Page 1 of 1

Graficka karta

Posted: Sat Oct 06, 2007 12:10 pm
by HUJER
mam dotaz kupuju novej noutas a chtel bych se poptat jestli na tom budou chodit i narocne 3D hry je to HP Pavilion grafarna je v tom Čipová sada NVIDIA® GeForce™ 8400M a pamet video ram až 895 MB celkové grafické paměti s 128 MB přidělené paměti , standartni pamet 2048 MB a procesor Procesor Intel® Core™2 Duo T7300 rychlost 2 GHz Dik moc se v tom nevyznam to je darek pro dceeru ktera ma starsi notes a tam ji ty posledni Heroes uz nechodej prosim poradte at nekoupim zase neco exotickyho jedu do Států ale budu kupovat Widows ne Appla .
Dik moc a vozvete se mi prosim v utery letim HUJER :)

Posted: Sat Oct 06, 2007 2:01 pm
by schveider
Dle mého je to notebook vcelku dobrý, ale co se mě týče nejsem moc nadšený z grafické karty.Z toho co vím, tak má pouze 64 bit sběrnici nebo 128 bit v nejvýkonnější verzi, což už by bylo samozřejmě lepší.Před koupí bych si být vámi zjistil jak je to u tohoto konkrétního čipu, protože 64 bit je do budoucna pro DX10 velice málo.No a na ty náročné 3D hry tenhle notebook asi opravdu není.