Page 65 of 120
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Apr 02, 2011 10:27 am
by Dave_Jame
Já jsem osobně pro aby to bylo do hry zapojeno.. Ať už jako výplň dlouhého času.. nebo výsledek neustlého klikání na jednotku.. nebo třebo po zmáčknutí určitého tlačítka.
Ale zároveň bych dal i možnost tyto animace vypnout. Byla by jich osobně škoda...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Apr 02, 2011 11:20 am
by kokolllll
Na xzone je v poznámkách internetové připojení. Jak to myslí?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Apr 02, 2011 12:32 pm
by Caius
Nagský hrdina se blíží k městu azylu...
http://i54.tinypic.com/20u1wd4.jpg
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Apr 02, 2011 12:58 pm
by jakubcha
Nemají náhodou Nagové schopnost chodit po vodě?

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Apr 02, 2011 1:25 pm
by Fuckinek
kokolllll wrote:Na xzone je v poznámkách internetové připojení. Jak to myslí?
Internetové připojení je potřeba pro multiplayer.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Apr 02, 2011 2:35 pm
by Elreth
Dave Jame díky za Q&A ohledně lokalizace Heroes 6,bohužel, že tam nebude dabing to mi teda bude více než dost vadit a považuji to u hry za obrovský mínus a hodně mě to zklamalo..nevím čím to je....

možná jsem na to zvyklý s Heroes 5 a tam to bylo perfektní...
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sat Apr 02, 2011 6:36 pm
by Fuckinek
Mě zas tak nevadí, že tam dabing nebude, titulky stačí. A možná to bude znít i zajímavěji v angličtině.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Apr 03, 2011 8:47 am
by Dave_Jame
Tak já jsem osobně rád že tam není dabing. Z1 pro lepší kvalitu informací které nejsou překladem zkresleny. zadruhé proto že Dabing Heroes V byl zdrojem mnoha nočních můr
Ona lokalizace není nic jednoduchého a levného
Jsou to hodina a hodiny práce a navíc musíš mít zvlášť firmu co hru vyrábí. Ona cena 1100 za heroes VI je tak vysoká, protože se nějak musí zaplatit ta lokalizace. ČR je relativně malí trh, a navíc nebudeme si dělat iluze že by u nás bylo běžné si hru kupovat.. mladší lidi, kteří jsou vázaní na prostředky rodičů, a vychytralejší lidi (které vidím jako pozůstatek komunizmu) si ji radši "výhodněji" stáhnou.
U tech mladých lidí je to pochopitelné,přeci jen pokud mám omezené možnosti které hry si koupím tak si budu pečlivě vybírat. Například v ČR se ale vydavatele celkem strefily.. přeci jen končí školní rok a mnoho žáků si hru mohou přát jako "odměnu" za vysvědčení.
I když je český a slovenský trh společný v tomhle ohledu, stále rozsahem nemáme na Německo-rakouský, polský nebo Italsky kde je mnohem vice potencionálních hráčů, takže se náklady na lokalizaci, které se až tak moc neliší, rozdělí do mnohem většího množství lidí. Teď mě mrzí že jsem se v těch otázek nezeptal na objem české verze a české sběratelské verze.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Apr 03, 2011 9:13 am
by estla
Ja síce nie som na tom bohvie ako s angličtinou, ale radšej si prečítam titulky ako vypočujem zlý dabing.
Tiež by som sa mohla nazvať "pozostatkom komunizmu", ale HVI mám predobjednanú, a aj ostatné diely som kupovala ako originál.

Ale je pravda, že keby som nezarábala, asi by som to od rodičov ťažko dostala.
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Apr 03, 2011 9:31 am
by MINOTAUR
Ja osobne preferujem anglický dabing a čo sa týka kúpi tak tento Heroes som si musel predobjednať

ale stálo ma to dosť takže tak skoro si nič nekúpim, ale to nevadí

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Apr 03, 2011 10:03 am
by jakubcha
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Apr 03, 2011 11:45 am
by MINOTAUR
Jata wrote:Podle mých informací je těch sběratelských edic H6 pro ČR/SR objednáno ještě o něco více než Codex edicí pro nedávno vydané Assassin's Creed Brotherhood.
Fúha tak to som si nemyslel že až tak veľa, ale to je len dobre. A čítal som že tá zberateľská edícia je limitovaná to ako myslia, že ju dostanem len keď si to predobjednám či čo ?
Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Apr 03, 2011 2:39 pm
by MINOTAUR
Ale keď som si zberateľskú edíciu predobjednal už skôr tak by som ju mal dostať aj pri väčšom záujme či nie

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Sun Apr 03, 2011 5:59 pm
by Elreth
Dave_Jame wrote:Tak já jsem osobně rád že tam není dabing. Z1 pro lepší kvalitu informací které nejsou překladem zkresleny. zadruhé proto že Dabing Heroes V byl zdrojem mnoha nočních můr
Ona lokalizace není nic jednoduchého a levného
Jsou to hodina a hodiny práce a navíc musíš mít zvlášť firmu co hru vyrábí. Ona cena 1100 za heroes VI je tak vysoká, protože se nějak musí zaplatit ta lokalizace. ČR je relativně malí trh, a navíc nebudeme si dělat iluze že by u nás bylo běžné si hru kupovat.. mladší lidi, kteří jsou vázaní na prostředky rodičů, a vychytralejší lidi (které vidím jako pozůstatek komunizmu) si ji radši "výhodněji" stáhnou.
U tech mladých lidí je to pochopitelné,přeci jen pokud mám omezené možnosti které hry si koupím tak si budu pečlivě vybírat. Například v ČR se ale vydavatele celkem strefily.. přeci jen končí školní rok a mnoho žáků si hru mohou přát jako "odměnu" za vysvědčení.
I když je český a slovenský trh společný v tomhle ohledu, stále rozsahem nemáme na Německo-rakouský, polský nebo Italsky kde je mnohem vice potencionálních hráčů, takže se náklady na lokalizaci, které se až tak moc neliší, rozdělí do mnohem většího množství lidí. Teď mě mrzí že jsem se v těch otázek nezeptal na objem české verze a české sběratelské verze.
Dave Jame co myslíš těmi nočními můrami....

Re: Heroes VI a jeho tvorba
Posted: Mon Apr 04, 2011 12:18 pm
by MINOTAUR
Jata wrote:MINOTAUR wrote:Ale keď som si zberateľskú edíciu predobjednal už skôr tak by som ju mal dostať aj pri väčšom záujme či nie

Pokud v době tvé objednávky byly stále volné kusy k dispozici, tak by se na tebe samozřejmě mělo dostat.
A keby to teoreticky už nemali tak mi pošlú normálnu verziu alebo by som si to musel objednať sám.(mali by mi o tom dať vedieť dopredu nie

)