Page 6 of 17

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 9:31 am
by Bušák
Zajímavá diskuze.. :D Já se moc těším až démoni vylezou z tý svý díry a podívají se taky k nám na Ashan, abychom je - my andělé - mohli lovit a jejich duše uzavírat do tlakových láhví s fialovým pruhem, aby se nemohli nadále reinkarnovat :D (Tu Kha-Belethovu si usurpuji pro sebe, uzavřu ji do lahve a udělám si z něj džina ) :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 9:41 am
by MINOTAUR
Vy anjeli by ste si v prvom rade mali dávať pozor na beztvárich lebo sa na vás vyroja ani nebudete vedieť ako a potom budú démoni váš najmenší problém :D :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 9:45 am
by Bušák
Jo, ty beztváří, ti co jsou zalezlí v tý svojí knihovně, která teď vlastně trčí taky v Shegu, takže už je to vlastně stejná cházka jako démoni, takže ne, těch se bát nebudem :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 9:56 am
by MINOTAUR
Vidíš dobre vedieť, použijeme vedomosti z knižnice proti vám xD. Kha-Beleth to už iste celé preštudoval odpredu aj odzadu :lol: :lol: Aby som začal aj ja.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 10:12 am
by Nebiros
Bušák wrote:Zajímavá diskuze.. :D Já se moc těším až démoni vylezou z tý svý díry a podívají se taky k nám na Ashan, abychom je - my andělé - mohli lovit a jejich duše uzavírat do tlakových láhví s fialovým pruhem, aby se nemohli nadále reinkarnovat :D (Tu Kha-Belethovu si usurpuji pro sebe, uzavřu ji do lahve a udělám si z něj džina ) :D



328-40 YSD: Války Ohně - První velký výpad démonů

Většina andělů zahynula během těchto válek.

Dal som len to podstatné :D zbytok sa mi zdá pre tuto diskusiu zbytočny, keby demoni nebolo Sar-Elama tak by ste boli mrtvy do jednoho :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 1:21 pm
by estla
Bušák wrote:Zajímavá diskuze.. :D Já se moc těším až démoni vylezou z tý svý díry a podívají se taky k nám na Ashan, abychom je - my andělé - mohli lovit a jejich duše uzavírat do tlakových láhví s fialovým pruhem, aby se nemohli nadále reinkarnovat :D (Tu Kha-Belethovu si usurpuji pro sebe, uzavřu ji do lahve a udělám si z něj džina ) :D


Aby si neprišiel o pierka ;-) To nie je vyhrážka odo mňa, ja sa do vašich sporov (démoni vs anjeli) nebudem pliesť, nechám vás, nech sa navzájom preriedite a potom ...

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 3:39 pm
by Kha-Beleth
estla wrote:
Bušák wrote:Zajímavá diskuze.. :D Já se moc těším až démoni vylezou z tý svý díry a podívají se taky k nám na Ashan, abychom je - my andělé - mohli lovit a jejich duše uzavírat do tlakových láhví s fialovým pruhem, aby se nemohli nadále reinkarnovat :D (Tu Kha-Belethovu si usurpuji pro sebe, uzavřu ji do lahve a udělám si z něj džina ) :D


Aby si neprišiel o pierka ;-) To nie je vyhrážka odo mňa, ja sa do vašich sporov (démoni vs anjeli) nebudem pliesť, nechám vás, nech sa navzájom preriedite a potom ...

No je to spor andělé proti faceless a andělé proti démonům. Začněme vymýšlet, na co se hodí peří andělů. Jednejte rychle, temní elfové, jinak nic nezbude :twisted:
a o džinovi si popovídáme hned, jak zkontroluji arzenál kleští, sekáčků a kouzel magie destrukce :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 5:40 pm
by MINOTAUR
Tuším sa tu schyľuje k súkromnej vojne ako tak pozerám xD. Ok, idem pre svoju légiu Pit Lordov a môžeme začať agresívne vyjednávať :D

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 6:29 pm
by kiliroy
Jestli potřebuješ legii démonů, tak si krvavý démon typu Veyer. Já ovšem vše z dálky pozoruji. A až se na Ashanu uvolní místo já ho převezmu. Démoni vyvraždí anděly. Faceless zavřou démony do tý svojí díry a já budu jen přihlížet jak moc faceless upadá a pak se k moci dostanu já. Jen se hádejte, já si pak podmaním celý Ashan s pouhou hrstkou sukub. Ještě není pozdě se přidat.

ps: Spletl jsem se. Už je pozdě a všichni zahynete.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 7:45 pm
by Kha-Beleth
kiliroy wrote:Jestli potřebuješ legii démonů, tak si krvavý démon typu Veyer. Já ovšem vše z dálky pozoruji. A až se na Ashanu uvolní místo já ho převezmu. Démoni vyvraždí anděly. Faceless zavřou démony do tý svojí díry a já budu jen přihlížet jak moc faceless upadá a pak se k moci dostanu já. Jen se hádejte, já si pak podmaním celý Ashan s pouhou hrstkou sukub. Ještě není pozdě se přidat.

ps: Spletl jsem se. Už je pozdě a všichni zahynete.

Zemřeš odpadlíku, hned po andělovi Bušákovi :twisted: ještě není pozdě se přidat zpět k vítězům :twisted:

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 8:13 pm
by Lucas Gryf
Kdysi jak jsem ještě "měl svou duši" byl jsem na Bušákově straně, ale teď, jelikož démoni ovládli mou duši říkám: ,, Smrt archandělům! ´´

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 8:36 pm
by kiliroy
Lucas Gryf wrote:Kdysi jak jsem ještě "měl svou duši" byl jsem na Bušákově straně, ale teď, jelikož démoni ovládli mou duši říkám: ,, Smrt archandělům! ´´

Ty ale umíš rychle měnit strany.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 8:39 pm
by Lucas Gryf
To teda jo, menšina se podrobuje většině, já sice chci bojovat do posledního dechu, ale démony porazit nejde.

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 8:46 pm
by kiliroy
Ale jde. Ale já si pěkně počkám až se všichni povraždíte.

A nepříjde vám to už trochu jako OT?

Re: Světlo, nebo Tma ?

Posted: Thu Dec 08, 2011 8:47 pm
by Lucas Gryf
Co tím myslíš? Však na tebe taky dojde :twisted: