval supr army, cítil jsem se jako machr, drtil jsem neutrální jednotky :lol: a prostě i užíval... a pak jsem třeba potkal protihráče, vydrtili jsme se navzájem, já vyhrál, ale army byla pryč... trošku to zamrzelo, ale to napětí - vyjde mi to nebo ne? Přežije ten poslední kostlivec, nebo ne? Za to to stálo...

Posted: Sun Jul 16, 2006 12:31 pm
by LordThonar
Takove bitvy miluju, sice s minimem armady se utoci dost blbe ale neco prezije vzdycky a tak jsou takovehle situace po bitvach nejlepsi cas na protiutok . . . Sice se zbyla army jeste ztenci (nebo uplne zanikne) ale isk je az prilis lakavy . . .

Posted: Tue Jul 18, 2006 10:18 am
by Zaity
black knights a dead knights rulezz

Posted: Tue Jul 18, 2006 3:52 pm
by Incomer
Ja teda radsi ty maniky s kosou :D

Posted: Tue Jul 18, 2006 5:40 pm
by major konig7
zkusím to shrnout- :lol: :lol:
peklo:paní sukub
hvozd:mistr lovec
azyl: paladin
nekro: arcilich
akademie:arcimág
kobka:krvavá fúrie

Posted: Tue Jul 18, 2006 7:00 pm
by Zaity
moje nej jednotka je jednoznačně blacknight :D

Posted: Tue Jul 18, 2006 7:04 pm
by Zaity
Incomer wrote:Ja teda radsi ty maniky s kosou :D



nebyt jich tak tam mam svoje milašky nevím proč je dali jako neutral :( ale mod to jistí tak jsem happy :D

Posted: Tue Jul 18, 2006 7:07 pm
by LordThonar
Ja mam wighty taky rad, wraithi jsou ale jeste lepsi, maji krasne tyrkysove "stiny", krasnou serpu se zelenymi okraji a dohromady pusobi jako umelecke dilo, navic v boji nemaji problem s jendotkama L7 a to se ceni :wink:

Posted: Tue Jul 18, 2006 8:19 pm
by Iris
Mě se libí víc nevylepšení.Klasická černá smrtka s kosou.....
Nádhera :)

Posted: Tue Jul 18, 2006 8:54 pm
by Sharp
Přesně-Ale bohužel nemá harmtouch

Posted: Tue Jul 18, 2006 9:02 pm
by Iris
Jedině kvůli tomu je někdy uprageduju :wink:

Posted: Tue Jul 18, 2006 9:47 pm
by Incomer
No...kvuli tomu harmtouchi se vyplati rozdelovat je do nekolika mansich skupinek, skoda ze nema rovnou zivotodoplnovaci schopnosti pak by byl definitivne cool :D

Btw mistr lovec ma solidni dmg ale nic nevydrzi a vypada priserne: war danceri jedou
Se sukubou bych souhlasil ale paladin jako nej jednotka azylu...ale fuj ten heal skoro nefunguje!
Akademie a arcimag? mno je to zmetek ale rakshi mam radsi :)
A vsiml sis ze po krvavych furiich jdou pocitace jako vosy po medu? A ty carodejky stejne vypadaj lip :D

Posted: Wed Jul 19, 2006 6:56 am
by Zaity
zda se mi to nebo fakt jsou v H5 ti draci nějaci slabí ? :cry: