Page 7 of 8
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Tue Dec 16, 2008 4:56 pm
by Raelag
Od toho tu je runová magie

a s ronou draka, berserker nebo bojová zuřivosti je to maso

Buď zvýšené atributy nebo dvouúder( s úderem dokonalé) anebo prostě mlácení do všech s úderem(důležité v. štěstí)
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Fri Dec 19, 2008 6:36 am
by Coach
Ano, ale každý má něco. Třeba takový bojový gryf zase těží z hrdinovi schopnosti, takže má silné counter striky jako nikdo druhej, dcera země má zase body zuřivosti nebo sukuba šanci na bonus dmg z hrdinovi schopnosti + bránu atd.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Sun Dec 21, 2008 8:23 pm
by Raelag
No to máš pravdu, Bojový gryf + Příprava + Bránit se = Masakrující stroj
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Thu Mar 05, 2009 3:52 pm
by Lopicia
no, bojovej gyf je pro mě jednoznačně nejlepší... ale ani dcera země neni špatná...
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Thu Mar 05, 2009 4:06 pm
by Lopicia
Garnol wrote:jo jo aj bojovy gryf je celkom ok...hlavne ten jeho nalet je pecka
hm... to jo a královský gryf a i normální gryf s Irinou sou s náletem good
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Fri Mar 06, 2009 11:35 pm
by Coach
Garnol wrote:jo jo aj bojovy gryf je celkom ok...hlavne ten jeho nalet je pecka
Jasně, je to pecka jako prase. Vzlétneš do vzduchu, pak čekáš jen půl hodiny než gryf útok provede, protože na rozdíl od hyperrychlého imperiálního gryfa (15) má bojový jen průměrnou iniciativu (10) a proto jeho slet trvá moc dlouho a moc se nepoužívá.
Mimochodem slet na single jednotku je o 75% slabší než u imperiálního sletu, to jen abyste věděli na příště.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Sat Mar 07, 2009 3:23 am
by Zehir
Já si taky myslím, že lepší nálet je s Královským gryfem, zaměří se na jednu jednotku a zničí ji. Taky narozdíl od Bojového gryfa ten nálet mohu provozovat téměř do nekonečna, to se hodí, když má nad tebou nepřítel navrh: pošleš si gryfy pryč, a zatím sešleš nějaká dobrá kouzla, zejména destruktivní a klidně i armagedon, protože gryf je pryč.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Sat Mar 07, 2009 9:29 am
by StreetX38
no mě víc štve, že to platí jenom, když máš jejich přírůstek 5/týden, takže když k nim nemáš město, nebo tam nemáš jejich věž tak jich můžeš mít 1000 a nenalétnou ani jednou. Bavím se o bojovém gryfovi.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Sat Jan 08, 2011 4:09 pm
by drsnak
princ upiru
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Thu Feb 03, 2011 8:09 pm
by drsnak
drsnak wrote:princ upiru
ale druid je taky dobrej
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Thu Feb 03, 2011 8:18 pm
by gemball
Já považuji za nejlepší alternativní jednotku 4. provně v TOTE Prince upíru protože to je ho uspání je prostě boží i když ztratil schopnost že nepřátelé nedokáží vrátit jeho úder.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Thu May 30, 2013 8:32 pm
by Grawl
Ylaya wrote:přesně tak.Elfové nejsou na kouzlo a proto jsou:Slabí!
A všimla sis jen tak mimochodem že elfové můžou dát ztrojenou implozi za jeden tah spotřeba many tři imploze. Temní dají ztrojenou implozi za cenu čtyř a za dva tahy nebo za tři tahy za cenu tří.
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Sat Jun 15, 2013 8:44 am
by Grawl
Coach wrote:Zehir wrote:.....oni stejně jako rytíři jsou spíše na magii světla nebo temnoty....
Tak teď ses usvědčil z toho, že za hvozd vůbec nehraješ. Elfům totiž magie temnoty témeř vůbec nepadá. Nebo ti 2% šance přijde vysoká?
Je to typický "hodný" národ, takže temnota ne.
Mě 2% moc vysoká nepřijde ale mému kompu ano protože u Findana sem měl v první misi expertní.

Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Sat Jun 15, 2013 8:52 am
by Grawl
Coach wrote:Zehir wrote:Ale uznej sám, že u nich je třeba hromadné zpomalení lepší, než sesílat nějaké destruktivní kouzla...
Zpomalení pro elfy? To je scifi
V 95% her ti dark magic nespadne, už jen tohle je dostatečný argument sám o sobě. Špatné to sice není, ale čekat jestli někdy něco spadne, je pošetilé. Já jsem hrál za hvozd řekněme 25 -30 map a i kdyžsamozřejmě některé mapy končily dřív, jiné později, v každé mapě jsem měl minimálně 15 level, ale většinou spíš kolem 20-25. Takže jako ukazatel šancí to poslouží dobře. A hádej co, dark magic mi to hodilo jen jednou jedinkrát. A i tak mi to téměř nenabízelo podskilly.
V 99% her ti spadne light magic. Takže haste. Základní obrovská iniciativa jednotek elfů efektivitu hastu jen znásobí.
A co se týče destrukce, tak fialový druid takovou možnost mocně podporuje a ve věži dostávájí překvapivě hodně destruktivních kouzel, takže nevidím jediný důvod proč ne. Stačí se soustředit na předměty, co dávají znalosti.
Krom toho, protože elfové jsou nejrychlejší národ ve hře, takže musí útočit a málokdy se brání (aspoň já), jinými slovy když útočný hrad a útočná strategie, tak útočná magie klidně taky.
Zpomalení pro elfy je obyčejná věc z 1.a 2. kruhuse kouzla naučí každý
Btw: měl sem i hromadný
Re: Nejlepší alternativní jednotka 4. úrovně?
Posted: Fri Jun 21, 2013 12:50 pm
by Grawl
Fanatik wrote:Elvenature wrote:"]
Elvenature wrote:důvod je jasnej , má dobrý staty , útočný tak i obraný kouzlo , krom toho umí regenrovat hrdinovi manu , nebo mu přidat spell power , je prostě výbornej
Ale to je jeho jediný plus že hrdinovi dává manu jinak je skoro na nic
vážně? .-) , fajn , tak pojď něco zahrát , předvedu ti jak jsou zbyteční

Měl sem hrdinu který měl 11 dovedností a byl to elf a neměl jsem na to žádný artefakt a sílu kouzel sem měl 3 a k čemu mi to bylo když sem čaroval magický šíp za 84 a střílel z luku za 96 ? ta k proč potřebuješ manu

[/quote
ON přidá spellpower takže ty kouzla budeš mít silnější