Page 67 of 120

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 08, 2011 2:20 pm
by r3v3r3nd
Vie mi niekto prosim povedat preco tam nebudu Lesny Elfovia? :shock:
Mi tam budu chybat asi najviac... :cry:
A ake budu rasove schopnosti?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 08, 2011 2:28 pm
by Phoenix
r3v3r3nd wrote:Vie mi niekto prosim povedat preco tam nebudu Lesny Elfovia? :shock:
Mi tam budu chybat asi najviac... :cry:
A ake budu rasove schopnosti?

Mě je zas hodně líto kouzelníků s Titány apod. :( Vyloženě kouzelnická frakce mi tam chybí. :?

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 08, 2011 2:52 pm
by Dave_Jame
r3v3r3nd wrote:Vie mi niekto prosim povedat preco tam nebudu Lesny Elfovia? :shock:
Mi tam budu chybat asi najviac... :cry:
A ake budu rasove schopnosti?


Proč tam nebudou lesní elfové, velice jednoduše, protože se tak tvůrci rozhodli. Není žádný důvod. Jediné vysvětlení je, že prvně napsali příběh a pak až vyvořily hru ale to neberu moc reálně.. spíš to vznikalo souběžně.
Rasové schopnosti jsou
Lidé - Strážný anděl
Skřeti - Krvavá zuřivost
Nekromanti - Nekromancie (oživení jednotek v boji)
Démoni - Brány
Nagy - Čest

Jinak na hlavních stránkách proběhl velký update
Přístupné jsou charakteristiky národa nag
Životopis Ireny plus veškeré jednotky svatyně s náhledy a schopnostmi
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6 ... index.aspx

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Fri Apr 08, 2011 3:00 pm
by Caius
No konečně nějaké novinky! Btw některé z výše avizovaných popisů se pokusím přeložit během dneška...kdyby měl někdo zájem, budou v tématu Amatérský překlad známých skřetích jednotek.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Apr 11, 2011 9:52 am
by Dave_Jame
Zajímavý rozhovor s Julien Piro alias "Marzhin"
(pro ty z vás kdo neví o koho jde, je to ten obtloustlejší Francouz který zodpovídá na otázky komunit ve videích)

Odkaz zde:
http://www.celestialheavens.com/viewpage.php?id=774

zajímavé věci (pro mě)
Některé mechanizmy jako přetváření hradů nebo oblast kontroly půjdou vypnout, (minimálně v editoru).
Informace o Městském okně a umělé inteligenci.
A náznak že v budoucnosti se chystá další MaM titul.

Taky je tam spousta přátelského pokecu který tam dle mě nemá co dělat. ale co už.

edit P.S.
Přeložil bych to, ale mam teď mc práce takže nejdřív zítra.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Apr 11, 2011 3:24 pm
by MINOTAUR
No super konečne niečo nové len tie posledné otázky sú kus odveci. Ale keď som si prečítal o tých mestách tak ma až pri srdci zahrialo :D že to bude mestská obrazovka s animáciami atď.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Mon Apr 11, 2011 5:53 pm
by Elreth
MINOTAUR wrote:No super konečne niečo nové len tie posledné otázky sú kus odveci. Ale keď som si prečítal o tých mestách tak ma až pri srdci zahrialo :D že to bude mestská obrazovka s animáciami atď.

To doufám... :wink:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Sun Apr 17, 2011 3:37 pm
by MINOTAUR
Kedy chcú ukázať systém reputácie :?:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Apr 20, 2011 7:58 am
by Montezuma3
Začíná být kolem H6 nějaké podezřelé ticho.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Apr 20, 2011 1:01 pm
by Elreth
Montezuma3 wrote:Začíná být kolem H6 nějaké podezřelé ticho.

Taky myslím... :cry:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Apr 20, 2011 4:00 pm
by Dave_Jame
Tak slibovali na dnešek otevření bety.. ale odloženo
Jo a když tak nemějte za zlé pomalejší aktualizaci H-centra... Jata toho teď má dost.

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Apr 20, 2011 4:42 pm
by Kel-Thuzard
Dátum vydania Heroes 6 bol zmenený :cry: preložili to na 8. septembra (září)
http://forums.ubi.com/eve/forums/a/tpc/ ... 4691069519

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Apr 20, 2011 4:56 pm
by LP3W7a
Jj bohuzel :( Nechc se mi cekat takle dlouho ...
Ale zase nadruhou stranu lepsi nez to vydat driv a zabugovane ...

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Apr 20, 2011 5:00 pm
by Kel-Thuzard
Aspoň budem mať dôvod tešiť sa na začiatok školského roka :lol:

Re: Heroes VI a jeho tvorba

Posted: Wed Apr 20, 2011 6:03 pm
by MINOTAUR
8. september !!!! :x :x :x :x tak mňa asi porazí. To si radšej objednám Crysis 2 a mám to hneď.