Page 58 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 17, 2011 9:09 pm
by jakubcha
HellFirr wrote:Možná "rusalka,mořská panna?"http://uloziste.mybpgames.net/di-KV9K.jpg

Nevypadá ale nějak divně na tom obrázku vpravo dole?jakoby měla bič ve tvaru těch jejich chapadel...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 17, 2011 9:10 pm
by MINOTAUR
Môže to tak byť a ten drak na tričku mi trochu pripomína čierneho draka ktorý možno v hre bude tiež.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 17, 2011 10:11 pm
by Dave_Jame
jakubcha wrote:
HellFirr wrote:Možná "rusalka,mořská panna?"http://uloziste.mybpgames.net/di-KV9K.jpg

Nevypadá ale nějak divně na tom obrázku vpravo dole?jakoby měla bič ve tvaru těch jejich chapadel...


Ten obrázek v levo je ilustračni a s H-VI nema nic společneho.
V pravo nahoře je tvář z vánočního stromku
V pravo dole bytost vyděna na jednom snímku...
Byla nazývána všelijak. Jak je psáno Rusalka nebo mořská pana.. v mém vypisu je pojmenována siréna.

Jinak co je to boss...
Boss je ve své podstatě obrovskou jednotkou nebývalé síly. je jedinečná a lze ji potkat jen na zvláštních lokacích.
Umí sama útočit a je dostatčně silný aby zabila celé armády sama osobě..
Někteří bossové si přivolávají pomoc. například matka namtaru si vyvolává duchy..

Poslední bod je Michael.. Michael je jedna z ústředních postav příběhu.. zřřejmě jeden z hlavních antagonistů (zřejmě)... Proč jsem ho nezařadil jako Bosse.. no z důvodu že Elvin, jeden ze zasvěcených jej ve svém výpisu jednotek obdařil velkou poznámkou "Není potvrzen jako Boss" a pro mě osobně je to dostatečně pádný důkaz abych o tom že je to boss pochyboval.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 8:02 am
by jakubcha
Dave_Jame wrote:O východoaziskou mytologickou bytost.
Podobně jako chyméra je složena z různých vlastností a částí jiných zvířat.
Občas je taky nazýván čínský jednorožec.
podrobný popis zde (En)
http://en.wikipedia.org/wiki/Qilin
Jedná se o klidné mírumilovné byložravé zvíře o kterém se říká, že se zjeví jen tam kde vládne dobrý vládce. Trestá jenom proradné lidí, a pokud se cítí ohrožený nějakým zlým člověk, dokáže chrlit prod ohně.
V čínské mytologie je to 3 nejmocnější zvíře (po fénixovi a drakovi)
V japonsku zaujímá dokonce nejvišší postavení.

Když byly poprvé do číny dovezeny ve středověku Žirafy, byly díky svým parohům a šupinám podobnému vzoru označeny za Kiriny. proto se i v moderní Japonštině nazýá žirafa Kirin.

Jinak přibližný popis by byl asi
Kirin je bytost která má tělo jelena pokryté šupinamy jako ryba. Má býčí kopita a býčí/lí ocas. Jeho hlava má tvar vzdáleně podobný draku selví hřívou a jelením parožím.

Velice pěkný obráze Kirina
http://neondragonart.com/Art/archive_selectart/kirin.jpg

Jinak v heroes VI vypadá spíše podobný čínskému draku dle mě. A jedná se o druh vodního ducha.

To že vypadá jako čínský drak bude tou inspirací v Asijskou kulturu (Čína,Japonsko...)Oni vzali originál Kirina z Japonska a spojili ho s Čínským drakem z Čínské mytologie...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 11:47 am
by MINOTAUR
Asi tak, ale ten Michael podľa mňa bude určite boss, keby to bol hrdina tak to by bolo od veci. Ja si myslím že práve on bude hlavný záporák v H6 a bude boj s ním ako s bossom.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 2:53 pm
by jakubcha
MINOTAUR wrote:Asi tak, ale ten Michael podľa mňa bude určite boss, keby to bol hrdina tak to by bolo od veci. Ja si myslím že práve on bude hlavný záporák v H6 a bude boj s ním ako s bossom.

Taky s tím souhlasím...Michael usí být BOSS jinak to bude o ničem když by byl jen hrdina...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 5:52 pm
by HellFirr
Prý oficiální vydání 22.6.2011

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 6:12 pm
by jakubcha
HellFirr wrote:Prý oficiální vydání 22.6.2011

PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOČ?VŽDYŤ SE TAM MLUVILO O DUBNU!!! TAK PROČ TAK POZDĚ??? :cry: :cry:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 6:13 pm
by jakubcha
HellFirr wrote:Prý oficiální vydání 22.6.2011

KDE JSI TO VŮBEC NAŠEL???

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 6:29 pm
by HellFirr
Archanděl Michael jako boss?,to určitě ne,ale jako hrdina?,ano.A proč hrdina?,proč by byl vzkříšen,aby byl zase zabit?ne,aby by bojoval proti démonům?,ne,ale aby mohl bojovat proti přeživším Faceless.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 7:02 pm
by Montezuma3
V té kampani si ale můžete vybrat dvě strany. Buď budete bojovat proti němu, nebo se přidáte na jeho stranu.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 7:14 pm
by HellFirr
Pochybuji,že by ho jen tak nechaly tvůrci zabít...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 7:17 pm
by jakubcha
Montezuma3 wrote:V té kampani si ale můžete vybrat dvě strany. Buď budete bojovat proti němu, nebo se přidáte na jeho stranu.

Já budu proti němu...já si myslím že to bude větší zábava než být s ním... :twisted:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 8:42 pm
by Elreth
jakubcha wrote:
HellFirr wrote:Prý oficiální vydání 22.6.2011

KDE JSI TO VŮBEC NAŠEL???

Tak už je to celkem jasné....na hlavní stránce nám to dave jame napsal...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 18, 2011 9:08 pm
by MINOTAUR
To sa ešte načakáme kým to vyjde omg, a ja som myslel že v máji to už budem mať. A čo sa týka toho Michaela tak neviem prečo by nemohol zdochnúť. Veď už podľa popisu je to jasné.