Page 7 of 7

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon May 09, 2011 7:21 pm
by Kel-Thuzard
ani ja nečakávam dlho, max. 2 minúty

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Mon May 09, 2011 7:32 pm
by Dave_Jame
Kel-Thuzard wrote:ani ja nečakávam dlho, max. 2 minúty


Tobe se 2 minuty zdá málo? COZE? iz minuta na tah AI je moc. 2 minuty je tak tah hrace a to i s nejakym tim soubojem..

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue May 10, 2011 4:39 pm
by MINOTAUR
Ja určite hovorím o H5. Základ je dobre si to optimalizovať a teraz nehovorím o nejakých trápnych nastaveniach v menu a hra fičí aj na slabších PC. By ste sa čudovali na akých šunkách som rozbehol Crysis na celkom dobrej úrovni ktorý má možno ešte väčšie nároky ako Crysis 2.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue May 10, 2011 5:15 pm
by estla
No Crysis mi beží v pohode, dvojku nemám, tak som to neskúšala.S tým optimalizovaním to ešte skúsim pozrieť, len mi musí doraziť nová grafická karta, lebo stará odišla :mrgreen: Ale aj tak si myslím, že to nie je až také rýchle ako H3 :roll:

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue May 10, 2011 7:10 pm
by MINOTAUR
Tak také rýchle ako H3 to nieje to je jasné :)

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Tue May 10, 2011 9:15 pm
by estla
Možno nás Ubihole prekvapí a H6 bude, čo sa týka rýchlosti AI niečo medzi H3 a H5 (podľa mňa, tak rýchle ako H3 to nebude určite) 8)

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Wed May 11, 2011 2:45 pm
by MINOTAUR
Zase nejaké veľké zrýchlenie oproti H5 by som nečakal, oni vravia že bude ale aj tak. A v obrovských mapách to asi bude to isté.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Wed May 11, 2011 11:38 pm
by Dave_Jame
Ono se to nezdá, ale ony hodně dělali pravě obrazovky měst, takže se pokud je udělají jen pomocí oken, mohlo by to přinést nějakou změnu.

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Thu May 12, 2011 11:37 pm
by estla
Aj malé zrýchlenie by bol pokrok :D Zas od H3 sa nám "trošku" zlepšila grafika, tak dúfam, že na tom popracujú a lepšie to zoptimalizujú, aj keď ja sa s tými oknami miest nie a nie uspokojiť :evil:

Re: Zeptejte se Ubisoftu!!!

Posted: Fri May 13, 2011 11:17 am
by MINOTAUR
Ja to už neriešim lebo by ma asi porazilo. V utorok mi príde Zaklínač 2 tak konečne budem mať čo drviť :D