Page 7 of 17
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Thu Dec 08, 2011 11:18 pm
by Nebiros
kiliroy wrote:Jestli potřebuješ legii démonů, tak si krvavý démon typu Veyer. Já ovšem vše z dálky pozoruji. A až se na Ashanu uvolní místo já ho převezmu. Démoni vyvraždí anděly. Faceless zavřou démony do tý svojí díry a já budu jen přihlížet jak moc faceless upadá a pak se k moci dostanu já. Jen se hádejte, já si pak podmaním celý Ashan s pouhou hrstkou sukub. Ještě není pozdě se přidat.
ps: Spletl jsem se. Už je pozdě a všichni zahynete.
Pekný plán, len škoda, že je odsudený k zaniku Kha-Beletha len tak nesundáš

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Thu Dec 08, 2011 11:19 pm
by Nebiros
Lucas Gryf wrote:Kdysi jak jsem ještě "měl svou duši" byl jsem na Bušákově straně, ale teď, jelikož démoni ovládli mou duši říkám: ,, Smrt archandělům! ´´
To je múj kluk

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Thu Dec 08, 2011 11:43 pm
by estla
kiliroy wrote:Ale jde. Ale já si pěkně počkám až se všichni povraždíte.
No to už sme dvaja.

Nejak tu začína byť veľa záujemcov o moc, to vyzerá na prevrat v Ashane

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Thu Dec 08, 2011 11:48 pm
by Nebiros
estla wrote:kiliroy wrote:Ale jde. Ale já si pěkně počkám až se všichni povraždíte.
No to už sme dvaja.

Nejak tu začína byť veľa záujemcov o moc, to vyzerá na prevrat v Ashane

Tiško nebo z teba urobim svoju otrokyňu malička

a to sme mohli byť spojenci, škoda
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Thu Dec 08, 2011 11:54 pm
by estla
No neviem - temný elfovia a démoni? To nevidím moc nádejne. Keď vládnuť, tak sama

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Thu Dec 08, 2011 11:58 pm
by Nebiros
estla wrote:No neviem - temný elfovia a démoni? To nevidím moc nádejne. Keď vládnuť, tak sama

Heh, malička elfka, rozhodne budeš otrokyna a budeš plniť aj ulohu šaška a parenie je zakazane

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 12:03 am
by estla
Počuj, to už je o čom

Lucas Grif je už a strane temna, Bušáka spacifikujeme a my, čo temno máme za vlastné sa ideme hádať? Len aby to nevyužili naši nepriatelia ... A toho otroka zabudni

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 12:23 am
by Nebiros
estla wrote:Počuj, to už je o čom

Lucas Grif je už a strane temna, Bušáka spacifikujeme a my, čo temno máme za vlastné sa ideme hádať? Len aby to nevyužili naši nepriatelia ... A toho otroka zabudni

Ty si s tým začala že počkáš kým sa všetci vybijú a pak prevezmeš vládu, a to berem ako útok na svoju podstatu mala si to ked tak lepšie sformulovať

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 12:31 am
by estla
Áno, to bol môj tajný plán, ale odrazu je tu moc záujemcov, tak ideme každý za seba. Lenže berme to tak, že my sme temno a anjeli sú svetlo. V podstate sme proti svetlu, ale keď ho porazíme, bude vládnuť kto?

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 12:37 am
by Nebiros
estla wrote:Áno, to bol môj tajný plán, ale odrazu je tu moc záujemcov, tak ideme každý za seba. Lenže berme to tak, že my sme temno a anjeli sú svetlo. V podstate sme proti svetlu, ale keď ho porazíme, bude vládnuť kto?

To netuším, viem len jedno, a že ja vladnuť nebudem, ja som tak pokorný služobnik Kha-Beletha jak to len u demona ide, mne by stačilo keby som mohol robiť najazdy, zotročovať a zabijať.....proste uspokojovať svoje touhy, osoba celkem jednoducha som

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 12:52 am
by estla
Myslela som to všeobecne. Keby padlo "svetlo" (čisto hypoteticky, v Heroes v to moc neverím) aj tak by národy, ktoré zostanú medzi sebou bojovali o moc. A prečo nie temný elfovia? Prívržencov by mali dosť, peklo má ako národ moc nepriateľov už z minulosti

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 1:12 am
by Nebiros
estla wrote:Myslela som to všeobecne. Keby padlo "svetlo" (čisto hypoteticky, v Heroes v to moc neverím) aj tak by národy, ktoré zostanú medzi sebou bojovali o moc. A prečo nie temný elfovia? Prívržencov by mali dosť, peklo má ako národ moc nepriateľov už z minulosti

A to je práve to krásne, vela nepriatelov = vela zabavy a o to, to bude sladšie vitazstvo a tak vieš no má vela nepriatelov ale aj mnoho sa bytosti sa pridava k demomonom, dokonca aj trpaslici i ked tomu sa da len tazko uveriť....viz Pekelní rytíři nejsou démoni, nýbrž lidé (elfové, trpaslíci…), kteří obdrželi „požehnání“ od Urgashe a byli „vylepšeni“ magii Chaosu.

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 1:29 am
by estla
Ale tí sa zase pridali len zo zištných dôvodov ( túžba po moci ) alebo im imponuje to, že viacmenej peklo hlása anarchiu - každí si robí čo chce, ale poslúchať Kha-Beletha musia všetci

Aké to bolo kedysi v Heroes jednoduché - ľudia boli dobrí, démoni boli zlí a nič viac. Teraz sa to jednoznačne nedá povedať - viď anjelov v H6.

Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 7:48 am
by Dave_Jame
Nebiros wrote:To netuším, viem len jedno, a že ja vladnuť nebudem, ja som tak pokorný služobnik Kha-Beletha jak to len u demona ide, mne by stačilo keby som mohol robiť najazdy, zotročovať a zabijať.....proste uspokojovať svoje touhy, osoba celkem jednoducha som

Hmm zajímavé. Jediný démon který je oddaný Kha-belethovi je slabý démon. Ten který se jej bojí, protože sám nemá sílu prosadit si svou svobodnou vůli. Všichni ostatní mají mysl svobodnou.
A hlavně je velice zajímavé pro koho vlastně pracuješ. chceš zahalit svět temnotou, ale té Urgash nevládne. Urgash vládne chaosu. Je jenom jeden drak který vládne temnotě a stínům a na jeho straně je nekonečné moudrost času.
Ano, je sice pravda že démoni si pamatují vše co v minulých životech zažily. Ale My si pamatujeme vše co se kdy stalo, naše mysl je jednotná, protože My jsme mnozí, a Dave Jame je jeden z nás.
Re: Světlo, nebo Tma ?
Posted: Fri Dec 09, 2011 9:14 am
by Bušák
Vy nevíte s kým máte tu čest !

Spousta Andělů zahynula v prastarých válkách, to je pravda, ale díky Urielovi tu máme legie nebesanů a důležitá věc: my máme stoupence všude (i v Sheogu - viz. Sarah). A naše moudrost nepokulhává za moudrostí Faceless, jelikož i my si stavíme knihovny, kde poutáme duše prastarých generálů, abychom pak mohli jejich vědění využít v náš prospěch. A to nejpodstatnější, na povrchu Ashanu - na světle jsme nejsilnější my ! Faceless žijí v temnotách a bludištích stínů a démoni v chaotických jeskyních sheogu, ale my my se na povrchu orientujeme nejlépe...