Page 63 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 6:01 pm
by Elreth
HellFirr wrote:
Elreth wrote:
HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

Moc hezké :D ,bohužel neumím maďarsky nebo jakým je to jazykem(???)... :lol: :D :) :wink: :(

DaveJame to určitě přeloží

To je fakt beztak nemá nic na práci...;na skřety se zřejmě vykašle(což bych v této situaci udělal taky),chlapci od Playmana se také hned tak neozvou(májí dost své práce, než aby se zabývali...,i když už je konec měsíce,možná.... :roll: ),což znamená že by Dave Jame mohl ,nebo alespoň může ,pokud by byl tak laskavý ....,,,,,to přeložit... :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 6:13 pm
by Dave_Jame
Elreth wrote:
HellFirr wrote:
Elreth wrote:Moc hezké :D ,bohužel neumím maďarsky nebo jakým je to jazykem(???)... :lol: :D :) :wink: :(

DaveJame to určitě přeloží

To je fakt beztak nemá nic na práci...;na skřety se zřejmě vykašle(což bych v této situaci udělal taky),chlapci od Playmana se také hned tak neozvou(májí dost své práce, než aby se zabývali...,i když už je konec měsíce,možná.... :roll: ),což znamená že by Dave Jame mohl ,nebo alespoň může ,pokud by byl tak laskavý ....,,,,,to přeložit... :D

Le že tě huba nebolí :lol: To že nevydíš výsledky zatím neznamená že práce neprobýhá. Mohu tě ujistit že ano.. snad brzy výsledky uvidíš

A bohužel tento jazyk ve své slovní zásobě nevedu :-D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 6:15 pm
by Fuckinek
jakubcha wrote:Zajímavé je že každý jazyk má jinak novinky...třeba Poláci mají jen Figurku Michaela ale 2. část jenže Francouzi už tam mají daleko víc novinek...



To bude tím, že Ubisoft je francouzská firma, takže v jejich zemi budou mít nejvíce novinek :D

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 7:01 pm
by jakubcha
HellFirr wrote:Nový rozhovor! 30.březen 2011 10:00:00
Julien a Max rozhovor

Blázen dubna! 01.04.2011 10:00:00
Zábavný film!

Webové stránky aktualizovány 04.04.2011 10:00:00
Sanctuary frakce!

Pokrok Michael figurka - 6 06.04.2011 10:00:00
Michael dolní části těla podrobnosti

Sanctuary stvoření! 08.04.2011 10:00:00
Objevení Sněhurky

Pokrok Michael Figurka - 7 11.04.2011 10:00:00
Michael záběry!

Souboj HD Heroes je venk! 13.dubna 2011 10:00:00
Souboj hrdinů

Nové webové stránky aktualizovány 15.dubna 2011 10:00:00


Práce v průběhu Michael figurka - 8 18.dubna 2011 10:00:00
Michael na historickém podstavci

Beta Zahájení! 20.dubna 2011 10:00:00
Beta je nyní otevřena! Máte klíč? Jump In!

Jak se dá získat BETA klíč?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 8:00 pm
by Dave_Jame
To jakubcha
Vím že jeden ze způsobů je objednání si zběratelské edice v Digitální podobě přímo na e-shopu ubisoftu.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Tue Mar 29, 2011 8:11 pm
by jakubcha
Dave_Jame wrote:To jakubcha
Vím že jeden ze způsobů je objednání si zběratelské edice v Digitální podobě přímo na e-shopu ubisoftu.

aha

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 1:32 pm
by MINOTAUR
A čo bude vlastne v Bete. Čo som videl tak iba jedna mapa z prológu a súboj s bossom.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 3:25 pm
by necro
Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fakt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 3:43 pm
by Phoenix
necro wrote:Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fkt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Třeba je to přepadení Karavany.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 3:48 pm
by necro
to se mi nezdá ale možné to je :mrgreen:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 3:56 pm
by necro
HellFirr wrote:http://www.gamer.no/artikler/79949/vi-lytter-til-fansen/

jaký je to jazyk

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 4:00 pm
by jakubcha
Phoenix wrote:
necro wrote:Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fkt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Třeba je to přepadení Karavany.

1)Karavany tam nebudou...
2)tolik skřetů jako stráže u stanoviště?to se mi nezdá...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 4:03 pm
by necro
jakubcha wrote:
Phoenix wrote:
necro wrote:Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fkt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Třeba je to přepadení Karavany.

1)Karavany tam nebudou...
2)tolik skřetů jako stráže u stanoviště?to se mi nezdá...

ale skřetí hrad takto nevypadá

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 4:08 pm
by jakubcha
neříkám že je to skřetí hrad ale karavana to určitě není a stanoviště asi taky ne...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 4:12 pm
by necro
jakubcha wrote:neříkám že je to skřetí hrad ale karavana to určitě není a stanoviště asi taky ne...

mohlo by to být něco jako krypta a nebo dračí poklad

prostě něco co ti dá suroviny a artefakty