Page 64 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 4:15 pm
by necro
vím že je to asi blbá otázka na kterou se ptá ,ale přesto

Nevíte jestli budou i nějaké dodatky? :?:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 4:28 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Mar 30, 2011 4:36 pm
by Dave_Jame
Tak zase něco málo osvětlení

V Heroes VI Karavany nebudou tak to nemůže být přepadení karavany. (Místo karavan máme úchvatný zásobník jednotek.. radujte se jupííí. A ano nemám ho rád)

Ve hře však budou smíchaní neutrálové tak to může být jeden z nich.
Mnohem pravděpodobnější je však že se jedná o fotku souboje v Aréně. zatím však jsou jen dohady jak vlastně bude fungovat

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 31, 2011 11:19 am
by Montezuma3
jakubcha wrote:
Phoenix wrote:
necro wrote:Koukejte na toto http://i105.photobucket.com/albums/m217 ... SOTD44.jpg vypadá to jako stanoviště skřetů všimněte si okrajů ty vypadají jako v nějaké aréně a také mě k tomuto názoru dovedl fkt že tam skřeti nemají hrdinu
:idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

Třeba je to přepadení Karavany.

1)Karavany tam nebudou...
2)tolik skřetů jako stráže u stanoviště?to se mi nezdá...


Já bych to tipoval na Bránu. A ti orkové jsou její stráž. Tam může být velká armáda bez hrdiny.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 31, 2011 12:12 pm
by MINOTAUR
Možné to je ale ešte raz by som sa chcel spýtať čo asi bude obsahovať Beta.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 31, 2011 2:05 pm
by kokolllll
Chtěl bych se zeptat, na Xzone je napsaný, že to vychází 27.května 2011. To je blbost nebo ne?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Thu Mar 31, 2011 8:36 pm
by Dave_Jame
Ano je to blbost.. Ja to staré předpokládané datum.. oficiální datum pro Evropu je 23. 6

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 01, 2011 10:28 am
by MINOTAUR
A čo tá Beta ?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 01, 2011 12:23 pm
by Gorkan
Teta Běta je na zachode tak nevotravovat

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 01, 2011 2:19 pm
by HellFirr
Aprílový žertík :lol: :http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc lol:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 01, 2011 2:22 pm
by HellFirr

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 01, 2011 2:37 pm
by Elreth
HellFirr wrote:http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc

Dobrej vtip.....

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 01, 2011 6:05 pm
by MINOTAUR
Tu sa niečo pýtať to ako hrach na stenu hádzať takže serem nato. :x

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 01, 2011 6:13 pm
by Dave_Jame
MINOTAUR wrote:Tu sa niečo pýtať to ako hrach na stenu hádzať takže serem nato. :x

Když odpověď nikdo nezná nemůžeš se jí dočkat...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sat Apr 02, 2011 9:25 am
by necro
HellFirr wrote:http://www.youtube.com/watch?v=bsY9KuE4YJc

doufám že toto budou dělat jednotky když budou dlouho čekat