Světlo, nebo Tma ?

Obecně k šestému pokračování Might and Magic: Heroes VI
Post Reply

Světlo x Tma

Andělé
17
43%
Faceless
23
58%
 
Total votes: 40

User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Bušák »

Zajímavá diskuze.. :D Já se moc těším až démoni vylezou z tý svý díry a podívají se taky k nám na Ashan, abychom je - my andělé - mohli lovit a jejich duše uzavírat do tlakových láhví s fialovým pruhem, aby se nemohli nadále reinkarnovat :D (Tu Kha-Belethovu si usurpuji pro sebe, uzavřu ji do lahve a udělám si z něj džina ) :D
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by MINOTAUR »

Vy anjeli by ste si v prvom rade mali dávať pozor na beztvárich lebo sa na vás vyroja ani nebudete vedieť ako a potom budú démoni váš najmenší problém :D :D
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Bušák
Posts: 456
Joined: Tue Aug 05, 2008 11:36 am
Location: České Budějovice

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Bušák »

Jo, ty beztváří, ti co jsou zalezlí v tý svojí knihovně, která teď vlastně trčí taky v Shegu, takže už je to vlastně stejná cházka jako démoni, takže ne, těch se bát nebudem :D
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by MINOTAUR »

Vidíš dobre vedieť, použijeme vedomosti z knižnice proti vám xD. Kha-Beleth to už iste celé preštudoval odpredu aj odzadu :lol: :lol: Aby som začal aj ja.
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Nebiros
Posts: 170
Joined: Tue Jul 06, 2010 4:20 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Nebiros »

Bušák wrote:Zajímavá diskuze.. :D Já se moc těším až démoni vylezou z tý svý díry a podívají se taky k nám na Ashan, abychom je - my andělé - mohli lovit a jejich duše uzavírat do tlakových láhví s fialovým pruhem, aby se nemohli nadále reinkarnovat :D (Tu Kha-Belethovu si usurpuji pro sebe, uzavřu ji do lahve a udělám si z něj džina ) :D



328-40 YSD: Války Ohně - První velký výpad démonů

Většina andělů zahynula během těchto válek.

Dal som len to podstatné :D zbytok sa mi zdá pre tuto diskusiu zbytočny, keby demoni nebolo Sar-Elama tak by ste boli mrtvy do jednoho :D
Dobývej, rabuj a znič slabé. Směj se když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné.
User avatar
estla
Posts: 474
Joined: Tue Nov 09, 2010 8:18 pm

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by estla »

Bušák wrote:Zajímavá diskuze.. :D Já se moc těším až démoni vylezou z tý svý díry a podívají se taky k nám na Ashan, abychom je - my andělé - mohli lovit a jejich duše uzavírat do tlakových láhví s fialovým pruhem, aby se nemohli nadále reinkarnovat :D (Tu Kha-Belethovu si usurpuji pro sebe, uzavřu ji do lahve a udělám si z něj džina ) :D


Aby si neprišiel o pierka ;-) To nie je vyhrážka odo mňa, ja sa do vašich sporov (démoni vs anjeli) nebudem pliesť, nechám vás, nech sa navzájom preriedite a potom ...
User avatar
Kha-Beleth
Posts: 58
Joined: Mon Jun 06, 2011 3:56 pm
Location: Ur-Hekal, Sheog

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Kha-Beleth »

estla wrote:
Bušák wrote:Zajímavá diskuze.. :D Já se moc těším až démoni vylezou z tý svý díry a podívají se taky k nám na Ashan, abychom je - my andělé - mohli lovit a jejich duše uzavírat do tlakových láhví s fialovým pruhem, aby se nemohli nadále reinkarnovat :D (Tu Kha-Belethovu si usurpuji pro sebe, uzavřu ji do lahve a udělám si z něj džina ) :D


Aby si neprišiel o pierka ;-) To nie je vyhrážka odo mňa, ja sa do vašich sporov (démoni vs anjeli) nebudem pliesť, nechám vás, nech sa navzájom preriedite a potom ...

No je to spor andělé proti faceless a andělé proti démonům. Začněme vymýšlet, na co se hodí peří andělů. Jednejte rychle, temní elfové, jinak nic nezbude :twisted:
a o džinovi si popovídáme hned, jak zkontroluji arzenál kleští, sekáčků a kouzel magie destrukce :twisted:
Právo je na straně silnějšího. Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé. Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
MINOTAUR
Posts: 3945
Joined: Sun Jan 04, 2009 4:23 pm
Location: Ur-Hekal

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by MINOTAUR »

Tuším sa tu schyľuje k súkromnej vojne ako tak pozerám xD. Ok, idem pre svoju légiu Pit Lordov a môžeme začať agresívne vyjednávať :D
„Právo je na straně silnějšího.“ Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé – a nebo taky ne, záleží to jen na tobě. Oddávej se svým sobeckým potěšením. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by kiliroy »

Jestli potřebuješ legii démonů, tak si krvavý démon typu Veyer. Já ovšem vše z dálky pozoruji. A až se na Ashanu uvolní místo já ho převezmu. Démoni vyvraždí anděly. Faceless zavřou démony do tý svojí díry a já budu jen přihlížet jak moc faceless upadá a pak se k moci dostanu já. Jen se hádejte, já si pak podmaním celý Ashan s pouhou hrstkou sukub. Ještě není pozdě se přidat.

ps: Spletl jsem se. Už je pozdě a všichni zahynete.
:(
User avatar
Kha-Beleth
Posts: 58
Joined: Mon Jun 06, 2011 3:56 pm
Location: Ur-Hekal, Sheog

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Kha-Beleth »

kiliroy wrote:Jestli potřebuješ legii démonů, tak si krvavý démon typu Veyer. Já ovšem vše z dálky pozoruji. A až se na Ashanu uvolní místo já ho převezmu. Démoni vyvraždí anděly. Faceless zavřou démony do tý svojí díry a já budu jen přihlížet jak moc faceless upadá a pak se k moci dostanu já. Jen se hádejte, já si pak podmaním celý Ashan s pouhou hrstkou sukub. Ještě není pozdě se přidat.

ps: Spletl jsem se. Už je pozdě a všichni zahynete.

Zemřeš odpadlíku, hned po andělovi Bušákovi :twisted: ještě není pozdě se přidat zpět k vítězům :twisted:
Právo je na straně silnějšího. Dovednost provést nějaký čin je dostatečný důvod proto ho učinit. Dobývej, drancuj a masakruj slabé. Směj se, když jsi zraněn nebo mučen, utápěj se v sobeckém potěšení, rozsévej anarchii a chaos, zkorumpuj ty správné. Zasvěť ty blázny, kteří neznají pravý význam svobody. Moc je tu proto, aby se jí ujali silní a vládli slabým.
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Lucas Gryf »

Kdysi jak jsem ještě "měl svou duši" byl jsem na Bušákově straně, ale teď, jelikož démoni ovládli mou duši říkám: ,, Smrt archandělům! ´´
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by kiliroy »

Lucas Gryf wrote:Kdysi jak jsem ještě "měl svou duši" byl jsem na Bušákově straně, ale teď, jelikož démoni ovládli mou duši říkám: ,, Smrt archandělům! ´´

Ty ale umíš rychle měnit strany.
:(
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Lucas Gryf »

To teda jo, menšina se podrobuje většině, já sice chci bojovat do posledního dechu, ale démony porazit nejde.
User avatar
kiliroy
Posts: 445
Joined: Fri Aug 12, 2011 11:30 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by kiliroy »

Ale jde. Ale já si pěkně počkám až se všichni povraždíte.

A nepříjde vám to už trochu jako OT?
:(
User avatar
Lucas Gryf
Posts: 590
Joined: Sun Oct 30, 2011 9:03 am

Re: Světlo, nebo Tma ?

Post by Lucas Gryf »

Co tím myslíš? Však na tebe taky dojde :twisted:
Post Reply