Graficka karta
Posted: Sat Oct 06, 2007 12:10 pm
mam dotaz kupuju novej noutas a chtel bych se poptat jestli na tom budou chodit i narocne 3D hry je to HP Pavilion grafarna je v tom Čipová sada NVIDIA® GeForce™ 8400M a pamet video ram až 895 MB celkové grafické paměti s 128 MB přidělené paměti , standartni pamet 2048 MB a procesor Procesor Intel® Core™2 Duo T7300 rychlost 2 GHz Dik moc se v tom nevyznam to je darek pro dceeru ktera ma starsi notes a tam ji ty posledni Heroes uz nechodej prosim poradte at nekoupim zase neco exotickyho jedu do Států ale budu kupovat Widows ne Appla .
Dik moc a vozvete se mi prosim v utery letim HUJER
Dik moc a vozvete se mi prosim v utery letim HUJER