Page 7 of 7
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Mon May 09, 2011 7:21 pm
by Kel-Thuzard
ani ja nečakávam dlho, max. 2 minúty
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Mon May 09, 2011 7:32 pm
by Dave_Jame
Kel-Thuzard wrote:ani ja nečakávam dlho, max. 2 minúty
Tobe se 2 minuty zdá málo? COZE? iz minuta na tah AI je moc. 2 minuty je tak tah hrace a to i s nejakym tim soubojem..
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Tue May 10, 2011 4:39 pm
by MINOTAUR
Ja určite hovorím o H5. Základ je dobre si to optimalizovať a teraz nehovorím o nejakých trápnych nastaveniach v menu a hra fičí aj na slabších PC. By ste sa čudovali na akých šunkách som rozbehol Crysis na celkom dobrej úrovni ktorý má možno ešte väčšie nároky ako Crysis 2.
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Tue May 10, 2011 5:15 pm
by estla
No Crysis mi beží v pohode, dvojku nemám, tak som to neskúšala.S tým optimalizovaním to ešte skúsim pozrieť, len mi musí doraziť nová grafická karta, lebo stará odišla

Ale aj tak si myslím, že to nie je až také rýchle ako H3

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Tue May 10, 2011 7:10 pm
by MINOTAUR
Tak také rýchle ako H3 to nieje to je jasné

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Tue May 10, 2011 9:15 pm
by estla
Možno nás Ubihole prekvapí a H6 bude, čo sa týka rýchlosti AI niečo medzi H3 a H5 (podľa mňa, tak rýchle ako H3 to nebude určite)

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Wed May 11, 2011 2:45 pm
by MINOTAUR
Zase nejaké veľké zrýchlenie oproti H5 by som nečakal, oni vravia že bude ale aj tak. A v obrovských mapách to asi bude to isté.
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Wed May 11, 2011 11:38 pm
by Dave_Jame
Ono se to nezdá, ale ony hodně dělali pravě obrazovky měst, takže se pokud je udělají jen pomocí oken, mohlo by to přinést nějakou změnu.
Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Thu May 12, 2011 11:37 pm
by estla
Aj malé zrýchlenie by bol pokrok

Zas od H3 sa nám "trošku" zlepšila grafika, tak dúfam, že na tom popracujú a lepšie to zoptimalizujú, aj keď ja sa s tými oknami miest nie a nie uspokojiť

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!
Posted: Fri May 13, 2011 11:17 am
by MINOTAUR
Ja to už neriešim lebo by ma asi porazilo. V utorok mi príde Zaklínač 2 tak konečne budem mať čo drviť
