Page 6 of 9
Posted: Sun Jul 16, 2006 10:59 am
by Sharp
Jojo já po bitce s godrikem v 5. za neckro fasoval 850

Posted: Sun Jul 16, 2006 11:28 am
by LordThonar
Ja jsem po jedne bitce za nekro ve 3. misi fasoval 930

Bylo to ze zhruba ze 800 gremlinu, nejaci magove . . . Sice mi v te bitve zarvalo vsechno az na par kostlivcu ale takova jatka se nevidi kazdy den

Posted: Sun Jul 16, 2006 11:40 am
by Wodka
LordThonar wrote:Ja jsem po jedne bitce za nekro ve 3. misi fasoval 930

Bylo to ze zhruba ze 800 gremlinu, nejaci magove . . . Sice mi v te bitve zarvalo vsechno az na par kostlivcu ale takova jatka se nevidi kazdy den

To je pravda... sice mě taky občas štvalo, když jsem si vybudoval supr army, cítil jsem se jako machr, drtil jsem neutrální jednotky

a prostě i užíval... a pak jsem třeba potkal protihráče, vydrtili jsme se navzájem, já vyhrál, ale army byla pryč... trošku to zamrzelo, ale to napětí - vyjde mi to nebo ne? Přežije ten poslední kostlivec, nebo ne? Za to to stálo...
Posted: Sun Jul 16, 2006 12:31 pm
by LordThonar
Takove bitvy miluju, sice s minimem armady se utoci dost blbe ale neco prezije vzdycky a tak jsou takovehle situace po bitvach nejlepsi cas na protiutok . . . Sice se zbyla army jeste ztenci (nebo uplne zanikne) ale isk je az prilis lakavy . . .
Posted: Tue Jul 18, 2006 10:18 am
by Zaity
black knights a dead knights rulezz
Posted: Tue Jul 18, 2006 3:52 pm
by Incomer
Ja teda radsi ty maniky s kosou

Posted: Tue Jul 18, 2006 5:40 pm
by major konig7
zkusím to shrnout-
peklo:paní sukub
hvozd:mistr lovec
azyl: paladin
nekro: arcilich
akademie:arcimág
kobka:krvavá fúrie
Posted: Tue Jul 18, 2006 7:00 pm
by Zaity
moje nej jednotka je jednoznačně blacknight

Posted: Tue Jul 18, 2006 7:04 pm
by Zaity
Incomer wrote:Ja teda radsi ty maniky s kosou

nebyt jich tak tam mam svoje milašky nevím proč je dali jako neutral

ale mod to jistí tak jsem happy

Posted: Tue Jul 18, 2006 7:07 pm
by LordThonar
Ja mam wighty taky rad, wraithi jsou ale jeste lepsi, maji krasne tyrkysove "stiny", krasnou serpu se zelenymi okraji a dohromady pusobi jako umelecke dilo, navic v boji nemaji problem s jendotkama L7 a to se ceni

Posted: Tue Jul 18, 2006 8:19 pm
by Iris
Mě se libí víc nevylepšení.Klasická černá smrtka s kosou.....
Nádhera

Posted: Tue Jul 18, 2006 8:54 pm
by Sharp
Přesně-Ale bohužel nemá harmtouch
Posted: Tue Jul 18, 2006 9:02 pm
by Iris
Jedině kvůli tomu je někdy uprageduju

Posted: Tue Jul 18, 2006 9:47 pm
by Incomer
No...kvuli tomu harmtouchi se vyplati rozdelovat je do nekolika mansich skupinek, skoda ze nema rovnou zivotodoplnovaci schopnosti pak by byl definitivne cool
Btw mistr lovec ma solidni dmg ale nic nevydrzi a vypada priserne: war danceri jedou
Se sukubou bych souhlasil ale paladin jako nej jednotka azylu...ale fuj ten heal skoro nefunguje!
Akademie a arcimag? mno je to zmetek ale rakshi mam radsi
A vsiml sis ze po krvavych furiich jdou pocitace jako vosy po medu? A ty carodejky stejne vypadaj lip

Posted: Wed Jul 19, 2006 6:56 am
by Zaity
zda se mi to nebo fakt jsou v H5 ti draci nějaci slabí ?
