Page 62 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Mar 26, 2011 10:52 am
by Elreth
Dave_Jame wrote:Osobně předpokládám že jen chystali stránky na velkou aktualizaci... možná se jí dočkáme v průběhu příštího týdne.. možná...

To doufám...(možná přibydou ještě jedny novinky)

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Mar 28, 2011 7:41 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Mar 28, 2011 8:15 pm
by jakubcha
Zajímavé je že každý jazyk má jinak novinky...třeba Poláci mají jen Figurku Michaela ale 2. část jenže Francouzi už tam mají daleko víc novinek...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 5:54 am
by kokolllll
Ahoj, jsem tady nový a doufám, že mezi vás zapadnu a nebudu překážet

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 11:14 am
by Dave_Jame
Tento týden je na Novinky zatím celkem mrtvý... No nad se mi alespoň podaří konečně nahodit ty skřety co tolik slibuju

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 1:21 pm
by MINOTAUR
Len neviem prečo z tej stránky na H6 zrušili nagov keď tam už boli.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 1:55 pm
by Dave_Jame
MINOTAUR wrote:Len neviem prečo z tej stránky na H6 zrušili nagov keď tam už boli.

Podle mě jen zkoušely rozhraní stránek. A v brzké době(snad) nám to ukážou jako velkou novinku. Problém, že to zkoušeli online, takže 70% zaujatých fanoušků co to denně sleduje to už vidělo.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 2:13 pm
by kokolllll
Nevíte co mají nagy za katapult?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 2:24 pm
by Tyba
Asi budou mít nějákýho Kraba :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 2:45 pm
by Elreth
kokolllll wrote:Nevíte co mají nagy za katapult?

Hodně by se mi líbila nějaká želva... :D ,ale nemusela by plivat nějaký kameny jako ve Warcraftu 3 ,ale mohla by třeba dělat zemětřesení nebo "svým" zemětřesením přivolat obrovskou vlnu(a smést hradby... :D :D :D )...,každopádně tam bude špičková neboli "dnešní" grafika takže to bude dobře vypadat tak jako tak(takže tam klidně může být i to plivání..čehokoli... :D nebo i něci jiného...už se těším... :D :D :D ,mimochodem nějaký novinky by to rozhodně chtělo a to nejen na Heroes Centrum.... :wink: ,i na facebooku to stojí za starou belu,nemaj tam co dát, tak tam daj už staré obrázky hrdinů Might and Magic.... :lol:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 4:24 pm
by jakubcha
Elreth wrote:
kokolllll wrote:Nevíte co mají nagy za katapult?

Hodně by se mi líbila nějaká želva... :D ,ale nemusela by plivat nějaký kameny jako ve Warcraftu 3 ,ale mohla by třeba dělat zemětřesení nebo "svým" zemětřesením přivolat obrovskou vlnu(a smést hradby... :D :D :D )...,každopádně tam bude špičková neboli "dnešní" grafika takže to bude dobře vypadat tak jako tak(takže tam klidně může být i to plivání..čehokoli... :D nebo i něci jiného...už se těším... :D :D :D ,mimochodem nějaký novinky by to rozhodně chtělo a to nejen na Heroes Centrum.... :wink: ,i na facebooku to stojí za starou belu,nemaj tam co dát, tak tam daj už staré obrázky hrdinů Might and Magic.... :lol:

Já doufám že to bude nějaký vodní duch který bude plivat proud vody jako vodní dělo... :D :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 5:46 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 5:49 pm
by Elreth
HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

Moc hezké :D ,bohužel neumím maďarsky nebo jakým je to jazykem(???)... :lol: :D :) :wink: :(

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 5:54 pm
by HellFirr
Nový rozhovor! 30.březen 2011 10:00:00
Julien a Max rozhovor

Blázen dubna! 01.04.2011 10:00:00
Zábavný film!

Webové stránky aktualizovány 04.04.2011 10:00:00
Sanctuary frakce!

Pokrok Michael figurka - 6 06.04.2011 10:00:00
Michael dolní části těla podrobnosti

Sanctuary stvoření! 08.04.2011 10:00:00
Objevení Sněhurky

Pokrok Michael Figurka - 7 11.04.2011 10:00:00
Michael záběry!

Souboj HD Heroes je venk! 13.dubna 2011 10:00:00
Souboj hrdinů

Nové webové stránky aktualizovány 15.dubna 2011 10:00:00


Práce v průběhu Michael figurka - 8 18.dubna 2011 10:00:00
Michael na historickém podstavci

Beta Zahájení! 20.dubna 2011 10:00:00
Beta je nyní otevřena! Máte klíč? Jump In!

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 5:55 pm
by HellFirr
Elreth wrote:
HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

Moc hezké :D ,bohužel neumím maďarsky nebo jakým je to jazykem(???)... :lol: :D :) :wink: :(

DaveJame to určitě přeloží