Page 61 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 23, 2011 7:41 pm
by jakubcha
aha tak takhle to funguje... :D taky se těším na ty vlny atd. :D :mrgreen: :twisted:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 23, 2011 8:00 pm
by Radekim

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 23, 2011 11:10 pm
by Caius
Na anglické stránce to ještě není, z menu té francouzské se tam dostat nedá - jak ses na tu stránku dostal? Každopádně díky :)



Btw v tématu Amatérské překlady jsou už i překlady některých jednotek svatyně :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 24, 2011 3:25 am
by Radekim
no já když kliknu na ten odkaz,tak to normálně najede,a je to anglická stránka.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 24, 2011 6:07 pm
by MINOTAUR
Konečne už ukázali aj Nagov. Myslím že to bude celkom dobrý národ ale jedno nechápem. Prečo bude H6 na Steame o mesiac skôr. Píše tam že bude dostupný okolo 27.5. O_o

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 24, 2011 6:45 pm
by jakubcha
MINOTAUR wrote:Konečne už ukázali aj Nagov. Myslím že to bude celkom dobrý národ ale jedno nechápem. Prečo bude H6 na Steame o mesiac skôr. Píše tam že bude dostupný okolo 27.5. O_o

To samé i Xzone
http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2770
http://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2769

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 24, 2011 6:57 pm
by Caius
Radekim wrote:jednotky a ability sanctuary

http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx


No, včera to jelo, dnes už nejede :)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 24, 2011 7:13 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 24, 2011 8:17 pm
by Caius


No mě to píše: ERROR 404
404 Sorry This page doesn't exist in Ashan !

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 24, 2011 9:20 pm
by jakubcha

U tohohle tam ta Svatyně vůbec není...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 24, 2011 9:44 pm
by Elreth
jakubcha wrote:

U tohohle tam ta Svatyně vůbec není...

Pravda...pravda...pravd...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 25, 2011 2:32 am
by Radekim
Elreth wrote:
jakubcha wrote:

U tohohle tam ta Svatyně vůbec není...

Pravda...pravda...pravd...


asi tam přidávají ty animace,jako u ostatních.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 25, 2011 7:38 am
by Elreth
Nezdá se ti že nějak ponocuješ....(nic osobního...)... .

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Mar 25, 2011 11:00 am
by Fuckinek
Elreth wrote:Nezdá se ti že nějak ponocuješ....(nic osobního...)... .



Já jsem jednou hrál H3 ( samozřejmě po netu s ostatníma lidma) až do tří do rána :) A ni pak jsem nemohl usnout.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Mar 26, 2011 10:00 am
by Dave_Jame
Osobně předpokládám že jen chystali stránky na velkou aktualizaci... možná se jí dočkáme v průběhu příštího týdne.. možná...