Page 7 of 9
Posted: Fri Jul 21, 2006 9:41 pm
by Oskar999
N-Gage rulezzz

uz ho mam 2 roky a jsem velmi spokojen
Posted: Fri Jul 21, 2006 9:50 pm
by Iris
Já sem s N-cage taky spokojená,ale k Vánocům bude novej

Posted: Fri Jul 21, 2006 10:42 pm
by HarY_cz
tak hlavně s ať je s foťákem

Posted: Sat Jul 22, 2006 2:00 am
by Iris
No jasně

Posted: Sun Jul 23, 2006 1:54 am
by Zaity
no mohlo by se tohle forum nějakou fotkou slečny oživit

Posted: Sun Jul 23, 2006 4:58 pm
by Viko
Boxerky

Posted: Sun Jul 23, 2006 5:38 pm
by Zaity
vidím že tu vedou trenkači

Posted: Sun Jul 23, 2006 6:14 pm
by HarY_cz
aby ne když 95% uživatelů fora jsou chlapi

Posted: Sun Jul 23, 2006 10:03 pm
by Iris
A i holky můžou zvolit boxerky

Posted: Mon Jul 24, 2006 7:31 am
by Kat
Posted: Mon Jul 24, 2006 12:45 pm
by Zaity
jo jinak to nejsou holky

Posted: Mon Jul 24, 2006 4:23 pm
by Iris
tssssssssssss
Co vy o tom víte?

Posted: Mon Jul 24, 2006 5:03 pm
by klaymen
Kat, Zaity: spravate sa jak 12 rocni nadrzani pubertaci

Posted: Sun Aug 06, 2006 8:19 pm
by Sharp
mě přidej taky ale je mi 15

Posted: Sun Aug 06, 2006 8:47 pm
by Kat