Page 59 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Mar 19, 2011 7:59 pm
by GoodMan
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Mar 20, 2011 7:09 pm
by Elreth
HellFirr wrote:Doplnil bych ,že neutrálové jsou 6 Elemental (vzduch, voda, oheň, země, světlo, tma)
Hej a co bleskový elementové ,ty tam snad nebudou...???
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Mar 20, 2011 7:14 pm
by Dave_Jame
Nepatří blesk náhodou pod vzduch

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Mar 20, 2011 7:19 pm
by Elreth
Dave Jame prozraď nám alespoň na co ses zeptal Playmena......,,,,,,,,,

,,

,,

,

,,

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Mar 20, 2011 8:35 pm
by Dave_Jame
To by pak nebyla zábava.. snad se mi to brzy podaří dotáhnout do konce.. zítra snad budu vědět víc
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Mar 20, 2011 9:50 pm
by naruto34721

alebo .... je vodna,bleskova,ohnova,zemna,vzdusna podstata ...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 7:02 am
by Elreth
Dave_Jame wrote:To by pak nebyla zábava.. snad se mi to brzy podaří dotáhnout do konce.. zítra snad budu vědět víc
Tak co Dave Jame už víš víc dneska?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 9:14 pm
by HellFirr
Tak ten ?drak?možná "jěštěrka"

je další boss.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 9:18 pm
by Elreth
HellFirr wrote:Tak ten ?drak?možná "jěštěrka"

je další boss.
Koho myslíš???
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 9:21 pm
by HellFirr
Z trička
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 9:22 pm
by Elreth
HellFirr wrote:Z trička
A kde jsi viděl že je to další boss???
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 9:30 pm
by HellFirr
Neviděl

,ale je to Dragon of Darkness,a ne bojovník armády temných elfů.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 9:31 pm
by Elreth
Já myslím že je to fénix, a neutral..(ne boss)
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 9:45 pm
by jakubcha
Elreth wrote:Já myslím že je to fénix, a neutral..(ne boss)
On myslí tohohle...

- h6ce_content (1).jpg (26.14 KiB) Viewed 3381 times
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Mar 21, 2011 9:51 pm
by Elreth
Ach....,,,,no může to také být nějaký(temný) elemental ale to je asi nepravděpodobne...