Page 1 of 1

registracia na UBI - potrebujem pomoc

Posted: Sat Sep 15, 2007 2:57 pm
by Essomord
skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.

Re: registracia na UBI - potrebujem pomoc

Posted: Sat Sep 15, 2007 7:12 pm
by Essomord
Essomord wrote:skusam sa pripojit na UBI-com , zaregistroval som sa a spustil hru -natukal heslo co som dal pri regidtracií a nechce ma pustit dalej ,ze to heslo je neplatne...som uplny nováčik. dík.


uz som to rozluskol.

Posted: Sat Feb 23, 2008 5:16 pm
by stanik.h
zratil jsem ten planek co byl u hry když jsem ji kupoval a ted nevim jakej je online klíč poradí mi nekdo pls

Re: registracia na UBI - potrebujem pomoc

Posted: Tue Nov 03, 2009 5:56 pm
by kuzzatko
A jak se to dela dik