Page 6 of 12
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Tue Dec 21, 2010 8:35 pm
by MINOTAUR
Ked vyzerá dobre tak načo ho robiť úplne odznova. Každému sa páči. A ten mix Saurona a Arthasa tak tá ich podobnosť je dosť chabá.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Tue Dec 21, 2010 9:03 pm
by GoodMan
MINOTAUR wrote:Ked vyzerá dobre tak načo ho robiť úplne odznova. Každému sa páči. A ten mix Saurona a Arthasa tak tá ich podobnosť je dosť chabá.
Nemyslím nějaké detailní podobnosti - myslím korunu s hroty (vůbec všechny ty helmy si jsou podobné), podobná zbroj a tvary vůbec... o nějaké chabosti nemůže být řeč. Desítky podobně vypadajících nepřátel, alespoň v Heroes VI by mohla přijít změna.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Tue Dec 21, 2010 9:17 pm
by Dave_Jame
Nejde ani tak o vytvoření něčeho originálního, jak o to zbavit se současného stereotipu, kdy je hlavní bos bu´d Sauronovský, nebo je to drak.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Tue Dec 21, 2010 9:55 pm
by GoodMan
Zatím se to pak Heroes VI daří na jedničku. Já nevěřím, že nějaký drak bude třeba Šampion nebo boss (možná až v datadisku, pokud nějaký bude), i Black Hole zřejmě chápe, že jich bylo přebytek v minulém dílu.
Zajímá mě jiná věc? Ví se, kolik bude bossů? Já tak nějak myslel, že pět, na každou rasu jeden boss, se kterým se budeme potkávat. Pokud by to byla pravda, možná by se dalo něco vyčíst z toho modro-zeleného vodního draka/hada z prvních záběrů ze hry.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Tue Dec 21, 2010 9:58 pm
by Dave_Jame
tak už ten modrý had co je na konci prvního videa je dle mě drak, a minimálně černého tam potkáme, ale nebude to HLAVNÍ antagonista, Nebude jako třeba Kha beleth. spíš pomůže doptvořit obraz světa, což je fajn.
Nemůžu si pomoct, ale pro mě je zatím antagonistou Michael
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Tue Dec 21, 2010 11:04 pm
by GoodMan
No, zatím nevíme mnoho o příběhu, ale tak unáhleně... řekl bych, že protivník bude logicky Kiril (alespoň co se sporu o trůn po Slavovi týče, což je hlavní dějová linka) jako zástupce a velitel Chaosu na povrchu Ashanu. Kdo ví, jak to bude, až budeme hrát kampaň.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Wed Dec 22, 2010 12:22 am
by Dave_Jame
Kiril a záporák?
No nevím ale postavy zneužité a rozpolcné snažící se vzdorovat démonovi který chce ovládnout jejich tělo mi nezní jako obecně záporné, spíš naopak sympatické. Není to ždný platonický hrdina. ze všech postav v Heroes má asi nejvíc podobností s Agraelem, který to oproti němu měl ještě v pořádku, on se rozhodoval mezi dvěma cestami, Kiril se dle mě rozhodovat nebude, on se bude snažit přežít.
Možná bude nějak zapletený do smrti svého otce, ale nemyslím si že by on chtěl jeho smrt a všechno zosnoval, spíš bude jen zneužitý nástroj pro cizí cíle.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Wed Dec 22, 2010 11:49 am
by GoodMan
Dave_Jame wrote:Kiril a záporák?
No nevím ale postavy zneužité a rozpolcné snažící se vzdorovat démonovi který chce ovládnout jejich tělo mi nezní jako obecně záporné, spíš naopak sympatické. Není to ždný platonický hrdina. ze všech postav v Heroes má asi nejvíc podobností s Agraelem, který to oproti němu měl ještě v pořádku, on se rozhodoval mezi dvěma cestami, Kiril se dle mě rozhodovat nebude, on se bude snažit přežít.
Možná bude nějak zapletený do smrti svého otce, ale nemyslím si že by on chtěl jeho smrt a všechno zosnoval, spíš bude jen zneužitý nástroj pro cizí cíle.
Jak říkám, Kirila jsem napsal, pokud "bych musel hádat" (a těch střípků z děje je málo - ale někým je zrazen, hádal bych, že si půjde pro pomstu (možná jen odhalit pravdu, kdo jej zradil, ale odhalovat "sebe samu" bude už Anastasya...)) a ať už je nějak manipulován démonem v jeho těle nebo ne, pořád je zápornou postavou. Jak se jeho charakter vyvine, jakou si vybere cestu... to je další věc.
Pořád ale je v příslušnosti Chaosu a "potáhne s démony na Ashan", takže ať už to skončí jakkoliv, v nějakém bodě musí být zákonitě záporný charakter. Vlastně všichni jsou zápornou postavou (i když v celosvětové politice v menším měřítku než invaze démonů) už jen v tom, že budou chtít sesadit Antona z trůnu, který, jako nejstarší ze sourozenců, je právoplatný držitel trůnu.
Ale je brzy o tom diskutovat, až při hraní nebo při více informací budeme moudřejší.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Wed Dec 22, 2010 12:53 pm
by Dave_Jame
Tak dneska uveřejnili základní informace o Sandorovi "Stále to zní až moc podobně jako Sandro) Asi chlapec nebude až tak kladný hrdina jak se myslelo. Vypadá to, že Skřeti budou v HVI opravdu spíš ten Zlý národ.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Wed Dec 22, 2010 12:55 pm
by GoodMan
Dave_Jame wrote:Tak dneska uveřejnili základní informace o Sandorovi "Stále to zní až moc podobně jako Sandro) Asi chlapec nebude až tak kladný hrdina jak se myslelo. Vypadá to, že Skřeti budou v HVI opravdu spíš ten Zlý národ.
http://www.facebook.com/notes/might-mag ... 713?ref=mf
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sat Jan 01, 2011 10:12 pm
by Montezuma3
tuhle jsem koukal na jednu stránečku, přesněji na tuto :
http://www.heroes-fr.com/heroes6/heroes ... hp#infos18a narazil jsem tam na dost zajímavé obrázky. Dole na té stránce je jeden orkský wallpaper na kterém je v pozadí zobrazen asi nějaký démonický Boss, hehe.
Co mě ale zaujalo nejvíce je obrázek pod ním. Ten anděl s čtvery křídly. To je 8. jednotka Heaven? Nebo to je hrdina, nebo nějaký Boss? Co je to zač?
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Jan 02, 2011 12:15 am
by GoodMan
Montezuma3 wrote:tuhle jsem koukal na jednu stránečku, přesněji na tuto :
http://www.heroes-fr.com/heroes6/heroes ... hp#infos18a narazil jsem tam na dost zajímavé obrázky. Dole na té stránce je jeden orkský wallpaper na kterém je v pozadí zobrazen asi nějaký démonický Boss, hehe.
Co mě ale zaujalo nejvíce je obrázek pod ním. Ten anděl s čtvery křídly. To je 8. jednotka Heaven? Nebo to je hrdina, nebo nějaký Boss? Co je to zač?
Smutné, když se někdo nerozhlédne po celé sekci Heroes VI, aby zjistil, že všechno (včetně odpovědí pro tvé dotazy) zde již dávno je.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Jan 02, 2011 2:10 pm
by Montezuma3
Stručně jsem si pročetl celou diskuzi, ale odpověď na to co je toto:
http://www.heroes-fr.com/heroes6/heroes ... haelhn.jpg jsem tu nenašel. To je boss?
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Jan 02, 2011 2:50 pm
by Dave_Jame
Tak myslím že o tomto jsme se bavili vjiném tématu (ale k H-VI je jich zatim málo tak by jsit o najít měl)
Jedná se o Archanděla Michaela. Jednu z nejvýznamějších postav tažení a jak tě již napadlo, zřejmě boss. Zřejmě právě on je onen zmiňovaný Generál z dávných dob.
Re: Obrázky jednotek a soupis Heven, Hell, Necropole
Posted: Sun Jan 02, 2011 3:57 pm
by GoodMan
Dave_Jame wrote:Tak myslím že o tomto jsme se bavili vjiném tématu (ale k H-VI je jich zatim málo tak by jsit o najít měl)
Jedná se o Archanděla Michaela. Jednu z nejvýznamějších postav tažení a jak tě již napadlo, zřejmě boss. Zřejmě právě on je onen zmiňovaný Generál z dávných dob.
Nejsem si jist, zda je to on. V ukázce, kde se onen generál vyskytuje, vypadá fyzicky jinak (nejpatrnější jsou "jen" dvě křídla a jeho účes). Ale ono to nemusí být rozhodující, představa Michaela jako jednoho z hlavních padouchů "šestky" se mi líbí.