Page 1 of 1
VISTA HOME PREMIUM
Posted: Mon Sep 17, 2007 10:34 pm
by King Crimson
Půjde spustit Heroes V s operacním systémem VISTA HP? Máte s tím někdo nejaké zkusenosti? Díky.
Posted: Mon Sep 17, 2007 11:01 pm
by firedrake
šlape jak hodinky

Posted: Tue Sep 18, 2007 4:56 pm
by King Crimson
Diky, to ráda slyším.
Posted: Wed Mar 05, 2008 11:22 am
by elessaru
no ja som to na cistej instalacii (novy notas) nespustil!!! proste mi to na home premium nejde!!!! please help!!!
podrobnosti:
notas toshiba satelite a200 1si - procak core2duo 1,83Ghz, grafika HD 2600, 2GB ram...
situacia - heroesa som instaloval ako prveho na uplne cistu vistu home premium... nic ine na nom nieje...
DAKUJEM.
Re: VISTA HOME PREMIUM
Posted: Mon May 05, 2008 7:25 pm
by sexydevil
No zkus sem napsat, zda ti to při spuštění háže nějaký error code( voz : cannot locate d3dx9_25.dll apod. )
V případě takovéto hlášky je problém v dirctech, jelikož hra pro běh vyžaduje directX v.9.0 - visty však již mají v.10.. ) tento problém odstraníš instalací redist balíčku pro directX 9.0 novou verzi nepřemažeš, program si pouze do system32 doinstaluje chybějící knihovny pro starší directX verze..
Pokud klineš na spouštěcí ikonu a nic se neděje, zkus hru spustit v režimu kompatibility pro systémy Win XP SP2