Page 64 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Mar 30, 2011 4:15 pm
by necro
vím že je to asi blbá otázka na kterou se ptá ,ale přesto
Nevíte jestli budou i nějaké dodatky?

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Mar 30, 2011 4:28 pm
by HellFirr
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Wed Mar 30, 2011 4:36 pm
by Dave_Jame
Tak zase něco málo osvětlení
V Heroes VI Karavany nebudou tak to nemůže být přepadení karavany. (Místo karavan máme úchvatný zásobník jednotek.. radujte se jupííí. A ano nemám ho rád)
Ve hře však budou smíchaní neutrálové tak to může být jeden z nich.
Mnohem pravděpodobnější je však že se jedná o fotku souboje v Aréně. zatím však jsou jen dohady jak vlastně bude fungovat
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Mar 31, 2011 11:19 am
by Montezuma3
jakubcha wrote:Phoenix wrote:Třeba je to přepadení Karavany.
1)Karavany tam nebudou...
2)tolik skřetů jako stráže u stanoviště?to se mi nezdá...
Já bych to tipoval na Bránu. A ti orkové jsou její stráž. Tam může být velká armáda bez hrdiny.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Mar 31, 2011 12:12 pm
by MINOTAUR
Možné to je ale ešte raz by som sa chcel spýtať čo asi bude obsahovať Beta.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Mar 31, 2011 2:05 pm
by kokolllll
Chtěl bych se zeptat, na Xzone je napsaný, že to vychází 27.května 2011. To je blbost nebo ne?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Thu Mar 31, 2011 8:36 pm
by Dave_Jame
Ano je to blbost.. Ja to staré předpokládané datum.. oficiální datum pro Evropu je 23. 6
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Apr 01, 2011 10:28 am
by MINOTAUR
A čo tá Beta ?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Apr 01, 2011 12:23 pm
by Gorkan
Teta Běta je na zachode tak nevotravovat
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Apr 01, 2011 2:19 pm
by HellFirr
Aprílový žertík

:http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc lol:
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Apr 01, 2011 2:22 pm
by HellFirr
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Apr 01, 2011 2:37 pm
by Elreth
HellFirr wrote:http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc
Dobrej vtip.....
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Apr 01, 2011 6:05 pm
by MINOTAUR
Tu sa niečo pýtať to ako hrach na stenu hádzať takže serem nato.

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Fri Apr 01, 2011 6:13 pm
by Dave_Jame
MINOTAUR wrote:Tu sa niečo pýtať to ako hrach na stenu hádzať takže serem nato.

Když odpověď nikdo nezná nemůžeš se jí dočkat...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Apr 02, 2011 9:25 am
by necro
HellFirr wrote:http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc
doufám že toto budou dělat jednotky když budou dlouho čekat