Page 53 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Mar 13, 2011 9:09 pm
by jakubcha
Já to už tak moc chcu!!!

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 7:08 am
by balrogz
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 7:31 am
by Elreth
Udivuje mě že je zelený(pokud by to byl hrdina...např.(asi) krve)vypadáto jako by měl něco společného s magii nekrom....
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 8:08 am
by Liones
Mě osobně poslední rasa potěšila. Myslím, že si je oblíbím.
Nicméněz mě zajímá docela jedno. Z videa jsem si všiml, že jejich síla je ve zpomalování soupeřů. Bude to znamenat, že hrdinové tohoto národa se dokáží naučit kouzla na zpomalování a pod., což ostatní hrdinové umět nebudou? Anebo to bude spíše v povaze a speciálních schopnostech jejich jednotek?
Na speciální vlastnosti jednotek jsem teda taky moc zvědavej, o těch zatím nevíme vůbec nic (ikdyž radši je i přes svojí zvědavost asi ani znát nechci, přecijen seznámit se s nimi až v boji má své kouzlo).
Jinak jedna vtipná věc, tento národ se zaměřil na šermířské umění a na Kung-Fu – ta obluda s ohromným palcátem si na šerm vybrala docela solidní nářadí

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 8:13 am
by GoodMan
I mě se ta rasa teď libí. Na těch konceptech vypadají otřesně, ale ve hře jsou parádní. I tak, Kraal a skřeti jsou mí favoriti.
Jinak, ten prevít je hrdina, jmenuje se Akasha, a je ještě dalším bonusovým hrdinou spolu s ostřím Chaosu, který mají hrdinové Pekla, na konceptech ho má Kiril.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 9:30 am
by MINOTAUR
Nagovia budú dobrý národ ako každý v Heroes. Dali si na ňom záležať a ako každý majú svoje plusy a mínusy, no pre mňa bude vždy jednoznačne
Peklo na prvom mieste

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 9:48 am
by jakubcha
MINOTAUR wrote:Nagovia budú dobrý národ ako každý v Heroes. Dali si na ňom záležať a ako každý majú svoje plusy a mínusy, no pre mňa bude vždy jednoznačne
Peklo na prvom mieste

Naprosto tím souhlasím....moje pořadí:
1.Peklo 2.Nekropole 3.Nagy 3.Skřeti 4.Lidé
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 10:43 am
by MINOTAUR
Mám otázku len tak pre zaujímavosť: V akom poradí si prejdete kampane ? Ja-1.Nagovia,2.Orkovia,3.Ľudia,4.Nemŕtvi,5.Pekelní (to najlepšie na koniec xD )
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 10:55 am
by jakubcha
MINOTAUR wrote:Mám otázku len tak pre zaujímavosť: V akom poradí si prejdete kampane ? Ja-1.Nagovia,2.Orkovia,3.Ľudia,4.Nemŕtvi,5.Pekelní (to najlepšie na koniec xD )
Já 1.Peklo 2.Nekropole 3.Nagy 4.Skřeti a na lidi kašlu

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 11:05 am
by Phoenix
MINOTAUR wrote:Mám otázku len tak pre zaujímavosť: V akom poradí si prejdete kampane ? Ja-1.Nagovia,2.Orkovia,3.Ľudia,4.Nemŕtvi,5.Pekelní (to najlepšie na koniec xD )
Tak kdybych to měl brát podle mé oblíbenosti ras tak asi:
1) Orkové
2,3) Nagy/Lidé (fakt nevím)
4) Peklo
5) Nekro
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 11:09 am
by Montezuma3
Tak u mne je pořadí zatím následující:
1. *datadisk* (20%)
2. Nagy
3. *datadisk* (100%)
4. Lidé
5. *datadisk* (40%)
6. Orkové
7. Peklo
8. Necro
9. *datadisk* (100%)
Jinak pořadí kampaní je už na tom screenu: Necro - Lidé - Nagy - Peklo - Orkové
Ale myslím že to bude tak, že když odehrajete Prolog tak se vám odemkne všech pět najednou a bude jen na vás v jakém pořadí si je odehrajete. Až je odehrajete všechny tak se vám otevře Finální kampaň
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 11:13 am
by Tyba
tak pro mě byli a budou favoriti z Kobky (dungeons) Za to že měli nejhezčí jendotky a nejlepšího šampiona (Černý drak).(ale každý z vás na ty svý oblíbený pěje jinou chválu že

) Mě docela zamrzelo, že v těchto Herosích nebudou, ale doufám je Nagijové plně a oprávněně nahradí. Už se nemůžu dočkat.....
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 12:01 pm
by jakubcha
Montezuma3 wrote:Tak u mne je pořadí zatím následující:
1. *datadisk* (20%)
2. Nagy
3. *datadisk* (100%)
4. Lidé
5. *datadisk* (40%)
6. Orkové
7. Peklo
8. Necro
9. *datadisk* (100%)
Jinak pořadí kampaní je už na tom screenu: Necro - Lidé - Nagy - Peklo - Orkové
Ale myslím že to bude tak, že když odehrajete Prolog tak se vám odemkne všech pět najednou a bude jen na vás v jakém pořadí si je odehrajete. Až je odehrajete všechny tak se vám otevře Finální kampaň
A jak víš že vyjde tolik datadisků?Třeba nevyjde žádný nebo jen 1...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 12:55 pm
by GoodMan
No, kdyby byl aspoň jeden datadisk, jakkoli se řečeno, že Drak vzduchu nemá takový zájem o Ashan, a politicky jsou jeho věrní doma u krbu a čtou pohádky frackům, přál bych si Svobodná města... s příměsí banditů.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 14, 2011 1:01 pm
by MINOTAUR
Montezuma3 wrote:Tak u mne je pořadí zatím následující:
1. *datadisk* (20%)
2. Nagy
3. *datadisk* (100%)
4. Lidé
5. *datadisk* (40%)
6. Orkové
7. Peklo
8. Necro
9. *datadisk* (100%)
Jinak pořadí kampaní je už na tom screenu: Necro - Lidé - Nagy - Peklo - Orkové
Ale myslím že to bude tak, že když odehrajete Prolog tak se vám odemkne všech pět najednou a bude jen na vás v jakém pořadí si je odehrajete. Až je odehrajete všechny tak se vám otevře Finální kampaň
To s tímy kampaňami bude tak ako si povedal. Všetky budú otvorené a poradie v akom ich prejdeme je na nás (inak by som sa na to ani nepýtal xD)