Page 7 of 9

Posted: Fri Jul 21, 2006 9:41 pm
by Oskar999
Destabilizator wrote:N-Gage? :lol: :lol: :lol: a pri telefonovani taky vypadas jako Bodie a Doyle? :lol:

N-Gage rulezzz :P uz ho mam 2 roky a jsem velmi spokojen

Posted: Fri Jul 21, 2006 9:50 pm
by Iris
Já sem s N-cage taky spokojená,ale k Vánocům bude novej :)

Posted: Fri Jul 21, 2006 10:42 pm
by HarY_cz
tak hlavně s ať je s foťákem :wink:

Posted: Sat Jul 22, 2006 2:00 am
by Iris
No jasně :wink: :D

Posted: Sun Jul 23, 2006 1:54 am
by Zaity
no mohlo by se tohle forum nějakou fotkou slečny oživit :D

Posted: Sun Jul 23, 2006 4:58 pm
by Viko
Boxerky :oops:

Posted: Sun Jul 23, 2006 5:38 pm
by Zaity
vidím že tu vedou trenkači :lol:

Posted: Sun Jul 23, 2006 6:14 pm
by HarY_cz
aby ne když 95% uživatelů fora jsou chlapi :?

Posted: Sun Jul 23, 2006 10:03 pm
by Iris
A i holky můžou zvolit boxerky :wink: :D

Posted: Mon Jul 24, 2006 7:31 am
by Kat
Iris wrote:A i holky můžou zvolit boxerky :wink: :D

Holky jenom tanga a naostro. :lol: :lol: :lol:

Posted: Mon Jul 24, 2006 12:45 pm
by Zaity
Kat wrote:
Iris wrote:A i holky můžou zvolit boxerky :wink: :D

Holky jenom tanga a naostro. :lol: :lol: :lol:


jo jinak to nejsou holky :lol: :lol:

Posted: Mon Jul 24, 2006 4:23 pm
by Iris
tssssssssssss
Co vy o tom víte? :lol:

Posted: Mon Jul 24, 2006 5:03 pm
by klaymen
Kat, Zaity: spravate sa jak 12 rocni nadrzani pubertaci :lol: :lol:

Posted: Sun Aug 06, 2006 8:19 pm
by Sharp
mě přidej taky ale je mi 15 :D

Posted: Sun Aug 06, 2006 8:47 pm
by Kat
klaymen wrote:Kat, Zaity: spravate sa jak 12 rocni nadrzani pubertaci :lol: :lol:

Tak chci vidět,s jakou holkou to mám čest. :D A když je ještě v tangách,tak to je jenom její plus. :lol: :lol: