Page 63 of 342
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 4:52 pm
by Zehir
v samotné katedrále Tolungardu, ti prašiví fanatici je tam nějak dostali, takže .......
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 4:55 pm
by StreetX38
rychle povolal fénixe ale protože neměl jk mu zaplatit tak se na něj fénix vybodnul a tak zehir musel počkat a někoho si stopnout.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 4:57 pm
by Zehir
Ovšem věděl že tyto stopy jsou plné hnusných sexuálních deviantů, a proto si za rukáv schoval své nejsilnější kouzlo.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:01 pm
by StreetX38
které bylo to jediné na co mu zbyla mana a to byla o kouzlo s názvem okamžitá kastrace.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:03 pm
by Zehir
A pořádně se mu hodilo, protože mu zastavil nějaký divný blondák a Zehir hned věděl, že to kouzlo bude použito na toho divnýho blondáka v kamionu.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:05 pm
by StreetX38
Okamžitě ho použil ale zjistil že ho spotřeboval nadarmo protože to byl transvestita. Když už neměl kouzla tak se rozhodl neriskovat a jít raději po svých. Cesta mu trvala asi týden a nakonec dorazil ..
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:06 pm
by Zehir
do tvrze, kterou hlídalo tucet fanatiků Elratha, kteří ......
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:07 pm
by StreetX38
mu zdělili že ho pustí jedině když jim zatancuje a předvede jim nějakej trik
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:09 pm
by Zehir
Tak začal tančit a přitom je nenápadně svou hůlkou všechny pozabíjel, Zehir si řekl: MĚ NIKDO NUTIT TANČIT NEBUDE.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:10 pm
by StreetX38
jenže kamera u tvrze ho bezcitně zpívala a tak se video s tančícím Zehirem objevilo ještě ten večer ve vysílání poředu tak neváhej a toč.
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:12 pm
by StreetX38
snímala a ne zpívala-oprava
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:13 pm
by Zehir
Když se to Zehir dozvěděl, naštval se ještě více, takže v jeho blízkosti všechny kytky shořely díky jeho mocné magii
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:14 pm
by StreetX38
nebo spíš díky tomu že se cítil trapně a uši mu hořely hanbou
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:15 pm
by Zehir
a proto si řekl, potřebuji se na ten boj pořádně napít ze studny magie
Re: Nekonečný příběh
Posted: Sun Jul 20, 2008 5:17 pm
by StreetX38
a vydal se ji hledat jenže místo studny našel jen zříceninu něčeho co studna byla před 100 lety a tak..